Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Агенции, Брокери, Портали

Публикувано от Анонимен потребител 
Re: Агенции, Брокери, Портали
01-06-2007 - 09:30:59
До другата страна. Отсъствах и не отговорих на време. Въпросния имот с дарението не беще нито хубав, нито евтин, нито имаше общо с някаква общинска собственост - беше селска къща на 100години. И въпросните брокери ОТКАЗАХА да ми обяснят причината за това искане. Казах им довиждане и ги благославях цял ден за загубеното време.
А много брокери тук се обиждат от недоверието на клиентите, но доверие не се дава даром - то се извоюва. И не се сърдете на клиентите, по света има максима "клиента винаги има право", а за повечето от вас, клиента е просто поредната комисионна, коята ще падне. В заключение ще кажа, че всичките си сделки с имоти правя с агенция, плащам си без пазарлъци комисионните и не смятам че те са пари дадени напразно. Но в замяна на това мое европейско поведение се натъквам само на шмекерлъци, разиграване и подобни. Може да не ви харесва, но това е фактическото състояние на нещата.
Дали е винаги обачеsmiling smiley?
01-06-2007 - 18:06:33
avatar
r_stoma Написал:
-------------------------------------------------------
> До другата страна. Отсъствах и не отговорих на
> време. Въпросния имот с дарението не беще нито
> хубав, нито евтин, нито имаше общо с някаква
> общинска собственост - беше селска къща на
> 100години. И въпросните брокери ОТКАЗАХА да ми
> обяснят причината за това искане. Казах им
> довиждане и ги благославях цял ден за загубеното
> време.
> А много брокери тук се обиждат от недоверието на
> клиентите, но доверие не се дава даром - то се
> извоюва. И не се сърдете на клиентите, по света
> има максима "клиента винаги има право", а за
> повечето от вас, клиента е просто поредната
> комисионна, коята ще падне. В заключение ще кажа,
> че всичките си сделки с имоти правя с агенция,
> плащам си без пазарлъци комисионните и не смятам
> че те са пари дадени напразно. Но в замяна на това
> мое европейско поведение се натъквам само на
> шмекерлъци, разиграване и подобни. Може да не ви
> харесва, но това е фактическото състояние на
> нещата.


КЛИКНИ ТУК:

[forum.imoti.net]





Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-06-01 18:07 от Продавач.
?
04-06-2007 - 20:07:17
avatar
Дали се продадеsmiling smiley?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Анонимен потребител
6 месеца по-късно
14-09-2007 - 09:41:52
Активирах си аз нет-брокера и гледам днеска дошло съобщение по пощата за обява отговаряща на моя критерий:
[www.imoti.net]

Изчаквам да стане 9:00 и звъня:
- АЛО
- ????????? (едно вереме поне се представяха и казваха добър ден) - Добър ден
- Добър ден
- Интересува ме .....
- О-о-о-о-х. Той колегата дето я води идва по-късно защото ние по-късно почваме (??????????, аз звъня в 9:06), ама ще видя (Браво поне не си крият офертите един от друг). Така-така-така. Ами то цената е 103888
- ?????????? (гледам офертата от 12-ти - казвам си няма да се заяждам може вчера да са сменили цената)
- То това се намира на Т. Каблешков
- ????. Нали беше Г. Делчев? Какъв Т.Каблешков
- вие знаете ли го района
- Да, живея там
- Ами това е на Т.Каблешков и Луй Айер като продължите по Каблешков към Южния парк
- Чакайте малко Луй Айер е към Южния парк, Тодор Каблешков е към нищото
- Да де към нищото, в смисъл не е към Била. и там на втора линия
- Ама това не е изобщо не е Гоце делчев, а Манастирски ливади
- Да Манастирски ливади е ама ние го пишем Г. Делчев, защото като пишем Манастирски ливади и хората си мислят че е във Витоша
- ???????. добре този 4-ти етаж последен ли е
- Не е последен ама има скосявания
- ???????
- Петият е последен
- Дочуване
- Дочуване

Та така Продавач - нищо не се е променило. Явно не си се ровил достатъчно по обявите щом преди време твърдеше че "фалшивите" са на привършване.





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-09-14 09:42 от Тинки Уинки.
Re: Агенции, Брокери, Портали
17-09-2007 - 16:28:49
днес проведах следния разговор с АНИ Тера консулт гр.Бургас.Добър ден,искам да попитам за парцела в коя вилна зона се намира и дали е актуален,а отговора беше,откъде да знам,даже не съм го виждала,а колегата,който отговаря за там го няма,а на въпроса защо е даден неиния моб. тел. в обявата и защо рекламират в Бургаски имоти парцел,който не са виждали не получих смислен отговор. clap clap:
Re: Агенции, Брокери, Портали
17-09-2007 - 16:54:39
Продавач, нещо страдаш от мания, че клиентите са всички измамници. Кой е казал за работа без пари или нещо подобно. Системета кояти ВИЕ сте въвели за работа не е добра - за всички огледи, справки и питания, плащат само тези дето сключат сделка. Да не съм я измислил аз тази система?
Re: Агенции, Брокери, Портали
02-11-2007 - 09:38:29
Zdraveite,


Interesuvat me brokeri na zemq, po-konkretno za Bansko i regiona.

Blagodarq!
Re: 6 месеца по-късно
05-11-2007 - 18:41:54
avatar
Ама давай ги насам тези с изпълненията: "Ама тя колежката е забравила да го свали от реклама..."
Много ги обичам :g: и

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: 6 месеца по-късно...
05-11-2007 - 18:43:29
avatar
Ама давай ги насам тези с изпълненията: "Ама тя колежката е забравила да го свали от реклама..."
Много ги обичам :g: особено като ми губят времето!

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Агенции, Брокери, Портали
09-11-2007 - 16:58:20
de da znam? Написал:
-------------------------------------------------------
Ve4e nai-seriozno se zamisljam da se vra6tam v
> Bulgaria i da si tarsja rabota kato broker!



ами що не се пробваш ???
много е яко
winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход