Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Агенция за недвижими иммоти като бизнес

Публикувано от Danny 
*drink2*Re: Агенция за недвижими иммоти като бизнес
01-04-2014 - 10:48:03
Здравей не е лошо като идея трябва да имаш голямо търпение ЕООД е най добрия вариянт за мен мини по ддс за да можеш да си върнеш всички разходи и си намери някоя пекана счетоводна кантора за патент да не говорим за гр Варна ми искаха 3000лв за гр Долни Чифлик 400лв за година за с Юнак 100лв за година желаяти успех

Емил Радев
Re: Агенция за недвижими иммоти като бизнес
01-04-2014 - 10:51:38
Не е лошо трябява да имаш голямо търпение желаяти успех

Емил Радев
Re: Агенция за недвижими иммоти като бизнес
01-04-2014 - 14:26:01
емил е нацвъкал всички теми с простотии. не му требе ддс обяснил съм по горе защо



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-04-01 14:41 от nradev.
Re: Агенция за недвижими иммоти като бизнес
07-04-2014 - 21:28:43
Danny, явно си интелигентен и знаеш какво искаш, но... slow down. Някои хора се опитват да те предпазят, а ти реагираш толкова рязко. Кажи едно благодаря, а после прави каквото си си наумил. Ако си решил да го направиш е доста простичко- наеми си адвокат/на хонорар/ и счетоводител, запознай се със законовите разпоредби касаещи сделките с недвижимо имущество , после клиенти по обяви... Може би е добре да го стартираш този бизнес, за да не съжаляваш и да се обвиняваш след време, че не си го направил, а дали си е заслужавало- само времето ще ти покаже. Аз лично не бих го започнал сега и там този бизнес, въпреки, че дълги години се занимавах с него. Успех!

--------------------------------------------------------------------------------------------
Когато всички мислят еднакво, някой не мисли достатъчно.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход