Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

АКО СЕ ОБАДИТЕ НА НЕактуална ОФЕРТА е много ВАЖНО да направите следното:

Публикувано от Продавач 
Re: от това по-точно обяснение - здраве му кажи
23-01-2008 - 18:03:42
avatar
Радена, тъй като ние сме тези, които спрхме практиката да се въвежда само кратка информация - цена тип на имота и квартал, смятаме, че можем да повлиаем и на това да спрем агенциите, които нямат оферти , а пускат фалшиви такива за набирателни, дори смятам, че доста сме успели в тази насока. Иначе преди 7 години имаше брокери, които обясняваха сходно на вас , кои сме ние , че ще ги караме да си описват подробно имотите!?!? Но тъй като имаше фирми, които подкрепиха идеята това постепенно постепенно и с "полицейско" каране от нас офертата да е минимум 150 знака се наложи.
Вие използвате нашите услуги, които се надявам да Ви носят обаждания и сделки безплатно. А в същото време сте недоволни от нас и нашата политика, защото се опитваме да направим нещата по-добри? Защото системата ни не е перфектна? Предложете как да стане по-добре?
Предложението да оставим портала на произвола на съдбата с каквито и да е оферти в него не представлява интерес . тъй като за частното лице , което се обажда по обявата и има някаква неточност в тази обява - проблема е в имоти.нет , а не в агенцията.

>
> И вие ще ги спрете измамниците, а?!
>
> Ох, ентусиастите ми те!


Re: Какво наричаме проблемна оферта?
23-01-2008 - 18:23:17
magic Написал:
-------------------------------------------------------
> Може би собственика Ви е спрял офертата, защото
> иска да си я предлага само той?

Като иска да си я предлага само той, защо има договор с нас? Няма как да е вярно това, освен ако собственикът не е съвсем наред, което не е изключено по принцип.


Или каква е
> причината на спирането
>
> И друго - ние проверяваме всеки сигнал до 1
> работен ден, но дори да сте си я видяли преди това
> маркирана като проблемна - отнема по малко от
> минута да си я редактирате и при редакция тя вече
> не е проблемна. Това да кажем се случва като
> недоразумение казвате 3 пъти за какъв период?

Пишеш ми някакви странни неща! В нито един от тези 3 случая никой не ми се е обаждал. Освен това не виждам какво мога да редактирам в обява, която си е съвсем наред, пък преди време бях пробвала да редактирам нещо по нея, за да тръгне, но докато не се обадих, да ми я пуснете, не тръгна.
Случи се 3 пъти за около година, но пак казвам- мен това отношение ме обижда. Решил някой и ми се прави на началник!




Re: АКО СЕ ОБАДИТЕ НА НЕактуална ОФЕРТА е много ВАЖНО да направите следното:
23-01-2008 - 18:50:53
avatar
Ако искате си сложете някоя оферта в проблемни и си я редактирайте след това, за да видите, че работи (например променете нещо каквото и да е или сложете един интервал в описанието).
Ако не ви се е обадил никой от нашия екип, наистина е пропуск, но е станало такава драма, само защото не сте успяли да си редактирате офертата и да се махне от проблемни. Не знам по какви причини не е станало при вас, но системата си е една и съща за всички, ако беше станало нямаше и да ви направи впечатление,

Вие казвате, че нямаме право да съдим никого, а вие сте именно човека, който ни съди ... Т.е. обижда се от нещо, което очевидно няма за цел да ви обиди.
Re: от това по-точно обяснение - здраве му кажи
23-01-2008 - 19:03:27
"тъй като за частното лице , което се обажда по обявата и има някаква неточност в тази обява - проблема е в имоти.нет , а не в агенцията."

Защото им е толкова акъла :g:

А нещата могат да станат по-добре, ако просто престанете да се престаравате, т.е. да не се спират обяви за това, че имало още една такава или заради подобни глупости. До колкото знам сега спирането става автоматично от потребителите. Само това да оправите- да става с ваша санкция, а не автоматично и подобни глупости ще спрат. Защото сега, всеки може да влязе и да натръшка 5 обяви на конкуренцията и ще го намерите, ама друг път. И какво като щели да си ги пуснат пак след 1 ден? Нали са им вдигнала кръвното?
Re: АКО СЕ ОБАДИТЕ НА НЕактуална ОФЕРТА е много ВАЖНО да направите следното:
23-01-2008 - 19:05:04
magic Написал:
-------------------------------------------------------
> Ако искате си сложете някоя оферта в проблемни и
> си я редактирайте след това, за да видите, че
> работи (например променете нещо каквото и да е или
> сложете един интервал в описанието).
> Ако не ви се е обадил никой от нашия екип,
> наистина е пропуск, но е станало такава драма,
> само защото не сте успяли да си редактирате
> офертата и да се махне от проблемни. Не знам по
> какви причини не е станало при вас, но системата
> си е една и съща за всички, ако беше станало
> нямаше и да ви направи впечатление,
>
> Вие казвате, че нямаме право да съдим никого, а
> вие сте именно човека, който ни съди ... Т.е.
> обижда се от нещо, което очевидно няма за цел да
> ви обиди.

От кога да се обидиш от нечие отношение, значи съдене? Много са ви объркани нещо понятията!

eye popping smiley
Re: АКО СЕ ОБАДИТЕ НА НЕактуална ОФЕРТА е много ВАЖНО да направите следното:
24-01-2008 - 08:12:31
Ще бъда максимално кратък/както казва една женица в този форум-"това е моето амплоа"/

-Нямам нито свободно време,нито излишни средства,за да се ровя в сайт,в който е пълно с проблемни или неактуални "баялдисали"оферти.От тези съображения,вече, дори не се сещам за portalimoti.com. smiling smiley
Анкета
24-01-2008 - 08:53:05
avatar
[forum.imoti.net]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход