Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Продавачите знаят ли какво искат?

Публикувано от Продавач 
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
21-10-2006 - 09:40:40
както се казва монетата има две страни но все пак щом аз без да имам нищо общо с АНИ успях да засека този имот че стои година и половина без да се продаде за цена Х изведнъж се появява нова АНИ която го предлага за 5Х значи за мен е нелогично продавача да му иска 5Х май АНИ се опитва да пробва купувачите confused smiley
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
21-10-2006 - 22:16:58
avatar
Наистина нямаш нищо общо с АНИ,затова не познаваш психиката на продавача,който не е на зор.Логиката е-не се продава половин година,вдигаме цената и го даваме на още 5-6 АНИ.Не се продава цяла година-пак вдигаме,щото ей сега ще дойдат чужденците.И така,до края на света,или докато първата АНИ,която е похарчила куп пари за реклама,не ги отпише и спре да рекламира.Но остават още 10 по веригата..... :g:
Анонимен потребител
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
21-10-2006 - 22:19:43
smiling smiley

Както се казва каквото човек сам си направи, никой не може да му го направи smiling smiley)))
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
23-10-2006 - 10:24:19
както отбелязах нямам нищо общо с АНИ но все има първи път и някой слънчев ден ще ми се наложи /може би/ кажете ми какви са тези АНИ които приемат имот който е висял година и половина без да се продаде на цена Х и изведнъж те го приемат да се продаде на цена 5Х кого ще заблуждават продавача или купувача
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
23-10-2006 - 10:43:52
Заблуждават най-вече себе си smiling smiley
Често това са много малки агенции от по двама души, които естествено не могат да обхванат достатъчно пълно предлагането на пазара и до този момент не са чули и видели, че същия имот вече доста време се предлага. Идва собственика и ги надъхва, че само те ще продават, поставя си условията с невъзможната цена и си отива да им гледа сеира.... Другия вариант - безкрайно големите агенции, в които няма връзка между отделните брокери и всеки работи едва ли не сам за себе си smiling smiley
Анонимен потребител
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
23-10-2006 - 20:51:52
защо мене питаш?
Анонимен потребител
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
23-10-2006 - 20:54:16
Интересно, че до преди година брокерите "надъхваха" продавачите и и сега ще има да сърбат каквото са надробили
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
26-10-2006 - 05:48:13
avatar
Те продавачите сами са си надъхани аз пък да ти кажа нямат нужда от допълнителен стимулsmiling smiley)))

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
02-04-2007 - 16:55:06
Консултант_НИ Написал:
-------------------------------------------------------
> май АНИ се опитва да пробва купувачите
>
> Не позна - продавачите са опитват да пробват
> купувачите, а агенциите само посредничат.
>
>

Незнам кой-кого пробва,но нещата в НИ ми изглежда като карнавала в Рио-"кой,когото хване".
spinning smiley sticking its tongue out
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
09-05-2008 - 15:25:16
НЕ Е ЗЛЕ ДА ПОМИСЛИМ ЗА АВАНСОВА ВНОСКА ОТ ПРОДАВАЧИТЕ...И ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДОГОВОР. smoking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход