Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Добра ли ще е инвестицията в "Левски"?

Публикувано от Shona 
Re: Добра ли ще е инвестицията в "Левски"?
05-06-2007 - 17:10:52
Аз пък мисля, че Овча купел - старата част е много по переспективен и много повече човек си заслужава да си купи жилище там отколкото в Левски поради много причини и все още ниските цени на жилищата winking smiley
сравнително ниски цени
не е презастроен и има много зеленина ...в близост Витоша
липсата на роми и спокоен живот и мн др предимства
winking smiley Единствения плюс на Левски е близостта му до центъра
Re: Добра ли ще е инвестицията в "Левски"?
05-06-2007 - 18:07:01
"Левски", "Надежда", "Хаджи димитър", "Орландовци" - с една дума Северния широк център. Т.н. "работнически квартали"! Какво се случи в "Надежда" - бяха отнети сериозни имоти с дворове и се появиха соц. блокове. На хората в "Левски", "Хаджи Димитър", "Орландовци" не има давах да си пооправят къщите, камо ли да строят нови, щото се чакаше да стане като в "Надежда", да ама не....дойде демокрацията-пари като шума! Няма значение на кой са.....важно е да се строи! Който си го построи - негово си е! И к'во стана - горепосочените квартали - пак пренебрегнати!
Е да, ама за лошо или за добро? Навремето работници строяха за работници - канализация, асфалт, електрофикация, телефонизация и т.н. И всичко това си остана (само асфалта сдаде багажа)! Но демокарцията изсмука париците на хората, така че сега и да искат не могат да строят там, а повечето отдавна се се наместили другаде. Цигани! - да има ги, защото за дребни суми някой им е дал покрив и те са събрали родата - е...., а когато покрива изчезне! Според мен вече започна грамотното застрояване в "работническите" квартали т.е. малки сгради (там зоната е "Жм"winking smiley с достатъчно околоблоково пространство, всички екстри откъм инфраструктура и с едно по-яко натискане на газта - си в ЦУМ (по-възрастните знаят за какво говоря)! Аз лично предпочитам няколко пъти на ден да ми шуми самолет (ако го чуя през PVC-то и то 22:00 часа), отколкото на 3м. пред прозореца ми да е съседния блок и да пътувам от ЦУМ до Борово за 1 час.
А колкото до обществените сгради - повечето ги има, а новите се появяват после!
Re: Добра ли ще е инвестицията в "Левски"?
06-06-2007 - 13:37:30
Скъпи господа от агенция НБП
1. Младост (особено 1, 1А, 2) никога не е бил беден работнически квартал, това е откровена заблуда ...
2. Мисля че тук става въпрос за инвестиция в жилище - с други думи търси се качество на живот съчетано с перспектива, съжалявам но в това отношение не мога да дам много точки за Левски
3. Левски В е застроен и парцелиран 80% с къщи с малки дворове и тесни разбити и криви локални улички - там не виждам как ще се застроява мащабно
4. Левски Г - има потенциал за развитие и места за застрояване, според мен обаче тежестта там ще падне върху складове, цехчета и предприятия от различен калибър, тази тенденция се вижда и в момента, освен ако не сме слепи ...
5. Ако говорим за парцели, направете си труда да проучите и сравните наличните площи в Младост и Левски, ще се убедите че в Младост има повече и по-солидни площи с размери по-големи от тези в Левски ...
6. Относно строенето на евтини общежития в Левски - да с това мога да се съглася напълно!
NBP
Re: Добра ли ще е инвестицията в "Левски"?
12-06-2007 - 16:11:46
Пазара на парцели в Младост познавам добре. В момента там се преглагат огромно количество парцели без асфалт, т.е. с предвидено изграждане на улица, което не се знае кога ще стане. Има и такива в краищата на кварталите, зад които само поле се вижда ( за сега).
Изглежда, че предлагането е голямо, а то никакво. Има и други причини, поради които повечето парцели там не стават, а няма как да изброя всичките.
И не искам да бъда разбрана погрешно! Аз харесвам що годе Младост като квартал, но смятам, че за момента Левски е подходящо място за инвестиция. Цените там също ще скочат.
Re: Добра ли ще е инвестицията в "Левски"?
13-06-2007 - 17:32:22
Познавам много добре Левски, и "асфалтовите улици" в полето там, пожелавам ви успех в чакането на "скока на цените" в този район, впрочем още отсега нивата им са доста прилични ... :crazy:

Честно казано ми е смешно да сравняваме "що годе" Младост с Левски ...
NBP
Re: Добра ли ще е инвестицията в "Левски"?
13-06-2007 - 17:55:45
Ще поживеем и ще видим! Факт е обаче, че от Левски до Цум се стига за 15мин (дори при задръстване на Дондуков).
А от Младост до ЦУМ - ще чакаме метрото smiling smiley
Re: Добра ли ще е инвестицията в "Левски"?
14-06-2007 - 11:42:57
За какво ми е ЦУМ ??? smiling smiley
Фактът е че много жители на всякакви квартали, вкл. и Левски са принудени да ходят на работа до Младост 4 :]
Re: Добра ли ще е инвестицията в "Левски"?
14-06-2007 - 11:46:47
NBP, май ще трябва много да поживеем за да видим, съжалявам нямам толкова време ... smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход