Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Продавачите знаят ли какво искат?

Публикувано от Продавач 
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
03-10-2008 - 16:25:53
Ха-ха-ха. Ами то друго какво да очакваш от хора, които не знаят какво искат? Накрая и комисион няма да видиш, най-много да чуеш прословутото "ама вие какво толкова направихте за мен". smiling smiley
За мен важи максимата "Уважавай себе си за да те уважават и другите". Дългогодишния опит ме научи на това: ако имам договор работя, ако ли не да се обръщат не към 8, ами ако искат към 80 агенции. Все някой ще им клъвне на такива и ще си загуби времето. Да не говорим за тези дето гушнали по един тефтер под мишка и били "колеги". Нямам нищо против тях и те си изкарват прехраната, но докато има колеги, които обръщат внимание на такива клиенти, не само, че няма да уважават труда ни, а ще чуваме и неблагодарното "те агенциите се виновни". Когато някой е склонен да зачита труда ти, нещата се получават, иначе е чиста загуба на време...поне аз така мисля winking smiley
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
06-10-2008 - 08:36:29
avatar
Clever Написал:
-------------------------------------------------------
> Ха-ха-ха. Ами то друго какво да очакваш от хора,
> които не знаят какво искат? Накрая и комисион няма
> да видиш, най-много да чуеш прословутото "ама вие
> какво толкова направихте за мен".
> За мен важи максимата "Уважавай себе си за да те
> уважават и другите". Дългогодишния опит ме научи
> на това: ако имам договор работя, ако ли не да се
> обръщат не към 8, ами ако искат към 80 агенции.
> Все някой ще им клъвне на такива и ще си загуби
> времето. Да не говорим за тези дето гушнали по
> един тефтер под мишка и били "колеги". Нямам нищо
> против тях и те си изкарват прехраната, но докато
> има колеги, които обръщат внимание на такива
> клиенти, не само, че няма да уважават труда ни, а
> ще чуваме и неблагодарното "те агенциите се
> виновни". Когато някой е склонен да зачита труда
> ти, нещата се получават, иначе е чиста загуба на
> време...поне аз така мисля


Точно така колега smoking smiley clap:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
06-10-2008 - 10:32:02
Мдаааа случват се такива неща

Некоректни собственици бол
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
29-10-2008 - 10:35:29
много ме развесели името на темата ,,продавачите знаят ли какво искат'' и никнейма на пусналия темата-Продавач :}
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
29-10-2008 - 11:13:42
avatar
FILIP_M Написал:
-------------------------------------------------------
> много ме развесели името на темата ,,продавачите
> знаят ли какво искат'' и никнейма на пусналия
> темата-Продавач

Пусналият темата "Продавач" всъщност е брокерwinking smiley, а съм бил и от страната на реален продавач преди няколко години и от там ми остана никнейма spinning smiley sticking its tongue out

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-07 15:39 от Продавач.
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
29-10-2008 - 15:23:18
Разбирам,просто ми стана весело,нямах намерение да обидя никого smiling smiley
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
13-03-2009 - 18:17:17
avatar
*beer*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
13-04-2009 - 17:10:05
Ау, каква наглост да пуснеш подобна тема и да хвърляш камъни в чуждата градинка!
По-зле сте от таксиджии в курортен комплекс, особено тоя разгневения продавач.
Абе, пич всичко казано до тук за агенциите и "креватните брокери"(не че има особена разлика между вас) е 100% истина.

Първо какви договори искаш да сключат хората с тебе като ги задължавате с супер-нагли клаузи като "продажбата на имота е невъзможна без поасредничеството на агенцията"?

Второ, като си в чуждия дом след като си отъкал близката нива ще се събуеш щом ти кажат.

Трето, прави са! Да си ипотекират собствен имот, от тия номера с ипотеките и препродажбите изгоря половин БГ.

Четвърто, като си толкова голям умник, защо не си питал дали имотът е в съсобственост? НАЛИ ТОВА ТИ Е РАБОТАТА?

Пето, прав е човека рано е за данъчна оценка. А това, че го е ипотекирал и ти си го обявил е само ТВОЙ ПРОБЛЕМ, щото пак те е мързяло да го попиташ.

Шесто, отново си в калта! Човека идва ти и казва какво иска да получи срещу имота, ти наслагвай проценти колкото си щеш отгоре. НИКОЙ НЯМА ДА ТИ ВЪЗРАЗИ!

И в заключение, понеже съм меко казано бесен като чета пледоариите на баш агента, съм длъжен да кажа поговорката - "На кривата ракета космоса й пречи."

А към честните продавачи, да разчитат повече на себе си, да не подписват разни листчета и хартийки, да правят добра реклама и разумни сделки. Наслука!
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
13-04-2009 - 17:18:03
avatar
Леле-лелеееееееее леко бе фламинго ли си кой си тамsmiling smiley)) :] :] :] :] Виждам, че специално си се регистрирал за да напишеш това така важно за теб мнение *ok*
Поздравления - ама не се взимай толкова насериозно, а и аз в повечето случай не се жалвам, а по-скоро иронизирам лошите черти на някои хора с цел да видят себе си и да си вземат поука... Ти май си видял себе си някъде из моите полу-хумористични "плеяди" :]

"И в заключение, понеже съм меко казано бесен като чета пледоариите на баш агента, съм длъжен да кажа поговорката - "На кривата ракета космоса й пречи"

Леко-леко... *xxx* успокой се...между другото темата съм я писал през 2006г. а ти така яростно се вклюваш все едно за теб съм я писал. Развий чуството си за хумор ако имаш такова, а ако нямаш - "бесней" на воля *pardon* *pardon* *pardon* *yes*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
13-04-2009 - 17:29:29
Е, боли понякога истината, ама боли много, нали?
Кофти купувачи, кофти продавачи, конкуренцията била с тефтер под мивката и пиела кила ракия с кисело зеле...
Много проблеми в тоя бизнес, бе еййй!
Ама само как го беше написал един по горе - "НЕКОРЕКТЕН СОБСТВЕНИК".

Кое му е некоректното, че имота е негов, а не твой ли?

След туристическите агенции, най-мразени ще станат тия за недвижими имоти помни ми думата. А туристическите агенции наистина много ги мразят, адски много!

Първо си изградете правила и очистете пазара от псевдо-брокерите, изкарайте някакъв ускорен курс по бърза мисъл и после блъскайте по масата, че другите разбираш ли спъват нещата!

"Келепир има в тая работа..."- казал бай Ганьо и прибрал мускалите.


ПС. ще ти се да си я писал за мене, ама не си! А това, че ти си подновил темата миналия месец си е твое дело.
Явно от 2006-та насам неудачите яко те преследват, та се чудиш къде да си излееш мъката.
Лошо, Седларов, лошо...



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2009-04-13 17:36 от flamingo181.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход