Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Познавате ли някои, осъдил некоректен клиент по посреднически договор?

Публикувано от rbb999 
Re: Познавате ли някои, осъдил некоректен клиент по посреднически договор?
09-12-2007 - 21:52:18
spored men zapochni deloto i ni informirai za hoda mu vav foruma. taka ako sled 5 god tozi forum oshte sashtestvuva shte te pozdravim. nikoi ne moje da ti garantira, che shte spechelish ili shte zagubish, samo vremeto shte pokaje i tova na koi mu e po-dobar advokata....... tozi forum ne e iuridicheski i e nai dobre da se posavetvash s advokat.... nito radencheto, koiato mi e blizka priatelkasmiling smiley)))))))) nito niakoi drug moje da te posavetva........ smoking smiley
Re: Познавате ли някои, осъдил некоректен клиент по посреднически договор?
10-12-2007 - 20:11:17
beni Написал:
-------------------------------------------------------
> spored men zapochni deloto i ni informirai za hoda
> mu vav foruma. taka ako sled 5 god tozi forum
> oshte sashtestvuva shte te pozdravim. nikoi ne
> moje da ti garantira, che shte spechelish ili shte
> zagubish, samo vremeto shte pokaje i tova na koi
> mu e po-dobar advokata....... tozi forum ne e
> iuridicheski i e nai dobre da se posavetvash s
> advokat.... nito radencheto, koiato mi e blizka
> priatelka)))))))) nito niakoi drug moje da te
> posavetva........


Извинявай, ама аз такива, като тебе приятели нямам, хеле пък близки. Най-вероятно се заблуждаваш spinning smiley sticking its tongue out
Re: Познавате ли някои, осъдил некоректен клиент по посреднически договор?
10-12-2007 - 20:46:30
:} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :}
Re: Познавате ли някои, осъдил некоректен клиент по посреднически договор?
10-12-2007 - 20:53:37
rbb999 Написал:
-------------------------------------------------------
> Някой може ли да ми каже какъв е шанса да осъдя
> некоректен клиент по договор за посредничество?


В тази връзка, колеги, да ви попитам - смятате ли, че е разумно да се "подкрепи" посредническия договор със запис на заповед за размера на комисиона и да е заверен нотариално ? Това донякъде гаранция ли е според вас ?

:crazy:
Re: Познавате ли някои, осъдил некоректен клиент по посреднически договор?
20-12-2007 - 12:41:50
Имаш големи шансове да го осъдиш, работя в Явлена и преди около година и половина, колеги от офиса в Плевен (май там беше), осъдиха клиент без възлагателен договор.
Иначе ако ме питаш мен, по добре не се занимавай, ако става въпрос за комисионна по - малка от 3000 евро.
Re: Познавате ли някои, осъдил некоректен клиент по посреднически договор?
20-12-2007 - 14:45:41
За сведение на всички КОЛЕГИ които уважават труда си и защитават професията си:
Колеги, работете само с договори и без подписан такъв не приемайте оферти,както и не ходете на огледи.
До ден днешен съм спечелил 22 дела срещу некоректни клиенти и загубено едно дело -по наша вина.
За мен е несириозно да работя с клиент който не е съгласен с договора с който регламентираме кой какво прави и какво получава,ние не сме просеци ,а търговци по смисъла на Търговския закон И ЗА МЕН професионализма Е ДА СИ ЗАЩИТАВАМ ЗНАНИЯТА И УМЕНИЯТА ИМЕННО С ДОГОВОР!
А за крадците и некоректните клиенти си има съд -където се решават споровете,все пак сме в 21 век.
Успех на онези КОЛЕГИ ,които отстояват трудната ни професия и защитатват с труда си ПРОФЕСИОНАЛИЗМА НИ!
Re: Познавате ли някои, осъдил некоректен клиент по посреднически договор?
20-12-2007 - 16:43:09
един познат прескочи агенция и сега излежава 20 години без право на обжалване с 10г първоначален тежък режим.

ходя му на свиждане и му нося портокали. Сподели с мене "ех да бях се вслушал в съветите на милите брокери, нямаше сега да съм жена на циганетата тук"


изобщо, внимавайте да не сте 23-тия осъден от бай брокер по-горе щото лошо ви се пише

Re: Познавате ли някои, осъдил некоректен клиент по посреднически договор?
20-12-2007 - 18:17:57
avatar
Последното беше много добро :} :} :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход