Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

повтарящи се обяви

Публикувано от rhristina 
повтарящи се обяви
05-07-2007 - 00:24:37
някой знае ли защо един апартамент се предлага с десетки обяви от различни агенции ? апартаментът е хубав- видях го но това ме притеснява - означава ли че има нещо съмнително в цялата история или е нормално ? дайте съвет
Re: повтарящи се обяви
05-07-2007 - 04:06:58
avatar
Има нещо съмнително в главния компютър на собственика на имота, който е хванал вестника и го е обявил за продажба в 55 агенции смятайки, че количеството води до качество... Но то май води до подобни при това съвсем логични въпроси като вашия.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Анонимен потребител
Re: повтарящи се обяви
05-07-2007 - 06:28:02
Не бе Продавач, той човека сигурно изобщо не знае, че имота му се рекламира от десетки агенции. Нали ти каза основния принцип на АНИ - "колкото повече, толкова повече"
Re: повтарящи се обяви
05-07-2007 - 12:46:28
естествено, че не знае. Пресен пример с последна ми продажба. Около 10-15 обяви за моето жилище.
Това не би трябвало да те притеснява като купувач.
Re: повтарящи се обяви
05-07-2007 - 16:49:11
Повтарящите се обяви доста често съдържат различна комбинация от снимки, например, аз да разгледам добре един апартамент, който ме интересуваше, събрах всички повтарящи се обяви и видях повече неща за него. Може би не всички са копирани.
Друг елемент от обявите, за който не ми се отваря тема.
Вчера ми беше на гости един компетентен човек, и като реших да му покажа този апартамент, който от четири месеца вече гледам в обявите, ми рече - зарежи го това, щом седи толкова дълго време (макар и цената му да беше доста поносима и много ме устройваше местоположението му), значи има нещо тъмно там, я тежести, я нещо друго.
Така ли е? Ако нещо стои по няколко месеца в мрежата, какво ще си помислите за него?
При положение, че цената е съвсем, ама съвсем прилична за квартала?
Анонимен потребител
Re: повтарящи се обяви
05-07-2007 - 17:27:39
ами то и цената на черния хайвер в Халите е съвсем прилична ама не съм видял опашка от хора да купуват.
Re: повтарящи се обяви
05-07-2007 - 17:59:48
колко време е нормално един имот да речем апартамент да се предлага преди да бъде купен?
Анонимен потребител
Re: повтарящи се обяви
05-07-2007 - 18:45:41
Зависи колко високо е скочил продавача в мечтите си и колко време му е нужно за изрезвяване. Според мен към 6 месеца.
Re: повтарящи се обяви
07-07-2007 - 00:43:46
По мое наблюдение, на неосъществен купувач, в момента няма много оферти, т.е. няма голям избор. Затова обяви ли се нещо свястно на нормална цена, то се продава за 1-2 седмици. Иначе продавачи дето си мислят, че апартаментите им са златно гърне и са надули цените си чакат...

Моето скромно мнение е това, брокерите да си кажат тяхното като "професионалисти".
Re: повтарящи се обяви
10-07-2007 - 10:48:39
tezata i antitezata vodi do sintez,ako ne kupi6 ednoto 6te kupi6 drugoto,koeto e su6toto...........
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход