Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Комисиона за брокер

Публикувано от Danita 
Анонимен потребител
Re: Комисиона за брокер
17-01-2013 - 20:29:15
Dimitar.може да има много причини да плюеш по брокерите, ама вие всяка тема я превръщате в място за оплюването ни. Ти например какво полезно написа по темата ? Нищо. Иначе знаеш да плюеш. Поплювко смешен.
Re: Комисиона за брокер
17-01-2013 - 20:32:02
Дичка а ти кво написа по темата
Анонимен потребител
Re: Комисиона за брокер
17-01-2013 - 20:34:32
Означава, че с ДДС става 3.6 %, а дали е евтино или скъпо не е нрадев човека, който го определя.
----------
Ето това. Всички знаем, че не можеш да пишеш, ама ти не можещ и да четеш бе ! Иначе си юрист,, финансист, икономист и още куп други неща. Най вече си досаден неграмотник.
Re: Комисиона за брокер
17-01-2013 - 21:03:44
Дичка, брокеро сериозен,
не съм писал нищо по темата, щото още във втория пост имаше отговор на въпроса.
Аз отговорих на TZARS защо според мен се мятат л.йна срещу брокерите, а ти добави още причини за това.
А, и вземи си обогати речника, щото това "поплювко" със сигурност не изразява истинските ти чувства.
Анонимен потребител
Re: Комисиона за брокер
17-01-2013 - 21:33:26
Dimitar. , ти моя речник не го мисли, умишлено повтарям тази дума и още няколко защото не обичам комплексарите, още по-малко когато се опитват да си избиват комплексите в частност и върху мен. Нямам впечатления от теб, затова предишните ми думи не ги отнасяй към себе си, но самият факт, че коментираш нещо, което хич, ама хич не ти е познато , не знаеш защо и как се прави, ми даде повод да те нарека поплювко и това повярвай са истинските ми чувства към теб. За сведение ще ти кажа, че част от офертите на моята АНИ са набрани по този начин и няма недоволни, напротив, убедил съм собствениците да не си го рекламират сами, а да оставят някой, на когото това му е работата да си я свърши, нещо против ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход