Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Съвет за избор: ЕПК или тухла

Публикувано от borisdim 
Re: Съвет за избор: ЕПК или тухла
25-09-2007 - 16:25:58
Да се включа и аз.
Няколко седмици ми се виждат твърде малко като време, в което сте си търсили жилище, за да бързате с решението. Аз няколко седмици си търсех кола, която струваше 30 (тридесет) пъти по-малко от парите, които вие ще дадете за жилище.
Потърсете още - все пак за 120 000 евро могат да се намерят много хубави неща в София. И не се притеснявайте за парите, които ще ви трябват да го стегнете - това е бял кахър, щом имате всички останали пари. Ще ви дойде нанагорно, но после няма да съжалявате. И твърдо не харесвам ЕПК.
Re: Съвет за избор: ЕПК или тухла
25-09-2007 - 16:38:55
Kiko, прав си, но съм се обадил на стотици обяви, а огледахме около 10-12 жилища - не е много, но достатъчно според мен, за да се ориентира човек в обстановката. Като видиш например 7-8 нови жилища, в равностойни квартали, на цена 100-120 000 евро разбираш какво се предлага за тази цена. Лошото е, че почти 100% сме решили да е в Дианабад, а кварталът е малък, няма много жилища, които се предлагат и свършват бързо - хората наистина купуват доста!

Относно парите - ами притеснявам се, защото нямам достатъчно. Аз не съм човек, който изкарва по 3000 евро на месец, просто продадохме два други имота и от тях имаме пари. А и не си струва според мен човек да се заробва много време с ремонти, майстори и обзавеждане - през това време животът си тече, това не е като през 18 век, когато домът наистина е бил "крепостта" на рода и семейството.


Re: Съвет за избор: ЕПК или тухла
26-09-2007 - 07:47:34
Не си разбрал какво ти написах, не да купиш по- малък апартамент, а по- евтин и ако някой ти разправя , че за под 1000 евро кв. ново стр. няма значи те баламосва яко! winking smiley
Re: Съвет за избор: ЕПК или тухла
26-09-2007 - 21:28:45
На кой етаж е тухленият апартамент?
Re: Съвет за избор: ЕПК или тухла
27-09-2007 - 20:10:50
и панела и ЕПК - то са страхотни кочини, пълни с хлебарки и с по едно село в входа ( в ЕПК )
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход