Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Къща в малък град или апартамент в голям град?

Публикувано от ivapenkova 
Re: Къща в малък град или апартамент в голям град?
03-01-2011 - 21:46:13
Вече съм купил къща smiling smiley И сега остава да я реконструирам....според желанията на жена ми smiling smiley) Абе живи и здрави да сме, всичко ще е наред smiling smiley
Re: Къща в малък град или апартамент в голям град?
03-01-2011 - 21:58:58
От много места "виси" тая тема...Дайте да навлезем малко в конкретика...Какво се разбира под голям и какво под "малък" град...защото критериите варират с много.За едни Пловдив е просто едно по-голямо село,за други "град" се именува всичко,в което има автогара.
Re: Къща в малък град или апартамент в голям град?
03-01-2011 - 22:00:54
avatar
Quote
kalin72
Вече съм купил къща smiling smiley И сега остава да я реконструирам....според желанията на жена ми smiling smiley) Абе живи и здрави да сме, всичко ще е наред smiling smiley
===========
Последен съвет: Слушай жена ти за такива работи. Ние мъжете сме малко кучета- можем всякак, но жената има интуиция как е най-добре за семейство с дете или бъдещо дете. Бъдете честити и здрави. Повече българи като вас с позитивна нагласа за най-важната клетка на обществото - семейството което го позабравихме. Искрено ти се радвам Калине! Дано през новата година превърнеш тази къща в дома който очаквате ти и жена ти!
Re: Къща в малък град или апартамент в голям град?
03-01-2011 - 22:04:37
avatar
Quote
salvador
От много места "виси" тая тема...Дайте да навлезем малко в конкретика...Какво се разбира под голям и какво под "малък" град...защото критериите варират с много.За едни Пловдив е просто едно по-голямо село,за други "град" се именува всичко,в което има автогара.
....................
Изместваш според мен темата. Пловдив и Варна са си големи градове, но тука всички ги интересува дали да живеят на квартира в големите градове или в сателитни малки такива, предполагам защото все пак ако имат статут на град ще има и аптека и магазини в повече. Затова най-притегателни са сателитните градове - за София такива са Банкя, Нови Искър, Своге, Перник, Сливница, Брезник, Радомир, Вакарел, Ихтиман, Ботевград и т.н.
Re: Къща в малък град или апартамент в голям град?
03-01-2011 - 22:04:51
Благодаря, Стопанино smiling smiley
И наздраве с мелнишко винце winking smiley Имам малко декари Широка Мелнишка лоза, та има кво да пийвам и таз година smiling smiley
Re: Къща в малък град или апартамент в голям град?
03-01-2011 - 22:24:20
avatar
Quote
kalin72
Вече съм купил къща smiling smiley И сега остава да я реконструирам....според желанията на жена ми smiling smiley) Абе живи и здрави да сме, всичко ще е наред smiling smiley

Успех ви пожелавам в реставрацията. Невероятно приключение е, снимайте всеки етап, за да видите как се ражда " чудото" изпод ръцете ви.*drink1*
Re: Къща в малък град или апартамент в голям град?
03-01-2011 - 22:31:22
Хм..ами то реставрация няма да има, става дума за обикновена къща, строена 1966та година, тухла и плоча, два етажа, нищо за реставриране smiling smiley
Но благодаря за думите smiling smiley
Re: Къща в малък град или апартамент в голям град?
06-01-2011 - 17:45:39
avatar
Къща в малък град или апартамент в голям град?

Егати дилемата *xxx*

Що не пробваш с къща в голям град winking smiley

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Къща в малък град или апартамент в голям град?
06-01-2011 - 17:55:28
avatar
Най-сигурния начин да вземеш решение за покупка е да поживееш в съответния район под наем!
Така виждаш всички предимства и недостатъци в действителност, не по описание.

Може да се окаже че далеч от града е по-добре, може и да не ти понася

може да са 30 км по магистрала, но ако зимата не можеш да стигнеш до нея се обезсмисля smiling smiley

може да има други неочаквани изненади, които да се окажат решващи smiling smiley
Re: Къща в малък град или апартамент в голям град?
07-01-2011 - 10:51:09
Калине,

Имаш ли някакви впечатления от училищата там (до 7кл.) ? Предварително благодаря.

П.С. А по отношение на АМ Люлин предполагам че пак ще си ползваш Владайския път. Само дето няма да е толкова натоварен

Wilson, дори и това да е адреса, уважавай анонимността на форума.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход