Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колеги не се ангажирайте да продавате имоти на собственици които си ги предлагат самостоятелно и в повече от 3 ани..

Публикувано от turbozol 
КОЛЕГИ не е необходимо да се предлагат имоти на собственици ,които си предлагат имотите самостоятелно и го обявяват на "хиляда места".Брокерската услуга е комплексна ,ако искат да я ползват ,ако не да продават сами.НЕКА РАБОТИМ С КЛИеНТИ ,А НЕ С"клиенти ",които са "клиенти ",НА ВСЕКИ.Да работим само с подписани договори и да се опитваме да спазваме правилото -първият по време по силен по право...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-28 18:34 от Продавач.
ха-ха комплексна услуга???
мърльовци
blez Написал:
-------------------------------------------------------
> ха-ха комплексна услуга???
> мърльовци


clap:
clap:
...
30-11-2007 - 12:02:27
avatar
blez Написал:
-------------------------------------------------------
> ха-ха комплексна услуга???
> мърльовци

!? аз предлагам, който ругае във форума да бъде изхвърлян от него!




Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
аз съм за
30-11-2007 - 12:03:40
avatar
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> КОЛЕГИ не е необходимо да се предлагат имоти на
> собственици ,които си предлагат имотите
> самостоятелно и го обявяват на "хиляда
> места".Брокерската услуга е комплексна ,ако искат
> да я ползват ,ако не да продават сами.НЕКА РАБОТИМ
> С КЛИеНТИ ,А НЕ С"клиенти ",които са "клиенти ",НА
> ВСЕКИ.Да работим само с подписани договори и да се
> опитваме да спазваме правилото -първият по време
> по силен по право...



clap: clap: clap:

Аз така процедирам вече - нямам как!

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Лошото е че в доста от случайте човека си пуска сам обява и в един прекрасен момент му се "присламчват" 4-5 АНИ-та.

Идеята ми е, че като видиш един имот да се предлага от частно лице и от АНИ това съвсем не значи, че частното лице знае, че АНИ му предлага имота. Недейте да обвинявате хората. Проблема си е във вас. Вие научихте продавачите да им работите без пари.
Защо да е ругаене хората ви казват какво представлявате и са си прави щом и инвеститорите не ви тачат и не могат да ви понасят не защото не искат а защото не разбирате и работите на сляпо а иначе се правите на много големи разбирачи .
Аз съм завършила строителен техникум в провинцията ожених се за момче от София и съм тук от 1996г. занимавам се с имоти и още първият път когато се срещнах с брокер казах на мъжът ми че повече с брокер няма да работя.В момента имам имоти закупени и всичките са без "помощта" на брокер /то тяхното не е помощ а бреме/.
и след това сама ще си ги и продам като му дойде времето - без брокер .
Тинки Уинки Написал:
-------------------------------------------------------
> Лошото е че в доста от случайте човека си пуска
> сам обява и в един прекрасен момент му се
> "присламчват" 4-5 АНИ-та.
>
> Идеята ми е, че като видиш един имот да се
> предлага от частно лице и от АНИ това съвсем не
> значи, че частното лице знае, че АНИ му предлага
> имота. Недейте да обвинявате хората. Проблема си е
> във вас. Вие научихте продавачите да им работите
> без пари.


Щом на разходките из София им викаш работа - няма да споря.
КИКО ,такива като тебе "пропадналци "по света са милиарди,за нищо не ставате и не сте полезни за никой.За да се чустваш добре имаш избор -направи си лоботомия с кирка.Просто си излишна твар..
хубаво който може нека се оправя сам
30-11-2007 - 12:16:29
avatar
desi88 Написал:
-------------------------------------------------------
> Защо да е ругаене хората ви казват какво
> представлявате и са си прави щом и инвеститорите
> не ви тачат и не могат да ви понасят не защото не
> искат а защото не разбирате и работите на сляпо а
> иначе се правите на много големи разбирачи .

Най-обичам във форума да си говорим на ВИЕ...ама кой по-точно се визира в случая един господ знае...

> Аз съм завършила строителен техникум в провинцията
> ожених се за момче от София и съм тук от 1996г.
> занимавам се с имоти и още първият път когато се
> срещнах с брокер казах на мъжът ми че повече с
> брокер няма да работя.В момента имам имоти
> закупени и всичките са без "помощта" на брокер
> /то тяхното не е помощ а бреме/.
> и след това сама ще си ги и продам като му дойде
> времето - без брокер .

тц тц тц smiling smiley еми браво няма лошо




Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход