Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мога ли да продам жилище без агенция?

Публикувано от lazarus18 
Re: Мога ли да продам жилище без агенция?
29-01-2007 - 13:38:48
Компютърна справка ще покаже ако има нещо след 96 година /май/. Обикновено тези ипотеки към ДСК са от преди това и трябва да се рови из бумагите.
Анонимен потребител
Re: Мога ли да продам жилище без агенция?
29-01-2007 - 13:54:04
хубаво де, да направят нормална справка - 5 лева май беше
Re: Мога ли да продам жилище без агенция?
29-01-2007 - 15:28:23
"като си мислим че спестяваме ние харчим повече"като се замисли човек така излиза и е доказано многократно.
Докато си мислим как да пестим даите да си мислим начини да изкарваме повече,това важи и тук,а моге да кажем че и времето е пари...
хората са казали много по тези поводи,smiling smiley)) :crazy:
Re: Мога ли да продам жилище без агенция?
29-01-2007 - 15:39:58
avatar
Прав си нищо не ни пречи и може би трябва да започнем да го правим. Има резон, но не сме го правили до сега, защото много рядко някой се опитва да крие информация. Иначе съм съгласен с теб Тинки.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Мога ли да продам жилище без агенция?
29-01-2007 - 15:45:30
avatar
И ти си прав незаличените ипотеки са когато те са правени преди 93г. или дори преди 89г. и ако са изплатени след това те НЕ се заличават автоматично.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Мога ли да продам жилище без агенция?
29-01-2007 - 15:45:58
avatar
5 кинта е

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Мога ли да продам жилище без агенция?
29-01-2007 - 15:51:46
avatar
То така трябва да стане, но мен ако ме питаш е хубаво когато искаш някой да ти посредничи по едно толкова сериозно и отговорно нещо като сделка с НИ никак не е добре да укриваш информация. Аз иначе от този случай насам съм решил срам не срам на хората кръстосан разпит да им провеждам...предварителноsmiling smiley))

А какви случки имам с болни хора, които не могат да упълномощят свой роднина да им продаде имота, а те пък самите нямат право да продават, защото "диагнозата им не позволява да вземат решения от такъв характер..." екшъна е пълен.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Мога ли да продам жилище без агенция?
29-01-2007 - 15:57:14
prodavach vinagi namira nachin da "sdramatizira" smoking smiley
Да се оправя
29-01-2007 - 17:48:50
avatar
Е чак пък да драматизирам :} Човека явно е оправен и вероятно ще се оправи и сам щом толкова държи да води сульо и пульо по огледи да си губи времето аз пожелах успех winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Мога ли да продам жилище без агенция?
30-01-2007 - 09:56:12
>Не виждам какво толкова плащат за реклама агенциите за имоти. имам рекл. агенция и знам колко харчат за реклама "средните" по големина агенции.

Za6to si misli6 4e "reklamata" se iz4erpva s rabotata na reklamnite agencii?
Znae6 li kolko struva edna 4ernobqla stranica, za edna publikaciq, w sofiiski imoti napr.?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход