Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

измами

Публикувано от evelinj 
Re: измами
16-11-2010 - 10:23:59
avatar
Quote
evelinj
Много елементарно!Кои е казал,че нещо ми се е случило с него?Как така точно вчера се регистрира, за да отговориш по тази тема? Колко мащабно строи? Къде му е офиса? Кой му е телефона?[np-corporation.com]
Това е сайта му? Търси го на този телефон, от M-tel ще ти отговорят, че такъв телефон не съществува. И още много
въпроси могат да се зададат вмест да се хули НАП.А какво се е случило ще ти отговори прокуратурата.Ама ти май си
Веселин Николов Костов?

Наистина е добре да споделиш какво се е случило.
На кой обект.
Какво не ти е харесало.
Прокуратурата не пише по форумите

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: измами
16-11-2010 - 11:20:40
Преди 5-6 месеца една позната ме замъкна да огледам апартамента който си харесала в посочената сграда в Овча Купел от сайта на [np-corporation.com] -хора по големи течове не бях виждал от покрива и доста хора си живееха в сградата а нямаше акт 16 не занам сега как е положението.
Re: измами
16-11-2010 - 14:30:59
понеже пишете "да не слкючват договори с тази фирма" предцених че вие сте сключвали и ви се е случило нещо неприатно.
Нищо повече . а и много нападателно пишете по адрес на фирмата и на управителя. Да познавам го но не съм останал с такова впечетление.

не съм за ваше съжеление Веселин Костов.*smiley_ahh*
Re: измами
21-04-2011 - 17:40:29
Този е абсолютен измамник. Не сключвайте договори с неговата фирма. Тя е фалирала, апартаментите са ипотекирани. Сключва предварителни договори и после изчезва с парите за аванса.
Re: измами
27-04-2011 - 09:42:50
Quote
urumi
Този е абсолютен измамник. Не сключвайте договори с неговата фирма. Тя е фалирала, апартаментите са ипотекирани. Сключва предварителни договори и после изчезва с парите за аванса.

Ако сте потърпевш, пишете ми на bobi.j@mail.bg, да предприемем иск срещу него. Аз съм завел преписка срещу него в 6 РПУ.
Re: измами
07-05-2011 - 11:17:53
az sa6to sam potarpev6 ot proslovutia kostov 500E i do tam imotite sa ipotekirani i po4ti vzeti ot banka vsi4ko sam prilojil v 6 rpu i 3 meseca 4akam otgovor no ni6to taka 4e bitia bit i taka ...............
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход