Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Избор на парцел (прилагам скица)

Публикувано от syllverr 
Избор на парцел (прилагам скица)
05-02-2013 - 22:52:39
Моля да ми помогнете в избор на парцел (без тия, които са зачерканти). Ако трябва да избирате между тях кой бихте избрали линк.
Ще ми помогнете много.

Предварително благодаря!
Re: Избор на парцел (прилагам скица)
06-02-2013 - 11:53:13
avatar
Избор само по скица не е правилно.
Важно е какъв е терена на място: денивелация, вю, .....
Принципно ъгловите парцели са по-атрактивни.
Re: Избор на парцел (прилагам скица)
06-02-2013 - 12:06:58
Аз бях на място, парцелът е равен. Интересува ме просто кой какво би предпочел от гледна точка на това от коя страна е по-добре, като се има предвид и петната за застрояване и това че отляво са предвидени за строеж на калкан. Отдясно пък по голямата част от дворното място ще остане на север.

Благодаря ви!
Re: Избор на парцел (прилагам скица)
06-02-2013 - 20:29:02
№8 или №3, макар че до №3 има път. Защото не са затворени от по две страни и са южни. Може и №1 и №2, ако отстоянията до другите са големи, за да не закриват слънцето от юг. Също има значение къде ще минава вътрешния път в комплекса.
Re: Избор на парцел (прилагам скица)
07-02-2013 - 12:17:37
От 3 до 8 ми изглеждат добре, южно изложение, улицата е от север...
На юг и запад с какво граничат?
Re: Избор на парцел (прилагам скица)
07-02-2013 - 15:16:21
За съжаление незнам какво ще има на юг и запад, но най-вероятно ще се застрои след време. От 3 до 8 ме притеснява че са направени за строеж на калкан. Не бих искал някой да ми се лепне на границата.
Re: Избор на парцел (прилагам скица)
07-02-2013 - 15:34:47
Ха, човече не бъди толкоз нерешителен. Как така ще питаш по форумите за такова нещо. Заведи баща си, дедо си и разбирасе жената. Възрастните хора имат осещане за тези неща.
Успех

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Избор на парцел (прилагам скица)
07-02-2013 - 16:10:40
Ха ха, интересно ми е кой какво мнение има по въпроса. И все пак форумите са мястото където човек може да попита каквото и да е и да получи ценен съвет. Ценя мнението на всеки. Пък по въпроса за усещанията, мисля че са тематика на други форуми, които нямат общо със земи и строителство.
Понякога се чудя защо на някой е нужно просто да напише нещо, ей така за спорта.
Мисля че е по-ценно да изразиш мнение, е... ако не можеш да имаш това е друг въпрос.

Поздрави и благодаря на всички.
Re: Избор на парцел (прилагам скица)
09-02-2013 - 02:59:19
Пич, стига глупости. Тук хората са минали по пътря който ти тепърва си решил да хващаш. Вярно е, че по форумите всеки може да говори всякакви глупости, но все пак нека не се прекалява. Аз дадох съвет и той е съвсем на място (за съвет от близки хора с богат житейски опит). Ако ти ще избираш място за дом само по една скица то наистина имаш нужда от помощ, но няма да я намериш по форумите. Ако не цениш мнението на жена си, майка, татко то поне има архитекти.
Хайде със здраве и я карай по-скромно, че тепърва ще ти се наложи с хора да общуваш и взимаш сериозни решения.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Избор на парцел (прилагам скица)
10-02-2013 - 01:22:27
За съжаление, количеството опит не е гаранция за неговото качество.
Едно нещо може да се прави грешно поколения наред без никой да си задава каквито и да е въпроси, вярвайки именно на традицията и опита.Примери-бол.Особено в градоустройството.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход