Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Изтрит потребител

Публикувано от magic 
PMP
Re: Изтрит потребител
26-01-2011 - 16:42:07
Quote
valsodar
По-добре ще е да баннат всички изброени в списъкът от него - всички те са абсолютни спамъри, които никога с нищо полезно не са допринасяли за дискусиите във форума, дори напротив - държат се крайно непочтително към останалите участници в него, изцяло в нарушение на добрият тон.

Не може, в един форум за дискусия да се позволява подобен тон и език.
Или модераторите ще си седнат веднъж завинаги на местата или този сайт, ще стане нарицателно сред подобните му.

Много молим, да ме извадите от този списък хахаха, аз просто реших да слезна на тяхното ниво. А какво ще кажете за дичко, този с розовото дето съставя списъци и онзи слатинския...те явно са с нещо полезни и допринасят за дискусиите във форума...също така се държат крайно почтително към останалите участници изцяло спазвайки добрият тон!
Радо чакам отговор от теб!
Re: Изтрит потребител
26-01-2011 - 20:19:46
avatar
Quote
PMP
Quote
valsodar
По-добре ще е да баннат всички изброени в списъкът от него - всички те са абсолютни спамъри, които никога с нищо полезно не са допринасяли за дискусиите във форума, дори напротив - държат се крайно непочтително към останалите участници в него, изцяло в нарушение на добрият тон.

Не може, в един форум за дискусия да се позволява подобен тон и език.
Или модераторите ще си седнат веднъж завинаги на местата или този сайт, ще стане нарицателно сред подобните му.

Много молим, да ме извадите от този списък хахаха, аз просто реших да слезна на тяхното ниво. А какво ще кажете за дичко, този с розовото дето съставя списъци и онзи слатинския...те явно са с нещо полезни и допринасят за дискусиите във форума...също така се държат крайно почтително към останалите участници изцяло спазвайки добрият тон!
Радо чакам отговор от теб!
...............
Веднага бих ти отговорил с какво мога да бъда полезен. Примерно можеш да прочетеш в същия списък със съобщения за квартал Банишора. Когато не ме предизвикат разни безимотни комплексари си пиша най-спокойно и експертно. Това, че мненията ми и истината не изнася на някой неудачник, аз какво съм виновен?
Re: Изтрит потребител
27-01-2011 - 19:11:52
Willson, от посочените от теб, зад които се крие някой си Василев, категорично трябва да извадиш Демографа. Той е сериозен човек, излага си тезата и излиза без да влиза в заяждания с вас. Всички останали от списъка ти плюс теб, стопанина, Дичо и още няколко сте от един дол дренки. Пуска се тема и от втория пост нататък я забравяте и започвате да се надпреварвате кой е по- по - най, псувате се и нищо смислено не излиза от вас. Какво ниво, какви пет лева? И това: "сорри, прошляци не одобряваме"?! Айде, моля!
Re: Изтрит потребител
28-01-2011 - 11:46:09
василев, ти продължаваш да ни подценяваш, още ли смяташ, че е трудно да бъдеш разпознат ?
Re: Изтрит потребител
28-01-2011 - 13:26:06
Кой е този Василев? Верно ли е, че е счетоводител? Той ли е и ПРУ фесОРа? Последният, предвид постовете му, беше много устат и според мен е по-скоро адвокат, отколкото счетоводител.
Аз не съм Василев. Аз съм нов тука и нямам намерение да се налагам във форума за каквото и да било.
PMP
Re: Изтрит потребител
28-01-2011 - 14:43:18
Ех Василев , Василев...защо И ТИ подценяваш дичката...
Re: Изтрит потребител
28-01-2011 - 14:51:19
avatar
Quote
насакото яката
Кой е този Василев? Верно ли е, че е счетоводител? Той ли е и ПРУ фесОРа? Последният, предвид постовете му, беше много устат и според мен е по-скоро адвокат, отколкото счетоводител.
Аз не съм Василев. Аз съм нов тука и нямам намерение да се налагам във форума за каквото и да било.

Хи,хи! Нов, ама ПРУ фесОРа си чел, па и мнение за професията му имаш.........
Писах ти аз, че си се захванал с нещо, дето не ти е по силите, ма няма кой да чуе

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Изтрит потребител
28-01-2011 - 17:59:23
Миналата година четях често във форума - търсех да купя в София. Смеех се сам на глас, както се смеех някога четейки Швейк, когато четях как ПРО фесоРа се габаркаше на нарочно развален руски с една рускиня-брокерка. Нещо от сорта на "Здрствуй мая Мурка, здраствуй дарагая...". Много тънко я подбъзваше. За мен беше забавление. А сега само простотии ръсите. Може и той да е между вас, но сега играе друга роля. Понеже сами вие често сменяте никовете си, та затова сте и много мнителни и си мислите, че аз съм едно от превъплъщениятя на ПРОфесоРА. Но не съм!
Re: Изтрит потребител
28-01-2011 - 18:11:00
avatar
Quote
насакото яката
А сега само простотии ръсите. Може и той да е между вас, но сега играе друга роля. Понеже сами вие често сменяте никовете си, та затова сте и много мнителни и си мислите, че аз съм едно от превъплъщениятя на ПРОфесоРА. Но не съм!

Не, не си Пунди, дори и да искаш, няма как да те сбъркам с него. Той много знаеше и много истини казваше.....на тези, които искаха и можеха да разберат.
Аз ника си не съм сменяла, нито съм се разклонявала шизофренно.
А ти тръгна по най- лекия начин- този, който уж не ти харесва.
Re: Изтрит потребител
28-01-2011 - 19:40:21
Камелия теб не те слагам в кюпа. Не си сменяла ника и не ръсиш простотии. Така е. Нямам нищо против теб (то и срещу останалите нямам, само констатирам как се държат).
За Пунди съм съгласен (макар, че не знам кога се е подвизавал под това име). Мен специално ме кефеше. Знае много, знае как да го каже... е прекаляваше с обидите към някои, но с това май искаше да ги предизвиква и настървява, а сам той не се горещеше много, много.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход