Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Молба за съвет

Публикувано от Dancho M 
Re: Молба за съвет
19-02-2011 - 17:59:23
Ха,ха,ха, защо ли пак поредната, в случая "пернишка" сапунка, се превърна в "за и против" комисионното на брокерите.
Айде някой да я изтрие тая тъпа тема, която е провокаторска /20-30 лева и т.н./ и няма нищо общо с истината.
Re: Молба за съвет
19-02-2011 - 18:44:37
avatar
Защото сапунките във форума се фабрикуват от дълго време от един и същи човек.
Айде весел уикенд и със здраве*black eye*

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Молба за съвет
19-02-2011 - 18:50:38
avatar
Премести се под наем цените ще падат още много! Но ако все пак си решил да купуваш някои съвети: link
Re: Молба за съвет
19-02-2011 - 18:53:27
Quote
Wilson
Щом си от ПК - поздрави от мен.
Обичам тоя град. Почти всеки ден съм там. И ми е добре.
Най-обичам в Карамела или Джъмбото. Перничанките също ми харесват. Гледам и те ме харесват. *pardon* Но това отделно.
Пък ти като искаш 'ставай' софиянец. smiling smiley
Не съм от Перник, от Кюстендил съм. Жена ми също не е от Перник. Когато се оженихме имахме много малко пари и не можехме да си помислим да купем нещо в София и затова избрахме Перник.
Карамела и Джъмбото нищо не ми говорят. Сигурно са някакви кафенета, каквито не посещавам.
За перничанките е добре, когато ги задяваш, да погледнеш и дали не са с кавалери. Някои от тях носят винкели, други парчета метални тръби, а трети - дръжки от тесли.
Re: Молба за съвет
19-02-2011 - 18:57:50
Quote
Wilson
За теб е логично Данчо.
Ама в България комисионът от 6% се делка на две.
Поравно 3% от КУПУВАЧ и 3% от ПРОДАВАЧ.
Пък ти къде си тръгнал да се занимаваш с брокери, като нямаш уевове да им плАтиш.
Или искаш само да ги използваш за инфо и после да се направиш, че не си ги срещал?
Звучи добре --- но в моите очи е непочтено. *yes*
За инфото съм готов да си платя, но не тази цена. Написал съм колко левове имам, но не съм съгласен да ги прахосвам. Така съм възпитан и така възпитавам детето си. Различните очи гледат по различен начин.
Re: Молба за съвет
19-02-2011 - 19:02:36
Верно тая тема си е фалшименто от всякъде smiling smiley. Не е възможно глава на семейство с 4000 доход на месец да задава такива тъпи въпроси. А също и да кара кола за 3000 лв. в която прекарва по 3 часа дневно. А сега и новата теза- не били от Перник :}
Re: Молба за съвет
19-02-2011 - 19:03:06
Quote
Wilson
Защото сапунките във форума се фабрикуват от дълго време от един и същи човек.
Айде весел уикенд и със здраве*black eye*
Те тука нищо не разбрах. Регистрирал съм се във форума през 2008 г. с цел да помогна на шурея ми да отдаде под наем един негов имот и оттогава не съм писал.
Re: Молба за съвет
19-02-2011 - 19:07:09
Quote
alex_bg
Верно тая тема си е фалшименто от всякъде smiling smiley. Не е възможно глава на семейство с 4000 доход на месец да задава такива тъпи въпроси. А също и да кара кола за 3000 лв. в която прекарва по 3 часа дневно. А сега и новата теза- не били от Перник :}
За пореден път пиша, че 4000 лв. е приблизително сбора от моята месечна заплата и тази на жена ми, а не само моята.
Re: Молба за съвет
19-02-2011 - 19:23:22
Quote
Wilson
Нищо чудно и адвоката си да прескочи като не му плАти :]
Тоооо ... и това са си излишни разходи ...
Виж ако успее да прекара собствениците и тях да не плАти ... е тогава го признавам за ЦАР :}:]
Уилсъне, забелязах някаква ирония в постовете ти. Винаги съм плащал, когато съм купувал нещо. Няма значение дали са били стоки или услуги. Понякога съм оставял и бакшиши. Имам приятел адвокат и няма никога да го прескоча. Напротив. Предварително ще се поинтересувам какви са средните цени на подобни юридически услуги и ще платя нея, ако реши да ми прави приятелски жест.
Re: Молба за съвет
19-02-2011 - 20:09:27
Имаме единомислие с жена ми. Съгласи се с моите аргументи да отложим закупуването на жилище. Не сме готови толкова рязко да се откажем от сегашния си стандарт на живот. Решихме близките 2-3 години да поспестим още някой и друг лев и тогава да се насочим към покупка на някое по-голямо жилище. Април-Май почваме да се оглеждаме активно за апартамент под наем. Жена ми ме изненада с рационалното си мислене и се радвам, че не се наложи да налагам правото си на вето.
Благодаря на всички, които изказаха мнението си в темата ми, без изключение.
За тези, които мислят, че съм някакъв провокатор. Всеки делничен ден може да ме видите, че подминавам караулката на Владая между 7.20 ч. и 7.30 ч. сутрин и в периода 18.10 ч. - 18.30 ч. вечер. Номерът на колата ми е СО 8451 СВ.
Вече нямам никакви претенции да се поспами в темата ми, не че досега някой се съобразяваше с желанието ми да не се прави.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход