Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Смяна на автостъкла?

Публикувано от SisyIv 
Смяна на автостъкла?
12-02-2016 - 14:54:25
Здравейте! Не знам дали тук е правилното място, но пиша с молба за съвет по конкретен проблем. Един камион, движещ се пред мен, ми хвърли камъче, което удари по предното стъкло и го спука от дясната страна. Пукнатината е доста голяма и определено се вижда. След три седмици мъжът ми се прибира от чужбина и искам до тогава да съм го сменила. Моля ви да ми препоръчате читав сервиз, който да се справи навреме. Близо до нас има сервиз на Pilkington и се чудех дали да не го пробвам. Някой от вас ползвал ли е услугите им? Иначе съм чувала добри отзиви за сервизите на "Кобра". Ще се радвам да прочета мнения по темата от патили си. Предварително благодаря smiling smiley
Re: Смяна на автостъкла?
12-02-2016 - 18:06:25
Според мен където и да идеш е до късмет на какви хора ще случиш. Основният проблем за мен е, че стъклато, което ще ти сложат (сигурно ще искаш най-евтиното) ще е китайско и съответно може да не изглежда така добре като старото.
Иначе един колега си сменя стъклото при Кобра и за сега няма ядове.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход