Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За изтритата тема на фло

Публикувано от magic 
Re: За изтритата тема на фло
29-03-2011 - 21:23:51
avatar
*ok*clap:*smiley_ahh*

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Анонимен потребител
Re: За изтритата тема на фло
30-03-2011 - 16:13:06
Все си мислих, че хората пишат по форуми за да обменят мнения и да си помагат.

Вече почвам да се замислям върху въпроса защо:
1) Барбарон си триеше темите докато беше модератор
2) додо си "прибра" графиките
3) фло иска ако го няма него да ги няма и мненията му

Айде замислете се - за да помагате на хората и обменяте мнения ли пишете по форумите или за да слагате Copyright след всяко свое мнение?
Re: За изтритата тема на фло
30-03-2011 - 16:24:50
Не знам дали имам право да се изказвам - гледам, че за 3 години съм направил към 40 мнения, но, уверявам ви, няма тема, която да не съм чел.

Не знам защо, но от година - година и нещо насам обявите в този сайт не струват - базата ви с данни не е и на половината от имот.бг например.

Форума обаче ставаше, при това доста.
Напоследък нещо модераторите доста сте си повярвали и ще ебете мамата и на форума, защото винаги така се получава, когато един модератор започне да се прави на велик.

Нещо май не сте загряли, че форума го правят потребителите.
Фло може да е с пиперлив език, но ако съберете постовете му може да се издаде учебник по битова химия.
И с право иска като ще го триете - да махнете и тях, защото всеки пост си е труд, а в този форум той се е трудил много.
Накрая ще остане да се надприказват само имотковци и пундита.
Защото форуми и модератори - хиляди, но потребителите са малко.
Още по-малко са пък компетентните потребители.
Но вие си трийте. Форума си е ваш.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2011-03-30 16:28 от peterpan111.
Re: За изтритата тема на фло
30-03-2011 - 17:23:31
avatar
Ех, нещо вие като сте чели всички теми и също не сте загряли.
Че една от причините за намаление в базата данни е отдръпналите се агенции, отвратени от форума. Този месец 3 агенции. Предишни месеци периодични оплаквания от агенции. 3 агенции звучи малко нали? Да, но всяка поддържа около 200-800 обяви... които сега имаме по-малко, заради форума.

Ще си трием - ДА! Скоро ще си изтрием и форума ако се наложи, който е цели 4% (има ръст беше 3%) от посещаемостта на имоти.нет , за да продължим да съществуваме като сайт (с обяви , защото някак си обявите предизвикват по-голям интерес от форума - 92%
1 % новини ...

Ако съм си давала сметка всички вреди на форума върху марката ни и базата данни през годините него просто нямаше да го има.

В момента го има от уважение към активните участници в него и от уважение към отделеното време на предишни участници да напишат теми, които ако изтрием форума няма да съществуват.

Да, темите на фло в раздел строителство са много ценни. Но в раздел имоти ни костваха доста скъпо !!

Quote
peterpan111
Не знам дали имам право да се изказвам - гледам, че за 3 години съм направил към 40 мнения, но, уверявам ви, няма тема, която да не съм чел.

Не знам защо, но от година - година и нещо насам обявите в този сайт не струват - базата ви с данни не е и на половината от имот.бг например.

Форума обаче ставаше, при това доста.
Напоследък нещо модераторите доста сте си повярвали и ще ебете мамата и на форума, защото винаги така се получава, когато един модератор започне да се прави на велик.

Нещо май не сте загряли, че форума го правят потребителите.
Фло може да е с пиперлив език, но ако съберете постовете му може да се издаде учебник по битова химия.
И с право иска като ще го триете - да махнете и тях, защото всеки пост си е труд, а в този форум той се е трудил много.
Накрая ще остане да се надприказват само имотковци и пундита.
Защото форуми и модератори - хиляди, но потребителите са малко.
Още по-малко са пък компетентните потребители.
Но вие си трийте. Форума си е ваш.
bah
Re: За изтритата тема на фло
30-03-2011 - 19:04:34
avatar
Quote
peterpan111
форума го правят потребителите.

peterpan, имам двама познати. С единия софрата я изкарваме блестящо, вицове, купон, но наложи ли се да свършим някаква работа - не стават нещата. С другия обратно, бачкаме в екип без никакви забележки, но седнем ли на маса - той става друг човек, една водка на екс и оле, мале - става панаира!
За някои форума е маса за купон, за други е работа.
Re: За изтритата тема на фло
30-03-2011 - 22:36:19
Quote
magic
....

Ще си трием - ДА! Скоро ще си изтрием и форума ако се наложи, който е цели 4% (има ръст беше 3%) от посещаемостта на имоти.нет , за да продължим да съществуваме като сайт (с обяви , защото някак си обявите предизвикват по-голям интерес от форума - 92%
1 % новини ...

...

Май ще направите услуга на всички smiling smiley

Но bah е прав



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-03-30 22:37 от peterpan111.
Re: За изтритата тема на фло
30-03-2011 - 23:01:43
avatar
Изтриването на форума няма да обърне тренда на пазара.
Няма и да донесе по-добри обороти на АНИ.
Не форумът ви е крив за спадащите обороти и печалби а надутият балон в цените на имотите, който се спихна тотално.

Трийте, ако това ще ви донесе облекчение и удовлетворение.
Махнете и форумът дори - този сайт за радост не единственият, в който има форум за имотите и проблемите около тях.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: За изтритата тема на фло
30-03-2011 - 23:04:12
Представа си нямаш колко е прав. Правехте детски работи, все едно има двама Фло.
Все едно да идеш на гости и да се изсереш в хола на домакините.
И, Питърпанския, не се подигравай с ника ми. Като е анонимен форума, дай сега Сульо и Пульо да ми се качва на главата.
Re: За изтритата тема на фло
31-03-2011 - 11:39:26
Magic,

Успокой малко топката! Няма нищо по-лесно, от ликвидирането на нещо. По-трудното е, да се изгради!

Аз не съм чела темата на Фло, но претегли: Фло - причина ли е или повод за оттеглянето на тези агенции?
Имам чувството, чувството, че по-скоро е повод - съкращаване на рекламния бюджет?
И, несправедливо е анатемосван, едва ли не!

Най-вероятно, брокерите от тях , са писали тук, нека не ми се сърдят! *drink1*

Решения не се вземат, под натиска на емоциите! По-ведро - пари се губят, пари се печелят... smiling smiley

Хубав ден! smiling smiley

*rose*
Re: За изтритата тема на фло
31-03-2011 - 13:25:55
avatar
Quote
Muza
Magic,

Успокой малко топката! Няма нищо по-лесно, от ликвидирането на нещо. По-трудното е, да се изгради!

Аз не съм чела темата на Фло, но претегли: Фло - причина ли е или повод за оттеглянето на тези агенции?
Имам чувството, чувството, че по-скоро е повод - съкращаване на рекламния бюджет?
И, несправедливо е анатемосван, едва ли не!

Най-вероятно, брокерите от тях , са писали тук, нека не ми се сърдят! *drink1*

Решения не се вземат, под натиска на емоциите! По-ведро - пари се губят, пари се печелят... smiling smiley

Хубав ден! smiling smiley*rose*

Муза, мисля си, че на чужд гръб и сто тояги са малко.
Фло просто беше капката, с която се пълнеше чашата от поне година и половина.
Защото, винаги е имало и критики, и различни мнения по повод работата на агенциите, но ако проследиш форума от това време насам, ще видиш че почти няма други теми, освен оплюващи АНИ и брокери.
И то, не определени субекти, а генерално, като гилдия.
За цинизмите и просташките изцепки, да не говорим.
Няма друг форум, в който така да се държат участващите.
Според мен, грешка на собствениците е , че позволиха да се стигне дотук.
И за сведение на Радослав, Питърпанския и сие, допреди 2г. имаше много повече съфорумци, при това си участваха само с по един ник. А сега колко души пишат? Няколко, с по сто ника.
Който може, нека си прави извод.
Някой питаше, защо в имот.бг. имало повече обяви. Ами, защото нямат форум..........
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход