Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
14-12-2010 - 14:13:43
Харесах си една къщурка обявена за продан. Искат 110К евра, ама на мене ми се дават 85К макс.
-------------------------
Ето откъде започва всичко Янев, по начало темата е изключително тъпа, поставена от изключително тъп човек /съжалявам, че се повтарям !/. Да, всичко съм прочел Янев и се чудя откъде накъде твърдиш -"съм пуснал изключително читав апартамент на малко над "пазарната" за района цена, защото съм направил подобрения в него,", знаеш ли какви селянии и простотии съм виждал в току що ремонтирани жилища , т.е. всичко е относително, читавото за теб, за мен може да е кич, чат ли си ? Не ми отговори, ще повторя - ако преди да са видели имота ,ти бяха предложили цена, не с 50, с 40 % по - ниска, какво би отговорил ?
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
14-12-2010 - 14:55:01
avatar
дърто? де видя 50%
пак ли си без очила във форума?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
14-12-2010 - 15:13:01
Селянче тъпо, имам си очила, ама ти много буквално взимаш всичко.
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
14-12-2010 - 16:37:33
avatar
Quote
dragula
Ние сме получавали предложение за 45000Е при оферта от 145000Е. По мейла. Въобще не реагирахме. Нито уведомихме собствениците, нито отговорихме на подателя. Имотът се продаде за 135000Е в рамките на месец след получаването на това предложение.

Това ваш'то въобще не е било предложение. Просто някой се е еб*вал с васsmiling smiley

А иначе подобни предложения в кавички ногу. Съмнявам се някой да им отговаря въобще. Натискаш бутона 'ИЗТРИЙ' и приключваш със спама ....

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
14-12-2010 - 20:35:45
Насе, и ти като повечето тук напразно се опитваш да извъртиш нещата..Мене баш ме боли твоята врътка с имотите! Къде виде да ти се описвам изобщо в някаква връзка с това? Единственото което написах е, че пишеш тук от лични интереси и то разбира се, се доказва от няколкото ти поста точно в периодите на покупко-продажбите ти. Тва е, къде ме мешаш и мене в мермелада *yes*
Иначе, можем да си пишем по много теми - нали така се ражда и дискусията, само трябва да се даде повод winking smiley
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
14-12-2010 - 20:54:06
avatar
Харесах си една къщура днес за 80 000?
Да офертирам на 70 000?
или да не се излагам и да разберат че съм тъп щото офертирам по телефона...
как мислите?
Къщата е на 400 километра - да ходя да гледам преди да знам дали ще ми я дадат на 70 а?
пък не ми се дават 80... все пак това са си почти два апартамента в София...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-14 20:54 от ASSETION.
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
14-12-2010 - 21:04:19
Ами абсолютно в същата сила и продавачът може да си каже "да му я смъквам ли, след като не я е и видял" winking smiley

При Ни сделките реално си е така. Трябва един друг по някакъв начин да си покажете че сте сериозни.. в противен случай и за двамата е губене на време.
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
15-12-2010 - 14:58:27
avatar
Quote
ASSETION
Харесах си една къщура днес за 80 000?
Да офертирам на 70 000?
или да не се излагам и да разберат че съм тъп щото офертирам по телефона...
как мислите?
Къщата е на 400 километра - да ходя да гледам преди да знам дали ще ми я дадат на 70 а?
пък не ми се дават 80... все пак това са си почти два апартамента в София...

Аз на 400 километра от СФ не давам и 5 лева.
Ами теб щом те влече smiling smiley

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
15-12-2010 - 15:32:17
avatar
Quote
dicho
Харесах си една къщурка обявена за продан. Искат 110К евра, ама на мене ми се дават 85К макс.
-------------------------
Ето откъде започва всичко Янев, по начало темата е изключително тъпа, поставена от изключително тъп човек /съжалявам, че се повтарям !/. Да, всичко съм прочел Янев и се чудя откъде накъде твърдиш -"съм пуснал изключително читав апартамент на малко над "пазарната" за района цена, защото съм направил подобрения в него,", знаеш ли какви селянии и простотии съм виждал в току що ремонтирани жилища , т.е. всичко е относително, читавото за теб, за мен може да е кич, чат ли си ? Не ми отговори, ще повторя - ако преди да са видели имота ,ти бяха предложили цена, не с 50, с 40 % по - ниска, какво би отговорил ?


В американски форум задаваш въпрос и получаваш отговор.
В руски форум задаваш въпрос, получаваш отговор и теб те питат нещо.
В български форум задаваш въпрос и едно дичовско лайняно пльокерче ти обяснява колко си тъп, че питаш.
Re: Нормално ли е да оферираме за имот по интернет?
15-12-2010 - 16:14:47
avatar
Quote
Wilson
Quote
ASSETION
Харесах си една къщура днес за 80 000?
Да офертирам на 70 000?
или да не се излагам и да разберат че съм тъп щото офертирам по телефона...
как мислите?
Къщата е на 400 километра - да ходя да гледам преди да знам дали ще ми я дадат на 70 а?
пък не ми се дават 80... все пак това са си почти два апартамента в София...

Аз на 400 километра от СФ не давам и 5 лева.
Ами теб щом те влече smiling smiley

баххх тая софия...

мен па ма дърпа за една къщура на 300 метра от плажа...
ама аз не разбирам smiling smiley и немога да оценя софия по достойнство

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход