Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Блокове

Публикувано от zdravkah 
Блокове
26-11-2007 - 11:56:56
...



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-12-12 17:34 от zdravkah.
Re: Какво ще кажете за блоковете при ХМС /Младост 1/
26-11-2007 - 12:06:27
Преди 20тина години единия от четирите високи блока не знам кой точно беше изселен поради наклоняването му.Според мен не се дължи на подпочвени води а на неравномерно слягане в основите от което се получава и наклоняването.Изглежда деформациите са затихнали и блока беши заселен наново.Това е често явление за сгради и въпроса е че блока е доста висок и са получават големи напрежения в основната плоскост и при едно лошо геоложко проучване и различни пластове може да настъпи наклоняване.Тези процеси обикновено са затихващи.
Re: Какво ще кажете за ЕПК блоковете при ХМС /Младост 1/
26-11-2007 - 12:32:33
Да,вярно е това,което казва калашников-много добре си го спомям.Това беше някъде79-81 г.Този най-крайният блок / в момента пред него е новия хотел/ или първият до Цариградско шосе беше целия изселен и стоеше като черен и тъмен скелет.Но казва ли ти някой при соца истината.То не ,че сега някой ти я споделя.Както и да е минали са вече толкова години ,проблеми не би трябвало да има или поне не съм чула .А имам познати и клиенти в тези блокове.Така че успех!
Re: Какво ще кажете за ЕПК блоковете при ХМС /Младост 1/
26-11-2007 - 12:46:06
Не знам каква точно е причината,но и на мен ми прави впечатление,че в блоковете зад ХМС се предлагат страшно много апартаменти - като се пусне едно търсене на ЕПК в Младостите и 50% от офертите са за някой от тези блокове.Аз също започнах да се чудя защо всички там са тръгнали да продават и дали няма някоя "специална" причина..?!
Re: Какво ще кажете за ЕПК блоковете при ХМС /Младост 1/
26-11-2007 - 12:52:18
Специалната причина ще ти я кажа
защото Младост много бързо се развива и все повече започва да заприличва на един модерен европеиски квартал а апартаментите се продават защото има интензивно строителство на нови хубави блокчета и хората навреме мислят и продават старите от 75-80 защото след 2 години забрави да можеш да продадеш епк или панел на тези цени и да вземеш ново строителство.
Re: Какво ще кажете за ЕПК блоковете при ХМС /Младост 1/
26-11-2007 - 13:02:42
desi88, напълно съм съгласен с това, което казвате, въпросът е че във всичките Младости има вероятно над 30 блока - старо ЕПК (не съм ги броил,може и повече да са), но се предлагат най - много апартаменти в тези 4-5, които са зад ХМС..
Re: Какво ще кажете за ЕПК блоковете при ХМС /Младост 1/
26-11-2007 - 13:14:15
Сега и аз влязох и видях че е така само в тези високите зад хмс не зная защо е така но според мен тези блокове не са добри или поне аз не ги харесвам а има и оферти на един апартамент на 16-ти етаж която оферта е има 28 пъти .
Re: Какво ще кажете за ЕПК блоковете при ХМС /Младост 1/
28-11-2007 - 10:06:16
Как може на някой човек да му харесва тази кочина , опа блок - веднъж съм влизала там и щях да повърна!
Re: Какво ще кажете за ЕПК блоковете при ХМС /Младост 1/
28-11-2007 - 10:12:26
Предлагат се масово поради ред причини освен вече изброените.

Първо много оферти от тях има, защото са най-големи и има най-много апартаменти.
Това от своя страна е фактор, който прави сам по себе си живеенето в тях нетолкова приятно. Едно е да си във вход с 12 съкооператори, друго с 212 примерно...
Локацията на тези блокове е повече от неприятна - вярно с много добра транспортна връзка, но над два булеварда и пътен възел, по който ежедневно минават стотици хиляди превозни средства и бълват огромни количества вредни газове, на всичкото отгоре почти постояно седят там в задръствания.
Освен вредните газове, мястото също така е и много шумно.
Не на последно място - много ветровито.
Достъпът до самите блокове с кола въобще не е толкова лесен, колкото до булевардите, а за места за паркиране - пореден проблем.
Сигурно има и други причини. Аз лично познавам хора, които избягаха оттам в идеален център - на доста шумно, задръстено и мръсно място, и пак се чувстват все едно са отишли от ада в рая.
Re: Какво ще кажете за ЕПК блоковете при ХМС /Младост 1/
28-11-2007 - 10:16:55
Chilio, мисля че успя да обобщиш почти всичко, което ми минава и на мен през главата от няколко дни... sad smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход