Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Продавачите знаят ли какво искат?

Публикувано от Продавач 
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
23-06-2010 - 19:50:16
Де бе, досега не ми се е случвало да ме съжаляват. И аз искам да знам защо?
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
08-07-2010 - 23:23:19
avatar
Тази тема май е винаги актуална *yes*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
03-09-2010 - 12:40:14
Монентата има две страни и всеки си гледа неговия интерес. Всеки за себеси е прав.

Уеб Дизайн, Интернет Маркетинг,
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
04-09-2010 - 12:50:44
avatar
Никой ли няма да ми честити smiling smiley)) Тези дни навърших 5 години във форума от както има регистрация за него.*beer*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
04-09-2010 - 16:00:49
Quote
Продавач
Никой ли няма да ми честити smiling smiley)) Тези дни навърших 5 години във форума от както има регистрация за него.*beer*

Честито!! *beer* Пожелавам ти да пишеш обективно и да бъдеш полезен с постовете си на възможно най-голям брой съфорумци и читатели! 5 години не е малко време...
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
06-09-2010 - 00:57:38
Честито и с пожелания за много здраве и късмет от мен на един от малкото полезни, ерудирани и обективни хора, писали за имотите в нашия форум.
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
12-09-2010 - 13:47:36
avatar
Quote
BulCan
Quote
Продавач
Никой ли няма да ми честити smiling smiley)) Тези дни навърших 5 години във форума от както има регистрация за него.*beer*

Честито!! *beer* Пожелавам ти да пишеш обективно и да бъдеш полезен с постовете си на възможно най-голям брой съфорумци и читатели! 5 години не е малко време...

Благодаря! *beer*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
12-09-2010 - 14:10:44
avatar
Quote
Imotko
Честито и с пожелания за много здраве и късмет от мен на един от малкото полезни, ерудирани и обективни хора, писали за имотите в нашия форум.

Благодаря Имотко! *beer**beer**beer*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Анонимен потребител
Ти почна като ...
13-09-2010 - 08:54:26
... Лили Иванова - да намаляваш годинките.

Почакай още 12 дена и да честитаме първите 7 години във форума smiling smiley

[www.imoti.net]
Re: Ти почна като ...
14-09-2010 - 09:13:15
avatar
Quote
Тинки Уинки
... Лили Иванова - да намаляваш годинките.

Почакай още 12 дена и да честитаме първите 7 години във форума smiling smiley

[www.imoti.net]

Седем години общо така е, а регистрацията във форума е от 2005г. *write* Мани я баба ти Лили.*pardon*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход