Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

измами

Публикувано от evelinj 
измами
13-11-2010 - 21:18:57
Не сключвайте договори с Веселин Николов Костов-управител на Нешънъл Пропъртис Корпорейшън. Проверете фирмата в бюлетина на НАП за издирвани лица и длъжници с този ЕИК 131315123. Длъжник е с над 3 000 000лв.В момента срещу него е заведена преписка за измама в полицията.
Re: измами
13-11-2010 - 21:53:44
Този е член на строителната камара...Действително го има в бюлетина на НАП,но това не го прави автоматично измамник.Последният му документ е за дерегистрация по ДДС.По другите НАП може отдавна да са си събрали парите,да е обжалвал актовете и т.н.
Re: измами
13-11-2010 - 22:20:38
salvador, извинявам се, но прекалено позитивно разсъждавате. Не визирам посочения човек и фирма / не го познавам и не съм ги и чувал / а институцията НАП. Тя просто се е превърнала в регистратор на задължения. Оттам идва проблема на хазната и държавата



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-13 22:22 от dikobraz.
Re: измами
13-11-2010 - 22:34:50
Ами виж...аз всеки ден работя с фирми,които имат или някога са имали спор с данъчните за нещо.Отделно са няколкото адвокати,специализирани в точно тая област.Задълженията към НАП не правят някого "измамник".Това ми беше идеята.
Re: измами
14-11-2010 - 08:49:30
Дерегистрация по ДДС не говори добре*smiley_ahh*
Re: измами
15-11-2010 - 21:51:11
Evelinj, аз съм работил с този г-н и съл си купил от него апартамент ......не ми се стори че е измамник.
Какви ти се е случило с него ?
защо е измамник ?
знам че работи много мащабно и че не би се компрометирал .

Относно НАП, те направиха целя български бизнес ИЗМАМНИЦИ ....за това е на тоя хал цялата държава.
Re: измами
15-11-2010 - 22:02:29
А какво точно ти се е случило ?
Re: измами
16-11-2010 - 08:46:23
Много елементарно!Кои е казал,че нещо ми се е случило с него?Как така точно вчера се регистрира, за да отговориш по тази тема? Колко мащабно строи? Къде му е офиса? Кой му е телефона?[np-corporation.com]
Това е сайта му? Търси го на този телефон, от M-tel ще ти отговорят, че такъв телефон не съществува. И още много
въпроси могат да се зададат вмест да се хули НАП.А какво се е случило ще ти отговори прокуратурата.Ама ти май си
Веселин Николов Костов?
bah
Re: измами
16-11-2010 - 10:08:04
avatar
Без да заемам една една или друга страна, бих вметнал, че сериозна фирма без стационарен телефон не е фирма.
Когато в раздел "за контакти" няма дори адрес на офиса, тогава става интересно.
Re: измами
16-11-2010 - 10:10:32
avatar
Quote
bah
Без да заемам една една или друга страна, бих вметнал, че сериозна фирма без стационарен телефон не е фирма.
Когато в раздел "за контакти" няма дори адрес на офиса, тогава става интересно.

че те и стационарните телефони вече са мобилни?

аз имам 3 стационарни номера, но съм ги прехвърлил към мобилен оператор за по голямо удобство!
Стационарния телефон вече не е критерий smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход