Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Продавачите знаят ли какво искат?

Публикувано от Продавач 
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
13-04-2009 - 18:03:11
avatar
ПС. ще ти се да си я писал за мене, ама не си! А това, че ти си подновил темата миналия месец си е твое дело.
Явно от 2006-та насам неудачите яко те преследват, та се чудиш къде да си излееш мъката.
Лошо, Седларов, лошо...


Да, да виждам аз, че се пени някой много здраво и се вживява, но по всичко личи, че това си ти новорегистрирани приятелю winking smiley Така като чета и второто ти мнение във форума разбирам, че кривата ракета се намира някъде из твоята къщичка - потърси я там *yes* *yes* *yes* *yes* *yes* *yes* *yes* *yes* *yes*

Благодаря ти за препоръките, а ако мога и аз да ти помогна с някой съвет да знаеш, че съм на среща, но не и ако ми се репчиш така *ok* *beer* Нещо за продаване да имаш, което "най-мразените агенции" да не са успяли да ти го продадат smoking smiley ?

Дишай по-често чист въздух и проветрявай spinning smiley sticking its tongue out *pardon* *yes*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
13-04-2009 - 18:36:24
Пак стреляш на сляпо и пак не уцелваш! Ходи да показваш имоти докато аз си пия уиски вкъщи и сърфирам безразборно в нета.

btw много време ти отне да отне да отговориш на поуста ми, липса на ангажименти в работно време, а?
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
13-04-2009 - 19:24:22
avatar
"И в заключение, понеже съм меко казано бесен като чета пледоариите на баш агента, съм длъжен да кажа поговорката - "На кривата ракета космоса й пречи."

:] :] Виж сега - успокой се и дишаааааааааааай дълбоко...и ти казах - проветрявай по-често и всичко ще бъде наред. За моето работно време и моите анагажименти не се грижи още съм си в офиса и след малко си тръгвам winking smiley :] :] *pardon* *pardon* *pardon*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-04-13 19:24 от Продавач.
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
13-04-2009 - 21:21:45
не прочетох всичко , но по опитните ще ви кажат че договорите на агенциите по принцип нямат никаква юридическа стоиност ( юристи са ми казвали това , както са ми казвали че няма нито едно дело спечелено от такъв договор)
коректноста и доверието е нещо което е по ценно от всякакви договори
има и винаги ще има агенции които се ползват с особенно доверие от клиентите си - те си работят и ще работят
tao
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
14-04-2009 - 10:09:35
Бе не знам дали знаят какво искат продавачите, но определено има обяви които плачат за психиатър:
-Панел в Иван Вазов на 2000е/м2.

Е на такъв продавач , какво да му обясниш? eye popping smiley
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
14-04-2009 - 23:41:31
Уно моменто ! За 2000Е какво получаваш ? Ами нищо. Онзи ден на супер престижната ул.Велико Търново (която аз адски много харесвам действително), на която почти нищо не се продава....беше минирано много стабилно от четирикракия "най-добър приятел на човека". Та като цената ще е елитна, нека и мястото да е такова. А не на 2 мин от НДК, в препълнен трамвай 1-ца със зли контрольори в него и нагримирани бабички, тичащи към минералната вода с риск да останат вечно там smiling smiley С туба от "Горна баня" в ръка :]
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
10-05-2009 - 19:47:49
avatar
tao Написал:
-------------------------------------------------------
> Бе не знам дали знаят какво искат продавачите, но
> определено има обяви които плачат за психиатър:
> -Панел в Иван Вазов на 2000е/м2.
>
> Е на такъв продавач , какво да му обясниш?


Този си е добре остави го... :] Ама 1200 евро за панели по 100кв.м. на престижната локация Люлин 5 или Дружба 2 пета част... *xxx* *sos* :}

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
13-05-2009 - 13:01:57
В повечето "некои" случаи ПО -ГОЛЕМИ СКОТОВЕ от продавачите "нема"..Пример логиката на ФЛамингото.. :} Д О ГО ВО Р И ТЕ спродавачите имат юридическа стойност...А К О СА СЪСТАВЕНИ ПРАВИЛНО..!!А като не иска Договор и "бръмчи"по всички АНИ да си офертира КОПТОРА ..и си го е пуснал и сам в нета ..Просто му набивай шутовете у ....О и го пращай да се оправя сам..А като ГРИЗНЕ ПРЪЧКАТА ОТ ТАРИКАТЛЪК...си е за негова сметка... :} *beer*
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
13-05-2009 - 13:28:46
Доскоро беше така, но вече има много прецеденти за заведени дела от агенции и то спечелени. Това го знам със сигурност, защото познавам адвокати, които са завеждали такива дела срещу продавачи и срещу купувачи и са ги спечелили тези дела. Договора, когато е направен грамотно си е договор. Много поздрави да пратиш на тези юристи, дето са ти го казали това. Брат ми е адвокат и има спечелени такива дела. Негови колеги също имат спечелени такива дела, заведени от фирми срещу продавачи.
Re: Продавачите знаят ли какво искат?
06-07-2009 - 09:15:42
avatar
vanko_21 Написал:
-------------------------------------------------------
> Доскоро беше така, но вече има много прецеденти за
> заведени дела от агенции и то спечелени. Това го
> знам със сигурност, защото познавам адвокати,
> които са завеждали такива дела срещу продавачи и
> срещу купувачи и са ги спечелили тези дела.
> Договора, когато е направен грамотно си е договор.
> Много поздрави да пратиш на тези юристи, дето са
> ти го казали това. Брат ми е адвокат и има
> спечелени такива дела. Негови колеги също имат
> спечелени такива дела, заведени от фирми срещу
> продавачи.


И тепърва ще стават повече делата, към авантаджийте, които подценяват труда на брокерите. Но виждам през последните месеци коренна промяна в отношението на продавачите към брокерите и съм сигурен, че занапред ще е така.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход