Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Коректност на обявите в този сайт
29-04-2015 - 11:38:08
От скоро ползвам сайта.Незнам дали тук някой следи фирмите които публикуват обяви/ специално за наеми/,но аз съм супер разочарована.Обявите са фалшиви,на посочените телефони никой не отговаря.Мисля да сезирам комисията за защита на потребителя
Re: Коректност на обявите в този сайт
30-04-2015 - 11:57:16
Не знам, но моето скромно мнение е, че по-фалшиви обяви от тези в имот.бг НЯМА. Там една и съща агенция пуска по 5 до 7 обяви за ЕДИН И СЪЩ имот и по този начин създават яко flooding и изкуствено си дигат рейтинга на сайта един вид виж колко много имоти има при нас ама те половината се повтарят. Имам в предвид най-вече агенции от провинцията. Там явно рекламата им е безплатна или пък плащат някакви пакетни цени, защото иначе няма логика от една фирма да пускат 7 обяви за един и същ имот с едни и същи снимки. Когато сигнализирах администраторите на сайта имот.бг, който иначе обективно е един от добрите сайтове за имоти у нас, те дори не си направиха труда да отговорят на сигнала ми, камо ли да предприемат мерки срещу това явление. За мен това е пълно неуважение и незачитане на потребителя на сайта като такъв. Най-малкото можеше да върнат обратен отговор. Само за сведение нито имоти.нет, нито хоумс.бг, нито продавалник или който и да е друг сайт позволяват дублиране на обява от една и съща агенция, какво остава за ‘петулиране’ или ‘седмулиране’ – разбирай пет или седем пъти да се пуска 1 имот от 1 фирма. За да не кажете, че съм голословен ето два произволни примера:

1.
[#$%&]
[#$%&]
[#$%&]
[#$%&]
[#$%&]

Това е пример за това как 1 и същ имот се пуска от 1 агенция 5 пъти?!? САМО заглавните снимки са променени. После имот.бг имали най-много оферти. Ами ще имат как иначе .. при положение, че една и съща оферта се пуска цели 5 пъти и то само от 1 агенция!!

Друг пример:

[#$%&]
[#$%&]
[#$%&]
[#$%&]
[#$%&]
[#$%&]
[#$%&]

Тук една и съща обява е пусната цели 7 пъти от същата агенция. Е това ако не е спам и флуудинг аз не знам какво е. И за това сигнализирах сайта. Отговор познайте дали имаше? От умрел писмо. И после имот.бг се хвалят, че били сайт номер 1 за имоти. Не знам ама с такива меко казано повтарящи се оферти пуснати от 5 до 7 пъти МОГАТ и 1 млн. оферти да съберат. Ама 50% от тях ФАЛШИВИ.

И ПАК повтарям това нито един друг голям сайт за имоти НЕ го допуска! Директно ти трият офертата ако я дублираш, камо ли да я петулираш или седмулираш ... Коментарът оставям на Вас приятели ………..*write*
Re: Коректност на обявите в този сайт
30-04-2015 - 11:58:17
За съжаление обаче този форум НЕ дава възможност за отваряне на линковете. Защо НЕ знам *huh*
Re: Коректност на обявите в този сайт
05-05-2015 - 09:13:43
Ами като пускаш линкове към конкуренцията smiling smiley
Re: Коректност на обявите в този сайт
07-05-2015 - 15:32:15
avatar
Е то това жената дет е написала май не е в защита на конкуренцията, ама от имоти.нет явно им дреме да направят така, че да се отварят линковете и да можем да видим за какво иде реч. Не че не знаем, но ..............*angel*

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Коректност на обявите в този сайт
19-10-2015 - 12:18:18
Много е неприятно наистина, когато опре работата до брокери.
Re: Коректност на обявите в този сайт
05-01-2016 - 10:54:16
Здравейте , Предлагат ми Работа в офис за Изкупуване на земеделска земя, моля ако някой има опит да сподели, да се свърже с мене...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход