Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За строежа пред нас

Публикувано от ABC 
ABC
За строежа пред нас
19-05-2007 - 19:13:55
От няколко месеца пред нашия блок на 10 метра отстояние се започна строителство на нов. Нищо ново, нали?! Да, но не съм очаквал, че няма да спазват никакви регламентирани почивки, не можем да почиваме, да отворим прозорците, работят от 7,30 до 19,00 ВСЕКИ БОЖИ ДЕН! Доста е шумно, вдига се прах и мръсотията е пълна, багерите и самосвалите цапат асфалтираната улица с кал след вчерашния порой. След последните високи температури се носят и ужасни миризми на фекалии. Машините им през ден запречват и без това малкият паркинг, леейки бетон. Как можем да живеем нормално ние и децата ни?! Кажете ми, моля, кои са инстанциите, които могат да променят тази идиотщина?! И защо на никой не му пука????
Re: За строежа пред нас
20-05-2007 - 11:43:57
Chestito!
Maika mi go prezhivia sashtoto - dve godini ot fundamenta do poslednia nanesal se. Dva bloka - na kalkan. To ne biaha zhalbi, to ne biaha podpiski....nakraia se okaza che trima ot nashite komshii v staria blok sa si kupili apartamenti v novostroiashtia se...nashenska mu rabota.
Nishto ne pomaga - kupi si vila i biagai vseki weekend tam.
Re: За строежа пред нас
20-05-2007 - 21:07:18
Тук не играе закон - играят пари. Целия ден слушам по Дарик за блок в жк Изток заплашен от пропадане заради изкоп на блок на 8 метра от него. Въобще няма да ви питам - гласувахте ли :g:
Re: За строежа пред нас
20-05-2007 - 23:23:57
avatar
ABC, със съжаление ще кажа, че единствената инстанция, на която можеш да се оплачеш, е арменския поп...

Всичко това става, защото не сме нормална държава. Има си закони, но никой не ги спазва и никой не следи за спазването им (в повечето случаи). Тия, които строят са си платили на когото трябва и освен ако не си много голяма клечка (каквато очевидно не си, съдейки по поста ти) нищо не можеш да им направиш, съжалявам.
Re: За строежа пред нас
21-05-2007 - 10:09:34
НЕ на 8 метра, а точно до него е изкопа.
Re: За строежа пред нас
21-05-2007 - 16:54:07
[www.novinar.bg]

Проектът на новостроящия се блок е законосъобразен, но извън всякакви технически норми. Това съобщи кметът на район "Изгрев" Павлин Колев

Преставам да разбирам от закони и технически норми :g: Един мотив ми звучи натрапчиво в главата - Купи ми мамо топ. И Калашник бива ...
Re: За строежа пред нас
21-05-2007 - 18:15:28
Живея на няколко крачки оттам, пътят пропадна, блокът е на път да пропадне, изобщо не е чудно като се има предвид кой е стоителят winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход