Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?

Публикувано от Wilson 
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
30-11-2010 - 21:59:16
истината винаги боли*ok*
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
30-11-2010 - 22:14:03
Имам вопросче към имотните- вие срещу наематели, логото ви "всички да ипотекари!" ЗАЩО? и така според статистика 95% имат имот. Кой ще наема ваши апартаменти? Четох тук че наематели "помагат" на ипотекари да погасяват с месечен наем ипотечни вноски на собственици на имот. С проста логика собственик на един имот би трябвало да пази "стадото" от което се храни. Да доказва колко е хубово да си под наем! Когато всички ще станат имотни кой ще наема апартаменти? и колко тогава ще струва един наем? и с какво ще си погасява вноски към банка? Пада цена на наема = пада цена на имот. Това ли искате?
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
30-11-2010 - 22:19:06
avatar
Quote
Imotko
. Ами пусни търсачката да търси извън Модерно предградие и Люлин и за цена над 320 евро, пък може и да не повърнеш.

това е трагичното... не слагам ограничения в цената при търсенето... все едно незнаеш какви кочини има по 1000 евра?
с запазени мебели...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
30-11-2010 - 22:31:03
Quote
Melisa
Имам вопросче към имотните- вие срещу наематели, логото ви "всички да ипотекари!" ЗАЩО? и така според статистика 95% имат имот. Кой ще наема ваши апартаменти? Четох тук че наематели "помагат" на ипотекари да погасяват с месечен наем ипотечни вноски на собственици на имот. С проста логика собственик на един имот би трябвало да пази "стадото" от което се храни. Да доказва колко е хубово да си под наем! Когато всички ще станат имотни кой ще наема апартаменти? и колко тогава ще струва един наем? и с какво ще си погасява вноски към банка? Пада цена на наема = пада цена на имот. Това ли искате?

Ние сега продава, затова така говори. После дава под наем и тогава говори друго.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
30-11-2010 - 22:33:10
Quote
ASSETION
Quote
Imotko
. Ами пусни търсачката да търси извън Модерно предградие и Люлин и за цена над 320 евро, пък може и да не повърнеш.

това е трагичното... не слагам ограничения в цената при търсенето... все едно незнаеш какви кочини има по 1000 евра?
с запазени мебели...

Има. Много. И не ги свалят мръсниците. Ама чак 50% не са.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
30-11-2010 - 22:33:52
avatar
Мелиса има промоция на банана в голям супер маркет!
Ходи чака и купи да има! smiling smiley
манго скъпо, но банана ефтино!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
01-12-2010 - 08:49:21
Quote
Imotko
Какви глупости пишете само, че хората със собствени жилища нямат пари за курсове по английски, нямат пари за СПА и прочие простотии.

Не говорим за собственици. Говорим за ипотекари. Ипотекарят не само не е собственик на жилищито си той не е собственик и на живота си. Аха малко е живнал и банката дърпа хомота. Само им натягат гайките и ги държат на ръба на оцеляването, ако вече съвсем пририта му правят кредита от 20 на 30 годишен. И понеже знам колко ти е акъла, пак ще ми дадеш някой пример от 5%-те изключение. Може да има 5% изключение, но като цяло ипотекарите го закъсаха, много, много яко!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
01-12-2010 - 09:54:46
avatar
Quote
Imotko
Това форум за имоти ли е, или БГ-въшльо.
Какви глупости пишете само, че хората със собствени жилища нямат пари за курсове по английски, нямат пари за СПА и прочие простотии.
Моят любимец пък в 50% от апартаментите за продажба щял да повръща. Ами пусни търсачката да търси извън Модерно предградие и Люлин и за цена над 320 евро, пък може и да не повърнеш.


*ok**ok**ok*

Добре му го рекна. Ма той толкова има и горен праг му е Модерното.
Нищо, за всеки влак си има пътници - а той е пътник именно за този влак ...
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
01-12-2010 - 11:36:52
avatar
Quote
greenbul
Quote
Imotko
Какви глупости пишете само, че хората със собствени жилища нямат пари за курсове по английски, нямат пари за СПА и прочие простотии.

Не говорим за собственици. Говорим за ипотекари. Ипотекарят не само не е собственик на жилищито си той не е собственик и на живота си. Аха малко е живнал и банката дърпа хомота. Само им натягат гайките и ги държат на ръба на оцеляването, ако вече съвсем пририта му правят кредита от 20 на 30 годишен. И понеже знам колко ти е акъла, пак ще ми дадеш някой пример от 5%-те изключение. Може да има 5% изключение, но като цяло ипотекарите го закъсаха, много, много яко!

И откъде пък я почерпи тая информация.
Аз знаеш ли колко яко съм го закъсал с 3 апартамента и то на гот локация, а не в кочини като Модерното.
Така съм го закъсал, че ми останаха около 10000 евро да връщам на банката, които смятам да погася с жена ми
до юни догодина.
А забравих и приятелите ми около мен така са го закъсали. В смисъл карат нови коли и имат по няколко апартамента.
Абе мани ... живи да ги ожалиш. Забравих и най-важното ... ходим си по Бали и Мавриций да си почиваме, не че не обичам
да посещавам Свети Влас, Тасос и Корфу, както и да рупам цацка на Несебър, ама то си е отделно.
И последно кой те излъга, че Ипотекарният длъжник не е собственик, а собственик е Банката?!? *huh*
Сигурно е същият, който те е излъгал, че да живееш под наем е the best thing money can buy *smiley_ahh**angel*
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
01-12-2010 - 11:47:28
Валси, Валси, само ипотеки и ЧСИ-та са ви в главите. От всички собственици на апартамента в София я има 5% с ипотеки, от тях 5% закъсали, я не.
Как пък това ще срине пазара никога не можах да разбера. Явно и ти не го разбираш, щом вече две години чакате срив и имоти без пари, а то няма ли, и няма.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход