Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Комисиона за брокер

Публикувано от Danita 
Re: Комисиона за брокер
15-01-2013 - 01:19:19
Quote
spgufi
Означава, че с ДДС става 3.6 %, а дали е евтино или скъпо не е нрадев човека, който го определя.

Абе Дичка ,ти кога се регистрира по ДДС,че му разбираш толкова?
Почти няма,не съществува агенция да е регистрирана по ДДС и така обявен комисиона си е нагло доограбване.Между другото е наказуемо ,води се измама и страната по сделката ,която има предварителен договор с брокер и с така обявена цена на комисиона без ДДС и брокера не е регистриран по ДДС,спокойно може да го обяви за нищожен.

Има си публичен регистър и по номера е желателно брокера да бъде проверен дали има регистрация.Друг начин е да ви покаже картонче с регистрация или фактура ,където е виден BG № ххх хх хх хх, девет цифров номер.

Важно е ,когато настояват да им платите ДДС ,да изисквате ДДС фактура.
Re: Комисиона за брокер
15-01-2013 - 10:53:54
Quote
фло
Quote
spgufi
Означава, че с ДДС става 3.6 %, а дали е евтино или скъпо не е нрадев човека, който го определя.

Абе Дичка ,ти кога се регистрира по ДДС,че му разбираш толкова?
Почти няма,не съществува агенция да е регистрирана по ДДС и така обявен комисиона си е нагло доограбване.Между другото е наказуемо ,води се измама и страната по сделката ,която има предварителен договор с брокер и с така обявена цена на комисиона без ДДС и брокера не е регистриран по ДДС,спокойно може да го обяви за нищожен.

Има си публичен регистър и по номера е желателно брокера да бъде проверен дали има регистрация.Друг начин е да ви покаже картонче с регистрация или фактура ,където е виден BG № ххх хх хх хх, девет цифров номер.

Важно е ,когато настояват да им платите ДДС ,да изисквате ДДС фактура.


а бе то има и регисртрирани за да не плащат патентнния данък ама фактури дали издават
Анонимен потребител
Re: Комисиона за брокер
15-01-2013 - 11:59:21
Абе Дичка ,ти кога се регистрира по ДДС,че му разбираш толкова?
-------------
Блонди фло, поласкан съм, да оставиш отрупаната маса, да не празнуваш Банго Васил със събратята си, за да ме поздравиш за новата година е чест за мен, благодаря.Смотльо.
Re: Комисиона за брокер
15-01-2013 - 18:03:05
Quote
spgufi
Абе Дичка ,ти кога се регистрира по ДДС,че му разбираш толкова?
-------------
Блонди фло, поласкан съм, да оставиш отрупаната маса, да не празнуваш Банго Васил със събратята си, за да ме поздравиш за новата година е чест за мен, благодаря.Смотльо.

Както винаги дичката демонстрира огромната си простотия и тъпота.Затова тука си е известен с името дичо-тъпото.Няма по събирателен типичен образ на брокер от него:неграмотен тъпак с изключителна злоба към хората.

Трябва някой да е луд да наеме такъв за брокер.
Съвета ми към хората е въобще да избягват такова зло и да си наемат адвокат при всички случаи на сделки с имоти.
Анонимен потребител
Re: Комисиона за брокер
15-01-2013 - 18:38:54
Съвета ми към хората
----------
Ти съветваш ?! Много насериозно си се взел май, а ?
Re: Комисиона за брокер
15-01-2013 - 19:07:51
аз последната сделка за малко пари беше само 1.25% комисиона спазарих
Re: Комисиона за брокер
15-01-2013 - 20:17:51
Quote
spgufi
Съвета ми към хората
----------
Ти съветваш ?! Много насериозно си се взел май, а ?

Разбира се,че съм сериозен и го препоръчвам от опит на колебаещите се.Който послуша съвета ми и се отърси от кърлежите,ще ми е благодарен докато е жив!
Анонимен потребител
Re: Комисиона за брокер
15-01-2013 - 20:45:14
Русокоске фло, няма с какво да ме изненадаш, винаги си бил, си и ще си останеш мъъъъъничко дребно, злобно , тъпо нещо. За разлика от теб аз не те мразя фло. Защото омразата също е чувство, ти си ми твърде безличен.
Re: Комисиона за брокер
16-01-2013 - 17:45:33
avatar
Жената попита за ДДС, вие го обърнахте на бойно поле.
Защо е това хвърляне на лайна върху брокерите?
Който може да си оправи колата - си я ремонтира сам.
Който не може - плаща в автосервиза за извършената услуга.
Така е и при имотите.
А че има нужда от брокери - това пазара го е утвърдил.
Ако може да се погледне в e-mail-те и офисите на агенциите ще се види колко много писма и срещи има с "молба за съдействие за продажба на имот/и" има, както от физически лица, така и от строители.
Re: Комисиона за брокер
17-01-2013 - 10:03:31
TZARS,

Пусни обява за продажаба на имот като частно лице и ще разбереш защо са ла.ната. Макар, че съм сигурен, че знаеш какво имам предвид.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-01-17 19:58 от el.t.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход