Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

АКО СЕ ОБАДИТЕ НА НЕактуална ОФЕРТА е много ВАЖНО да направите следното:

Публикувано от Продавач 
Re: АКО СЕ ОБАДИТЕ НА НЕактуална ОФЕРТА е много ВАЖНО да направите следното:
05-11-2007 - 19:11:47
Да похваля системата- работи безотказно. Освен това е добър начин за изкарване на яда, че една оферта е неактуална. Признавам си, брокерите не са лоши хора, но понякога си завършвам телефонното обаждане с думите, "Добре, ще кажа на администратора на имоти.нет да махне офертата".
Re: АКО СЕ ОБАДИТЕ НА НЕактуална ОФЕРТА е много ВАЖНО да направите следното:
22-11-2007 - 12:43:44
avatar
1352 Написал:
-------------------------------------------------------
> Да похваля системата- работи безотказно. Освен
> това е добър начин за изкарване на яда, че една
> оферта е неактуална. Признавам си, брокерите не са
> лоши хора, но понякога си завършвам телефонното
> обаждане с думите, "Добре, ще кажа на
> администратора на имоти.нет да махне офертата".


clap: clap: clap:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: АКО СЕ ОБАДИТЕ НА НЕактуална ОФЕРТА е много ВАЖНО да направите следното:
22-11-2007 - 13:12:40
4. [www.imoti.net]продава-Тристаен-София-Хаджи-Димитър--enno-701996.html
Със това сигнализирам и на МОДЕРАТОРИТЕ!

При обаждането си установих току що че цената не е 75 000 а е 76900 и е само с една баня с тоалетна а с още една тоалетна!

Re: АКО СЕ ОБАДИТЕ НА НЕактуална ОФЕРТА е много ВАЖНО да направите следното:
23-11-2007 - 04:05:07
Аз не мисля, че това е некоректна обява. Това е въпрос на начин на броене на етажите. Нали в крайна сметка сте се разбрали с фирмата? Какъв е проблемът?
Re: АКО СЕ ОБАДИТЕ НА НЕактуална ОФЕРТА е много ВАЖНО да направите следното:
23-11-2007 - 04:13:33
Аз пък не мога да ви се начудя на имоти.нет защо сте тръгнали да се правите на следствие и полиция? Отговорността за обявите не е ваша, а на тези, които я пускат. От къде на къде вие ще проверявате кой как си пуска обявите? Безкрайно съм учудена на тази ви политика! confused smiley

Ами, който пуска некоректни обяви, няма клиенти и това е. Вас това какво ви засяга и по силата на какво право вие ще отговарят заради него, че да ходите да му проверявате офертите? Даже на съм много сигурна дали е и много законно това, което правите.

Re: АКО СЕ ОБАДИТЕ НА НЕактуална ОФЕРТА е много ВАЖНО да направите следното:
23-11-2007 - 19:14:14
avatar
radena Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз пък не мога да ви се начудя на имоти.нет защо
> сте тръгнали да се правите на следствие и полиция?
> Отговорността за обявите не е ваша, а на тези,
> които я пускат. От къде на къде вие ще проверявате
> кой как си пуска обявите? Безкрайно съм учудена на
> тази ви политика!
>
> Ами, който пуска некоректни обяви, няма клиенти и
> това е. Вас това какво ви засяга и по силата на
> какво право вие ще отговарят заради него, че да
> ходите да му проверявате офертите? Даже на съм
> много сигурна дали е и много законно това, което
> правите.

Хм,тъкмо се намериха хора,които държат на реномето си и искаш да ги спреш.Що така? Да може необезпокоявано всеки да пише каквото му дойде на ум и да обръща сайта в жълт парацал?
Кого обслужва лъжливата оферта?
Некоректните агенции!
Колкото по-малко останат,толкова по-добре за коректните.Разбира се,залитания от вида-ет.1НГ или ет.2 са смешни.В края на краищата,нали трябва да се свърже клиентът с АНИ за повече подробности. winking smiley
Re: АКО СЕ ОБАДИТЕ НА НЕактуална ОФЕРТА е много ВАЖНО да направите следното:
23-11-2007 - 20:23:48
Полудявам :g: !
Това е върха на безочието!
Госпожо radena,
има голямо значение дали е на първи или втори етаж ако за вас няма елате да ми преместите моето на третия защото там ми харесва повече!
Ще Ви бъда благодарна ако ми кажете от кои пласт на земята от изредените по долу да започна да броя за да разбера на кои етаж живея?Сега съм на втория след като сметнете ми кажете на гостите си на кои етаж да им кажа да доидат на гости.
Кора
40 - 400 Горна мантия
400 - 650 Преходен регион
650 - 2700 Долна мантия
2700 - 2890 D" пласт
2890 - 5150 Външно ядро
5150 - 6378 Вътрешно ядро

От огромно значение е дали е със 2 000е повече от обявената цена, а ако за Вас не е то даите ми 2 000е нали не е голяма работа!

"Аз пък не мога да ви се начудя на имоти.нет защо сте тръгнали да се правите на следствие и полиция? Отговорността за обявите не е ваша, а на тези, които я пускат. От къде на къде вие ще проверявате кой как си пуска обявите? Безкрайно съм учудена на тази ви политика! "

Ами няма още закони в България, ако имаше нямаше да съществувате!
Аз дадох последния месец около 150 лева във безмислени разговори и ходения по огледи и още 400 защото ми трябваше отпуска!
БРАВО на имоти.нет, форума е страхотен и поне ще предпази част от купувачите от безмислени огледи!




Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2007-11-23 20:42 от vanqlichkova.
Е тука вече се изложи много...радена...
23-11-2007 - 20:51:48
avatar
radena Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз пък не мога да ви се начудя на имоти.нет защо
> сте тръгнали да се правите на следствие и полиция?
> Отговорността за обявите не е ваша, а на тези,
> които я пускат.

Отговорността наистина е на агенциите, които сами пускат офертите си...НО тъй като този портал има смелостта да е първия и единствения, който се опитва да бъде в помощ на потребителите си и да не позволява на сульо и пульо да публикуват на неговите страници и под неговото лого лъжи, измислици, некоректна и подвеждаща информация е НОМЕР ЕДНО!!!

А който не го оценява може само и единствено да бъде от страната на тези, които имат интерес нещата да са безконтролни!!! А кой може да бъде от тази страна???
Агенция или брокер, които работят в стил вестник за безплатни обяви от началото на 90-те години в един ред: "Продавам тристаен в центъра тел.97909090909"
Сега обаче клиентите са по-взискателни и след като има възможност да качиш на една оферта 15 снимки и не си ограничен в размера на текста в рекламата си и не го правиш значи или не те бива в професията ти или имаш интерес да укриваш информация или просто нямаш такава и си съчиняваш по разкази на очевидци...

Тази опция е само в + на портала при това този + е ОГРОМЕН!!
!



От къде на къде вие ще проверявате
> кой как си пуска обявите? Безкрайно съм учудена на
> тази ви политика!

Това е все едно да питаш от къде на къде в твоя ресторант ще забраниш на пушачите да пушат!!!!!!!!

> Ами, който пуска некоректни обяви, няма клиенти и
> това е. Вас това какво ви засяга

Еми да какво те засяга теб, че в твоето такси на задната седалка един пияница повръща??? Нали ще си плати сметката? Е малко ще ти оцапа колата ама ти ще си я измиеш...е тук е така МИЕ СЕ КЪДЕТО Е МРЪСНО!!!

и по силата на
> какво право вие ще отговарят заради него, че да
> ходите да му проверявате офертите?

По силата на какво право ти ще ми кажеш да не повръщам у вас върху леглото ти да речем? Може би съм у вас и това е твоето легло? Еееми добре де какво толкова ти ще ми нарушиш човешките права и ще ми забраниш да проявя човешките си нужди с какво правоsmiling smiley)))?

Даже на съм
> много сигурна дали е и много законно това, което
> правите.

Интересно кой закон нарушава портала помагайки на потребителите си?
moody smiley: :crazy: [/size]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Е тука вече се изложи много...радена...
25-11-2007 - 23:50:13
avatar
Здравейте,

Относно това дали е законно това, което правим. Въпреки, че сме имали нееднократно заплахи, че ще бъдем осъдени заради това, че си позволяваме да спираме оферти и агенции - истината е, че всеки сам определя правилата в собствения си сайт и стига дейността му да не е незакононна няма на какво основание да бъде осъден.

Целта ни е да спестим време и разходи за телефонни обаждания на потребителите си.

Проблем ни е, че наистина е трудно да се прецени да се вземе най-доброто решение и реакция за всеки индивидуален случай.
.
Например така модерното напоследък - агенции (или креватни брокери), които се регистрират като частни лица.
Аз лично не знам каква е тази фирма, която има причини да не показва името си в сайт, в който участието и на фирми и на частни лица е безплатно. ?!?!?!
Брокерите, които споделят, че имат собствени имоти за продаване и имат право да си ги продават като частни лица смятат, че нашата политика е "ужасно тъпа". Тогава ни се налага да прибягваме до "техники" като това да се обадим и да попитаме дали дължим комисионна при сделка или не. В смисъл ако са си лично негови имоти и все пак иска комисионна за това... е проблем за нас.

Не спираме брокер/агенция от една некоректна или неактуална оферта... имаме си история и информация за всяка фирма.

По отношение на това, че който има некоректни или неактуални оферти не прави сделки - това не е така. Фирмите, които го правят съзнателно (които не искаме да са в имоти.нет) правят така: казва се на клиента, че това тъкмо е било продадено (капарирано преди малко) и го питат какво по-точно търси... за да му предложат подобен имот... Има такива фирми и те съществуват все още. Ако нямаше хора, които да повярват в това - нямаше да ги има на пазара. Но ги има, което значи, че имат клиенти по този начин. За мен това е едно бизнес сътрудничество, което е започнало с лъжа... Което означава, че има риск интереса на клиента да не бъде защитен и ако това е така... поне не бих искала имоти.нет да е спомогнал някой човек да бъде измамен в нещо така сериозно не дай си боже като сделка с имот...
Re: АКО СЕ ОБАДИТЕ НА НЕактуална ОФЕРТА е много ВАЖНО да направите следното:
02-12-2007 - 20:38:38
saglasna sam s prashtaneto na reporti. az lichno go pravia redovno, osobeno kogato ofertata e neaktualna ili podavat edna tzena, a kato se obadish e druga. ako go praviat poveche hora, saita shte e mnogo po chisto miasto. ima saitove, koito sam se otkazala da gledam, zashto sa palni s izmislitzi.

PISHRTE REPORTI!!!!!!!!!!!!!!!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход