Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какъв е реда да си прекараш ток, вода и канал в парцела, след като си получил разрешение за строителство в село до околовръстното на София?

Публикувано от panelov 
Имам разрешение за строеж. Имам и предварителни договори със Софийска вода и ЧЕЗ. Какво следва от тук насетне? Разпъват се разни версии, че сам си правиш конуникациите, а после чакаш да ти ги платят ... с доставки /в натура/. Така ли е, или не? Какво знаят съфорумците по въпроса? Канала в случая е незаконен, но има канализационна шахта близо до парцела.
с разрешението за строеж отиваш обратно в ЧЕЗ и искаш да те захранят. На мен за седмица ми реагираха и имах стълб с табло. Какво ти пише в предварителния договор, има ли мощност или са те подюрили да строиш трафопост? ако е второто : много кофти.


За водата.. мамата си е ****. Аз имах заварено положение незаконна чешмичка (според СВ е незаконна, но едно време хората от селото са си прокарвали водата сами, СВ сега окупира тази инфраструктура и рекетира) извиках едни от ВиК да го констатират, да ме глобят и да ми узаконят водомера. иначе по официалния път ще можеш да си скъсаш нервичките

И аз имам незаконен селски канал пред парцела. трябваше да искаш разрешение и за изгребна яма, имаш ли? после преливниче към канала (ти си знаеш)
Quote
naughty
с разрешението за строеж отиваш обратно в ЧЕЗ и искаш да те захранят. На мен за седмица ми реагираха и имах стълб с табло. Какво ти пише в предварителния договор, има ли мощност или са те подюрили да строиш трафопост? ако е второто : много кофти.


За водата.. мамата си е ****. Аз имах заварено положение незаконна чешмичка (според СВ е незаконна, но едно време хората от селото са си прокарвали водата сами, СВ сега окупира тази инфраструктура и рекетира) извиках едни от ВиК да го констатират, да ме глобят и да ми узаконят водомера. иначе по официалния път ще можеш да си скъсаш нервичките

И аз имам незаконен селски канал пред парцела. трябваше да искаш разрешение и за изгребна яма, имаш ли? после преливниче към канала (ти си знаеш)

Благодаря ти за споделеното. Поради липса на активност по въпроса от други съфорумци, следва да приема, че нещата са така, както ги определяш. Ще отида в ЧЕЗ и ще споделя за развитието на нещата. А СВ...? Ах тези водарииииии....... И там ще отида и ще видя, какъв договор ще ми предложат... след подписания предварителен ...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход