Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Продавам селска къща...някой знае ли как да се свържа с подходяща агенция и как най-бързо да я продам ?

Публикувано от sun4o80 
Продавам къща в село Бърдарски геран и тъй като спешно ми трябват пари та въпросът ми е ,Как най бързо да я продам ? Да търся ли агенция и колко вземат за тази услуга? Ако някой знае добра такава също ще ми е от полза..........или как да рекламирам сама ? Моля дайте ми съвет*tired*
В интернет има много възможности както да откриеш читава агенция, така и да обявиш имота си за продажба сама. А когато се стигне до евентуална сделка ти трябва нотариус или адвокат, който да довърши сделката, като неговата комисионна ще бъде много по-малка от тази на агенцията.. но това си е въпрос на личен избор. За агенция не мога да те посъветвам коя е най-добра, но пробвай с големите ... имам приятели, който са доволни от Явлена и Мирела.... Мога да ти споделя, че когато аз се опитвах да продам един имот и го публикувах едно временно в няколко сайта, някои по популярни и повече посещавани и един не толкова, но ако искаш ми вярвай в този не толкова популярния имаше повече посещение и повече обаждания от по-извесните. Това се дължи на факта, че всички публикуват в големите сайтове и има голямо текущество и така твоята обява отива назад. За реклама сама можеш да си добаваш обявата в [www.imoti.net], [#$%&], [www.imotifree.bg], [www.homes.bg] и други виж в интернет и пусни обяви дори и да оставиш всичко в ръцете на агенция, публикуваните обяви от теб никога няма да са излишни smiling smiley
Благодаря Ви за отговора и за разяснението smiling smiley
Колко струва къщата. ако е ефтина едвали някой брокер ще се интересува
Къщата струва 7000лв ,но за наше село това е горе долу нормална цена а в последно време доста англичани купуват имоти тук ,но на доста по-високи цениsmiling smiley
заеби го това с англичаните . ако е много хубава и голям двор мойе и да е 7000. мой приятел взе за 4 000 в Монтанско с 1400кв.м двор . ама трябва някой много глден брокер да намериш защото 3% от 7000 е 210 лева
Къщата не е малка с три стай е ,два коридора ,две остъклени антрета, кухня и мазе има и лятна кухня с баня ,както и много селскостопански постройки ,който са строени миналата година а двора е голям 1600кв winking smiley
Re: Продавам селска къща...някой знае ли как да се свържа с подходяща агенция и как най-бързо да я продам ?
22-12-2012 - 15:09:48
Ми пускай обяви.
И снимки: "Колкото повече, толкова повече".
Опитай да не скриваш явни недостатъци - ще спестиш свое и на купувача време.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход