Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КЕЙ ТИ ДЖИ

Публикувано от trigo 
Re: КЕЙ ТИ ДЖИ
27-04-2011 - 21:38:23
Плюйте в интернет,плюйте!Съветвайте хората да не купуват,а те ще ви благодарят *ok* .Сега поне вече банките дават кредити и вместо да го оставите да си довърши блоковете ,като продаде още някой апартамент,накрая ще трябва да вадиме по още 10тина хиляди евро за да довършим блока.Или може да остане поредния недовършен паметник,на който ще бъдем горди съсобственици.Аз плащам още от дупка и докато имаше да взима пари за свършена работа,нещата вървяха.И в най-голямата криза не спря.Най-лошото е ако станем съсобственици с някоя банка,на която дължи пари.Тогава няма завършване,бъдете сигурни.Айде със здраве и стискайте палци да продаде нещо,стига митинги и лозунги!
Re: КЕЙ ТИ ДЖИ
28-04-2011 - 07:27:44
Никой не "плюва" излагаме фактите такива каквито са. А аз ще кажа само едно, заради начина ти на мислене резултат от известни страхове, което май се наблюдава в доста хора, едни печелят на наш гръб и за наша сметка визирайки строителя, други в които се включвам аз губят а дори остават и с трайни увреждания в последствие. Ще ти дам факти и примери Сметни 14-15 месечни наема на средния за софия наем на жилище, и сам може да разбереш колко губят някой хора, че ако трябва да го чакам още 2, 3 години ( защото с тези темппове и толкова няма да му стигнат ) какво правим? Сега се замислям на други твои думи: "накрая ще трябва да вадиме по още 10тина хиляди евро за да довършим блока" Да много си прав, от тук следва сам да си направиш една проста сметка при наличието на толкова собственици колкото от парите заплатени за този блок не са вложени в него!
Re: КЕЙ ТИ ДЖИ
28-04-2011 - 14:23:45
Ами кой колко печели не е наша работа.Мен лично ме интересува блока да бъде завършен.Също е нормално парите да се въртят,иначе ще мухлясат :} .Просто казвам,че имате много грешен подход.Вадите кирливите ризи в интернет и по този начин пречите на строителя.Той не продава,ние плащаме наеми,защото блока закъсва.И това е най-мекия сценарий.Ако закъса толкова,че спре изобщо или банката му вземе сградата,тогава как ще продължим ми е интересно.
Re: КЕЙ ТИ ДЖИ
28-04-2011 - 16:44:02
Ти мой човек или си в схемата на този строител за да говорш така или си .... не искам да ползвам груби думи ( а други не намирам) затова ще замълча .... "Също е нормално парите да се въртят,иначе ще мухлясат" Ако за теб е нормално да продадаеш 20 Апартамента от Сграда "Х" за да налееш в основите на 2 сгради "Y" и "Z" от където като като продадеш и там апартаментите да ги нацепиш някъде другаде е нормално, то отново ти повтарям че нещо в теб е тотално сбъркано! (Не коментирам израза ти който някак не ми се връзва в тази ситуация)
Второ..... НЯМА БАНКА КОЯТО ДА ВЗЕМЕ БЛОКА! Говориш пълно простоотии без да си имаш на идея явно за какво иде реч. Банката може да вземе имущество лично негово в дадени ситуации да не ги обеснявам какви са или тогава когато има ипотека над тези имущества. Но на хората които имат закупен имот за който имат НОТАРИАЛЕН АКТ няма как да бъде взет.
И да ще говоря и ще обсъждам всичко което намеря за добре и тук и навсякде където пожелая без скруполи защото не върша нищо лошо.
Re: КЕЙ ТИ ДЖИ
28-04-2011 - 17:51:51
Е ти също си в схемата щом си дал пари.Явно не разбираш от търговия,но то си е твой проблем.Първите пари ги дадох 2007 г. и от тогава следя развитието на блока.Мислех,че ще угасне още в началото,но докато имаше да взима пари на свършена работа,нещата вървяха.За това искам да кажа,че докато се продават апартаменти,нещата вървят.Ако ние сме собственици на 30% от сградата, а другите 70 са ипотекирани и ги вземе банка,ще довършиш на Моисей кайсиите.За това казвам,че ако продава,ще строи и нещата ще вървят въпреки забавянето.Не казвам,че Анатоли е хубав човек,но мен ме интересува да си довърши сградата.
Сори,че се намесвам.Оплаквайте се и стачкувайте!Може и за цените на горивата да стачкуваш,вместо да мислиш как да изкарваш повече пари.
Re: КЕЙ ТИ ДЖИ
28-04-2011 - 18:37:33
Човек наистина може да се впечатли страшно много от думите ти: "Може и за цените на горивата да стачкуваш,вместо да мислиш как да изкарваш повече пари." - Невероятни мисли изказваш! Направ ме остяваш без думи .... !
"Ако ние сме собственици на 30% от сградата, а другите 70 са ипотекирани" Няма такова АКО .... 90% от сградата е продадена на частни лица фактите за това говорят [ktgbg.com] Тук сам може да провериш какво се продава не коментирам повече
защото нещата са очевадни за хората запознати с проблема.
Re: КЕЙ ТИ ДЖИ
29-04-2011 - 09:21:40
Ами запознай ни и нас.Ако знаеш нещо тревожно,сподели го!Когато купувах апартамента го проверих в Агенция по вписванията и видях какво е продадено.Ако наистина знаеш някъкви факти,сподели ги.Ако просто сградата закъснява,а на теб са ти скъпи наемите в София-защо дойде тук,а не си стоя "там",където са ниски.:} :}:}
Re: КЕЙ ТИ ДЖИ
29-04-2011 - 10:13:16
avatar
Quote
vision
Ами запознай ни и нас.Ако знаеш нещо тревожно,сподели го!Когато купувах апартамента го проверих в Агенция по вписванията и видях какво е продадено.Ако наистина знаеш някъкви факти,сподели ги.Ако просто сградата закъснява,а на теб са ти скъпи наемите в София-защо дойде тук,а не си стоя "там",където са ниски.:} :}:}

Много си нагъл и няма да направиш услуга на фирмата си.
Та, нали точно от тези- дошли от провинцията, смъквахте по три кожи!
Колко софиянеца са си купили апартаменти в блока ви?
А като твърдиш, че всичко си проверил, какво ще кажеш за терена- дали пък, той не е ипотекиран?
Re: КЕЙ ТИ ДЖИ
29-04-2011 - 13:50:06
Като собственик на фирма ли звуча?Аз наистина съм един от собствениците и също се притеснявам какво става,защото съм дал не малко пари.Но просто ако някой знае нещо тревожно ,просто да го каже.В една предишна тема,жена благодареше,че е прочела и не си е купила апартамент.Е нали парите от този апартамент щяха да отидат за довършване на сградата.И какво се случва- на няколко човека им тежат наемите и реват яко.И колкото повече реват,толкова отблъскват купувачите.В никакъв случай не защитавам Анатоли Ценков,но факт е,че не е продавал от доста време апартамент.А като не продава,няма да строи.Ако се притеснявате,че парите ще отидат другаде.....ами разберете се с него парите,които му дължите да давате директно към доставчици или под изпълнители,за да върви сградата.Все пак кризата е нещо положително-кара човек да мисли и да става по-гъвкав.
Re: КЕЙ ТИ ДЖИ
29-04-2011 - 14:04:37
avatar
Quote
vision
Като собственик на фирма ли звуча?Аз наистина съм един от собствениците и също се притеснявам какво става,защото съм дал не малко пари.Но просто ако някой знае нещо тревожно ,просто да го каже.В една предишна тема,жена благодареше,че е прочела и не си е купила апартамент.Е нали парите от този апартамент щяха да отидат за довършване на сградата.И какво се случва- на няколко човека им тежат наемите и реват яко.И колкото повече реват,толкова отблъскват купувачите.В никакъв случай не защитавам Анатоли Ценков,но факт е,че не е продавал от доста време апартамент.А като не продава,няма да строи.Ако се притеснявате,че парите ще отидат другаде.....ами разберете се с него парите,които му дължите да давате директно към доставчици или под изпълнители,за да върви сградата.Все пак кризата е нещо положително-кара човек да мисли и да става по-гъвкав.

Аз не се притеснявам, защото и през ум не ми е минавало някога да си купя ново строителство, камо ли на зелено.Подразни ме реакцията ти и се питам, дали всъщност ти не си Анатоли Ценков, щом намираш за нормално хем да се приберат парите на хората, хем да не се строи, че и им се надсмиваш, че били от провинцията и дошли тук.............за да ти напълнят гушата.
Дадох ти тема за размисъл- провери ли дали терена не е ипотекиран?
Или, ти си знаеш, но няма нужда да споделяш с другите?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход