Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

АКО СЕ ОБАДИТЕ НА НЕактуална ОФЕРТА е много ВАЖНО да направите следното:

Публикувано от Продавач 
Re: АКО СЕ ОБАДИТЕ НА НЕактуална ОФЕРТА е много ВАЖНО да направите следното:
04-07-2007 - 16:04:24
апропо - и са актуални към всеки понеделник от седмицата - нищо че висят от 18 месеца!
Re: Сигнализирайте!!!
04-07-2007 - 17:01:35
avatar
Тинки Уинки Написал:
-------------------------------------------------------
> Около 10 оферти за последната седмица. Изпълнявам
> ли плана?

Ако всички са като теб и мен неактуалните оферти ще бъдат сведени до ненатрапчив минимумsmiling smiley



Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Сигнализирайте!!!
04-07-2007 - 17:02:20
avatar
Klient02 Написал:
-------------------------------------------------------
> А какво се случва когато си сигнализирал и видиш
> на другият ден пак същата оферта

Бихте ли онагледили примера си като посочите линк(ове)?



Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: АКО СЕ ОБАДИТЕ НА НЕактуална ОФЕРТА е много ВАЖНО да направите следното:
04-07-2007 - 17:04:22
avatar
kamikadze Написал:
-------------------------------------------------------
> апропо - и са актуални към всеки понеделник от
> седмицата - нищо че висят от 18 месеца!

Това кога е регистрирана офертата не е важно - важното е дали е актуална.
Ако се обадиш на неактуална оферта на която си сигнализирал и я видиш отново би ли подал линк към нея да я погледнем?




Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: АКО СЕ ОБАДИТЕ НА НЕактуална ОФЕРТА е много ВАЖНО да направите следното:
04-07-2007 - 17:33:04
Аз като човек, работел за сайта, мога да кажа, че няма смисъл продавач да тръби толкова. Всичките грешите. Сайта не длъжен да отговаря дали са реални или не обявите. Разчита се на съвестта на брокерите. КОлкото и да се тръби, че се прави нещо, всичко е врели некипели. Не може в купа серно игла да се търси ...
т.е. стигфа стесе заблуждавали. Въпреки, че веднага сега ще изкочи маджик да обесни, че мая пак не е разбрала. Сигнализирайте н аброкерите. Обявите си идват от тях. Когато не е се свали обявта ги оте...те
имотинет нищо не прави. Тва е

редактирам си го:

имотинерт нищо не може да направи и не е отговорно за подобни обяви ...


поздрави на маги



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2007-07-04 20:09 от maya.
Re: АКО СЕ ОБАДИТЕ НА НЕактуална ОФЕРТА е много ВАЖНО да направите следното:
04-07-2007 - 19:49:18
avatar
Проверяваме всяка една обява когато се въвежда и всяка, която се редактира
Проверяваме и всеки сигнал за проблем при оферта.

Мая, когато работеше при нас нямахме опцията за проблем при оферта...

От основна важност е за нас офертите в сайта да са реални, актуални и точни иначе се обезмисля ползването му. Правим всичко, което сме се сетили по въпроса.





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-07-05 08:38 от magic.
Re: АКО СЕ ОБАДИТЕ НА НЕактуална ОФЕРТА е много ВАЖНО да направите следното:
05-07-2007 - 04:05:02
avatar
"Когато не е се свали обявта ги оте...те имотинет нищо не прави. Тва е."

Аз съм свидетел, че прави! А че е единствения в тази сфера, който се опитва нещо да прави в тази насока мисля, че две мнения няма. А ако всички правят на пук и казват - абе я си...ката със сигурност нищо няма да се получи. Интересно ми е Мая какво прави "конкуренцията" по този повод и дали изобщо се мисли в тази насока? Май отговора е категорично НЕ налиwinking smiley? Защо да прави нещо като няма смисъл - то по тази логика - защо да се къпя сутринта като довечера пак ще трябва да се къпя...ми то така ще спестявам и от сапуна... :} :} :}

Сори за офтопика ама... :ami:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: АКО СЕ ОБАДИТЕ НА НЕактуална ОФЕРТА е много ВАЖНО да направите следното:
05-07-2007 - 09:27:54
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> kamikadze Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > апропо - и са актуални към всеки понеделник
> от
> > седмицата - нищо че висят от 18 месеца!
>
> Това кога е регистрирана офертата не е важно -
> важното е дали е актуална.
> Ако се обадиш на неактуална оферта на която си
> сигнализирал и я видиш отново би ли подал линк към
> нея да я погледнем?
>
>
>
>
> СВОБОДА ЗА БЪЛГАРСКИТЕ МЕДИЦИ В ЛИБИЯ!

ами като се обадиш за три оферти които са актуални към последния понеделник и всяка от агенциите ти каже че НЕ СА - щото това се прави автоматично и никой не го е грижа - губиш интерес и спираш да се обаждаш smiling smiley


Re: АКО СЕ ОБАДИТЕ НА НЕактуална ОФЕРТА е много ВАЖНО да направите следното:
05-07-2007 - 09:43:03
avatar
Точно в това е въпроса, че НЕ Е АВТОМАТИЧНО.
Само да знаехме коя агенция го е казала това...
За същото става въпрос ние не искаме да губим потребители, заради безотговорността на някои агенции...тези агенции нямат място в имоти.нет
Re: АКО СЕ ОБАДИТЕ НА НЕактуална ОФЕРТА е много ВАЖНО да направите следното:
05-07-2007 - 09:47:08
Опитвам се да кажа, че колко и да се мъчат хората в сайта вечно ще има кофти брокери, които си слагат кофти обяви. и именно тях имах предвид да оте... а не имотинет.
знам за обциятая за обявите, нали всеки ден извънредно работех по 3 часа, чер да се занимавам именно с тези сигнали.
просто не може 8 човека да надвият лесно злото и не мисля, че трябва някой да търси сметка на сайта за неактуални обяви.

а иначе за конкуренциаята не знам - от година се занимавам с доста по-сериозни неща от сайтчета за имоти... тях си питайте

аз вече няма да ви посещавам че някои хора се инфектират ...

успех ви на всички и продавач ко стана с guns'n'roses... :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход