Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кой да избера

Публикувано от dii 
dii
Кой да избера
16-01-2006 - 11:11:27
Здравейте,
Проблема ми е следния:
Предлагат ми да си избера 1 от два апартамента кйто да ми бъде прехвърлен...

Апартамент 1 е стар -строен около 1973-74 около 86 кв.м. тухлен що годе в центъра на пловдив в тих квартал до училище и детска градина , етаж 3, към него има мазе, партерна стая с баня и тоалетна, гараж и таван

Апартамент 2 е сравнително нов 1997 - тухли итонг, добро разположение на стаите, много топъл, 96 кв.м. на централен булевард-малко шумно, не много близо до центъра има само мазе което 1-2 годишно се наводнява малко

Какво бихте ме посъветвали - кой от двата апартамента е по ценен?
Re: Кой да избера
16-01-2006 - 11:23:27
Ако са на една цена - стария. Все пак купувате апартамент + 2 самостоятелни обекта и таван.
Re: Кой да избера
17-01-2006 - 20:02:03
avatar
Ами ако имате малки деца май по-добре да не сте на централен булевард. Т.е. по-добре първия. smiling smiley
Ако не аз бих избрала втория, защото жилищната площ е повече - в крайна сметка за мен е по-важно жилищното пространство (96 кв.м.)
Зависи от стаичката на първия? moody smiley:
Re: Кой да избера
09-02-2006 - 17:53:24
Изберете старото строителство.Новото - в 75 % от случаите е некачествено.Успех.
dii
Re: Кой да избера
12-02-2006 - 10:11:39
Благодаря за съветите.
Въпреки, че старият апартамент ще се нуждае от ремонт, смятам да се спра на него. Според мен предимството е че има гараж и таванското помещение е точно над хола и ако дай боже имам пари мога да си прибавя още 1 стая - тоест да стане мезонет.
Иначе ще трябва изолация, нова дограма и кой знае още какво.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход