Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сглобяеми къщи

Публикувано от milenapiv 
Сглобяеми къщи
15-09-2017 - 19:26:52
Здравейте, някой поръчвал ли си е дървена сглобяема къща? Много ми харесват и имам интерес да си поръчам такава, но мненията са малко противоречиви. Ако имате някаква достоверна информация ще се радвам да споделите.
Re: Сглобяеми къщи
18-09-2017 - 15:15:21
Ние сме си поръчвали сглобяеми къщи до ключ от stor-bg.com. С мъжа ми имаме 3 къщи за гости и всичките са оттам. Много сме доволни. Хората вършат всичко и ти оставят къщата готова за живеене.
Re: Сглобяеми къщи
27-09-2017 - 23:35:40
Значи е супер. Благодаря за информацията.
Re: Сглобяеми къщи
18-05-2020 - 03:04:37
Ние се спряхме на енергийно ефективна сглобяема къща от https://greenparksofia.bg/. Предложиха ни еднофамилна сграда в затворен жилищен комплекс, което доста ни устройва, предвид това, че имаме две малки деца, които ще могат да растат свободно и безопасно в такива условия.
DNP
Re: Сглобяеми къщи
02-06-2020 - 16:21:44
Споделете мнение, като стане готова. Защото и аз съм се напатил от проекти, разминаващи се с действителността..
Re: Сглобяеми къщи
21-06-2020 - 09:42:12
Не са лоша идея сглобяемите къщи. Имат нужда от малко аксесоари в интериора обаче и стават Топ! Аз лично съм намирала много хубави интериорни решения в сайта на ИКЕА България. Не става въпрос при мен за сглобяема къща, но в работата си доста стаи съм направила да изглеждат красиви с разни малки мебели от там. Шкафчета, украси и други такива променят много интериора.
Re: Сглобяеми къщи
23-07-2020 - 18:57:21
Здравейте,

А какъв е срока за амортизация на самата къща и различава ли се от стандартните къщи, дефакто колко живот имат. Ще се радвам някой да сподели мнение.

https://firmatami.net/
DNP
Re: Сглобяеми къщи
25-01-2021 - 18:14:19
Аз търся също мнения и препоръки, тъй като в интернет има общо взето само за фирмата Евтин дом ЕООД, като има доста публикации: [jenijeleva.com] , [socialni.bg] , [article-bg.eu] обаче някак си незнам дали мога да им се доверя. Искам някой от първо лице да сподели мнение за евтини домове от сглобяеми материали.
Re: Сглобяеми къщи
19-04-2024 - 15:40:43
На мен ми е интересно какъв им е срокът на годност? Както панелните жилища имат примерно 50 години годност.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход