Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За изтритата тема на фло

Публикувано от magic 
За изтритата тема на фло
24-03-2011 - 17:01:19
avatar
Форумът на www.imoti.net е място за компетентни дискусии за недвижими имоти.

Целта на форума е да се обсъждат теми, които могат да бъдат полезни на брокери и клиенти.

Публикуването на обиди, споделянето на номера и безпричинното злепоставяне на брокерите е унизително поведение, което www.imoti.net няма да толерира.

Ние знаем, че добрите брокери са заети хора и нямат излишно време да пишат по форуми, за да защитават професията си с думи. Според тях форума не е място за обратна връзка с потенциални клиенти, особено, когато зад изказаните мнения прозира хейтърско отношение.

Оставихме темата няколко дни с очакването, че дискусията може да се развие в друга посока - брокерите да коментират рисковете, плюсовете и минусите на своята професия. Но тъй като това не се случи, се наложи да прекратим безполезните пререкания.

www.imoti.net няма да допуска злепоставяне на брокерската професия и безкомпромисно ще отстранява от форума мнения и участници, които не се съобразяват с това условие.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-03-28 10:51 от magic.
Re: За изтритата тема на фло
24-03-2011 - 17:06:31
Quote
magic
Ние знаем, че добрите брокери са заети хора и нямат излишно време да пишат по форуми
*beer*
Re: За изтритата тема на фло
24-03-2011 - 17:14:25
Темата изглеждаше изключително интересна и полезна smiling smiley
Re: За изтритата тема на фло
24-03-2011 - 17:19:00
Аз лично съм сигнализирал за обида по мой адрес (тук ФЛО няма връзка) но никoй от модераторите не реагира.
Защо?
Re: За изтритата тема на фло
24-03-2011 - 17:24:17
Quote
magic

Оставихме темата няколко дни с очакването, че дискусията може да се развие в друга посока - брокерите да коментират рисковете, плюсовете и минусите на своята професия. Но тъй като това не се случи, се наложи да прекратим безполезните пререкания.

www.imoti.net няма да допуска злепоставяне на брокерската професия и безкомпромисно ще отстранява от форума мнения и участници, които не се съобразяват с това условие.


И защо НИКОЙ не го направи (червеното)?
Защо никой брокер не покаже сертификати, курсове, изисквания, да не говорим за ДИПЛОМИ, за специализирани УЧИЛИЩА или учебни центрове
Защо НИКОЙ брокер не покаже какви са задълженията и отговорностите.
Защо НИКОЙ брокер не каже случка в която да са извадили пари от джоба си понеже не са си свършили професионално работата си
Аз съм дотук
Re: За изтритата тема на фло
24-03-2011 - 17:48:54
Quote
bota156
Quote
magic

Оставихме темата няколко дни с очакването, че дискусията може да се развие в друга посока - брокерите да коментират рисковете, плюсовете и минусите на своята професия. Но тъй като това не се случи, се наложи да прекратим безполезните пререкания.

www.imoti.net няма да допуска злепоставяне на брокерската професия и безкомпромисно ще отстранява от форума мнения и участници, които не се съобразяват с това условие.


И защо НИКОЙ не го направи (червеното)?
Защо никой брокер не покаже сертификати, курсове, изисквания, да не говорим за ДИПЛОМИ, за специализирани УЧИЛИЩА или учебни центрове
Защо НИКОЙ брокер не покаже какви са задълженията и отговорностите.
Защо НИКОЙ брокер не каже случка в която да са извадили пари от джоба си понеже не са си свършили професионално работата си
Аз съм дотук
Е нали ти казаха - защото са заети... добрите брокери. Каквото и да означава това. Предполагам, добри по душа, е имала предвид собственичката.
Re: За изтритата тема на фло
24-03-2011 - 17:55:55
Само дето на тях не им трябва форум и теми,за да ги злепоставя някой.Те и сами се справят успешно с това.При това много успешно.
Re: За изтритата тема на фло
24-03-2011 - 18:03:11
avatar
Quote
magic
Ние знаем, че добрите брокери са заети хора и нямат излишно време да пишат по форуми, за да защитават професията си с думи.

:]

Предлагам да издадем наръчник за създаване на нова АНИ? Всеки ще допринесе с нещо и ще е бестселър.

Практични съвети за разни номерца:
- как да откраднем максимален брой чужди обяви (може да има притурка уеб инструменти, които с един клик ще копират обявите по определен критерий)
- съвети как да се махне от откраднатите снимки надписа на другата агенция и модификация, така че да изглеждат по-добре от оригинала (за да си мислят хората, че другата агенция ги е откраднала)
- списък с най-успешните текстове за набиране на обяви с малки бележки в пощенските кутии "ТЪРСЯ СПЕШНО ДА КУПЯ 1, 2 ИЛИ 3 СТАЕН В РАЙОНА!", "БОНУС 20% ОТ КОМИСИОНАТА", "ДОВЕДИ 5 ПРИЯТЕЛИ И УЧАСТВАЙ В ТОМБОЛА ЗА ЕКСКУРЗИЯ ДО РИО"
- как да се прави проверка за тежести срещу един лев и с това да се приключва задължението към страните
- как да се наема персонал, с най-малко разходи
- как да се укриват данъци
- практически тренинг за избягване на най-честите грешки (никога не казвай "той колегата го няма", "аз не съм виждал имота, но ще го видим заедно" ) - от всяка такава ситуация има начин за измъкване
- курс по психология на тема "само истинските мъже могат да си позволят да купят имот на тройна цена" и "за еманципираната жена, цената е без значение"
- курс по софистика на тема "двойната комисиона" - бърза неутрализация на всеки неудобен въпрос.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-03-24 18:06 от dodo2.
Re: За изтритата тема на фло
24-03-2011 - 18:24:41
Е, съгласете се, че темата нарочно беше с провокиращо заглавие и беше създадена с цел да бъде изтрита.
Иначе въпросите от изтритата тема са коментирани и се коментират в 100 други теми, които никой не трие.
Re: За изтритата тема на фло
24-03-2011 - 18:44:10
Темата е изтрита, защото непрестанното изливане на безпричинна анонимна злоба по нечий адрес /също анонимен, а не конкретен с конкретен проблем/ не е тема, а диагноза.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход