Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

наем на апартамент в софия - къде?

Публикувано от pareto 
наем на апартамент в софия - къде?
23-08-2011 - 18:44:39
Здравейте,

предстои ми да се преместя в София и тъй като не съм запознат с кварталите, ще съм благодарен ако ми дадете някакви насоки.

търся едностаен или двустаен в южен квартал. за предпочитане да е по-далеч от центъра, но не и отвъд околовръстното. основен приоритет е да не е пренаселено/лудница. ще се придвижвам с кола, така че близост до градски транспорт не е от значение. за това пък е хубаво да има улици в прилично състояние (то е ясно че навсякъде е зле - тук ще се избира най-малкото зло). не ми трябват болници, у-ща, детски градини наоколо. да е близо до основен булевард със сравнително бърз достъп до центъра.

предпочитам да е с предимно ново строителство - микс от офиси/жилищни сгради/заведения. харесват ми новите блокчета по бул. България на юг от Тодор Каблешков (Ман. Ливади), но само минах от там и реално си нямам на представа как е. предполагам е доста шумно?

съществува ли такова местенце в София?

предварително благодаря за всякакви мнения/съвети и най-вече за конкретни улици/квартали, които ще отида да видя на място.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-23 18:45 от pareto.
Re: наем на апартамент в софия - къде?
23-08-2011 - 19:41:12
Вижте на лични. Моля, да ми отговорите.
Re: наем на апартамент в софия - къде?
23-08-2011 - 23:00:04
Давам апартамент в жк Тракия под наем.
Re: наем на апартамент в софия - къде?
23-08-2011 - 23:01:24
Като гледам авторът е от Плевен. Дали знаеш някой елитен квартал в Плевен, където може да се изкупуват апартаменти, с цел препродаване след кризата?
Re: наем на апартамент в софия - къде?
23-08-2011 - 23:36:54
съжалявам - нямам поглед в/у пазара на имоти в Плевен

иначе по темата, ако някой друг може да се включи със съвет или конкретни предложения, моля да заповяда smiling smiley
Re: наем на апартамент в софия - къде?
24-08-2011 - 04:07:28
"за това пък е хубаво да има улици в прилично състояние (то е ясно че навсякъде е зле - тук ще се избира най-малкото зло)"

Не на всякъде е зле ама каквото и тук да ти кажем ще е доста субективно. Обиколи, разгледай. Но най-добре питай някой колега или приятел който е гражданин на престолнината.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: наем на апартамент в софия - къде?
27-10-2011 - 09:25:52
Непренаселено място в София!
Труден избор.
Обърнете се към експерт в областта на имотите,
Иначе може дълго да обикаляте докато изберете.

[www.domnasmetka.com]
Строителни консултации
Re: наем на апартамент в софия - къде?
27-10-2011 - 11:57:31
за какви пари търсиш
Re: наем на апартамент в софия - къде?
27-10-2011 - 12:04:33
около булевард България най-готино е в Стрелбище. ама е малко по-скъпо.имаш парк наблизо
Re: наем на апартамент в софия - къде?
27-10-2011 - 13:13:43
300-400 eвро за двустаен в Стрелбище.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход