Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Богати ли са брокерите????

Публикувано от miavita 
Re: Богати ли са брокерите????
03-08-2006 - 16:25:29
Твой ли е офиса? smiling smiley
Re: Богати ли са брокерите????
03-08-2006 - 16:28:21
avatar
На шефа ми е офиса, защо?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Богати ли са брокерите????
03-08-2006 - 16:29:57
Значи шефа ти плаща за него. Исках да видя дали си колега smiling smiley
Re: Богати ли са брокерите????
03-08-2006 - 16:31:02
Много ми харесват изказванията ти Продавачо. Заставам зад всичко което каза. :-)
Re: Богати ли са брокерите????
03-08-2006 - 16:31:52
avatar
Аз съм брокер не е ли ясноsmiling smiley А ти с какво се занимваш не става ясноsmiling smiley
Ами шефа ми не плаща за него, защото си го е купил преди доста времеsmiling smiley а и никъде не съм казал, че аз плащам за офиса мисляsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Богати ли са брокерите????
03-08-2006 - 16:33:03
avatar
smoking smiley cool smiley smiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Богати ли са брокерите????
03-08-2006 - 16:35:01
Е като го е купил, той пари не струва ли ? Да си чул нещо за амортизации ? Не .Ти си брокер не си мениджър. smiling smiley
И мениджър и брокер и още и ощеsmiling smiley)))))
03-08-2006 - 16:45:51
avatar
Чул съм да и съм и мениджър и отговарям за реклaмата и организирам промоции и реклaмни кампании, но както и да еsmiling smiley Апартамента не е амортизиран стара тухла е и след нов луксозен ремонтsmiling smiley Други въпросиsmiling smiley? winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-08-03 16:49 от Продавач.
Re: И мениджър и брокер и още и ощеsmiling smiley)))))
03-08-2006 - 16:57:56
smiling smiley Добре няма да се заяждам.
Като си брокер и мениджър кажи ми кави според теб трябва да са идеалните условия за работа, които да спечелят свестни хора за работа в нова компания за недвижими имоти



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-08-03 16:58 от rubyr.
Re: И мениджър и брокер и кредитор и консултант и още и още и още!
03-08-2006 - 17:06:00
avatar
Оооооооо имам много идеи специално за нова компания, но не ги раздавам на авантаsmiling smiley))
По на нататък ще го обсъдим на лични съобщенияsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-08-03 17:13 от Продавач.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход