Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сутерен минуси ?!

Публикувано от DonCorlleone 
Сутерен минуси ?!
04-11-2010 - 11:02:15
Здравейте имам голям сутерен които го ползвам за мазета// а се чуда дали да не го направа за живеене //? под земята е като само 60 см са отгоре има и малки прозорци естествено smiling smiley Понеже не разбирам а и не намирам много за четене искам да попитам вас какви са минусите на сутерените и защо никои не иска да живее в сутерен ?!
Какви са минусите и има ли + ове ?!
Re: Сутерен минуси ?!
04-11-2010 - 11:33:17
avatar
що да не иска - я го пусни под наем с вместо за 300 за 200 и да видиш как ще се избиват да живеят в него smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Сутерен минуси ?!
04-11-2010 - 11:52:25
avatar
Quote
DonCorlleone
Здравейте имам голям сутерен които го ползвам за мазета// а се чуда дали да не го направа за живеене //? под земята е като само 60 см са отгоре има и малки прозорци естествено smiling smiley Понеже не разбирам а и не намирам много за четене искам да попитам вас какви са минусите на сутерените и защо никои не иска да живее в сутерен ?!
Какви са минусите и има ли + ове ?!

Минусите са липсата на слънце и влагата, тъй като в повечето случаи не е правен дренаж. Ако гледа към улицата- виждаш само краката на минаващите по тротоара.
Плюсовете са през лятото- ползваш го за лятна кухня и е хладно в жегите. Разбира се, ако е къща с двор.
Re: Сутерен минуси ?!
04-11-2010 - 12:04:16
Quote
DonCorlleone
Здравейте имам голям сутерен които го ползвам за мазета// а се чуда дали да не го направа за живеене //? под земята е като само 60 см са отгоре има и малки прозорци естествено smiling smiley Понеже не разбирам а и не намирам много за четене искам да попитам вас какви са минусите на сутерените и защо никои не иска да живее в сутерен ?!
Какви са минусите и има ли + ове ?!

Сутерените нямат плюсове, освен в ситуация на атомна война. Така че проблемът с минусите е решен!
smiling smiley
Re: Сутерен минуси ?!
04-11-2010 - 12:47:58
Quote
ivorad
Сутерените нямат плюсове, освен в ситуация на атомна война. Така че проблемът с минусите е решен!
smiling smiley
Глупости. Там не ти се развалят компотите smiling smiley
Re: Сутерен минуси ?!
04-11-2010 - 13:04:22
И туршиите, което и по-важно.
Абе и аз имам един таван, та са чуда дали да не го направа за живеене. И грам не е под земята, само като вали дъжд е малко под водата. Като грейне слънци бързо съхне. Има малки прозорци два, капендури май им викат. Таванът е в Красно село, 55 кв.м., мисля 850 лева наем е добре, нали?
Re: Сутерен минуси ?!
04-11-2010 - 14:15:03
avatar
Евтино го даваш ... съвземи се ... тук някой нещо за европейски нормативи спомена ...:]
Re: Сутерен минуси ?!
04-11-2010 - 14:18:54
avatar
А иначе аз имам подземен гараж ... сух е ... мисля да го дам на Societe Generale ... искат го щот' нямали клон на Г.М. -то ... дават ми 2000 евро наем ... как шЪ ма посъветваш ... да го харизвам ли или да чакам Ъпа



? spinning smiley sticking its tongue out
Re: Сутерен минуси ?!
04-11-2010 - 20:50:04
Quote
king_for_a_day
Quote
ivorad
Сутерените нямат плюсове, освен в ситуация на атомна война. Така че проблемът с минусите е решен!
smiling smiley
Глупости. Там не ти се развалят компотите smiling smiley

Уффффф, пропуснах да забележа, че питащият е компот.......къф съм идиотwinking smiley
Re: Сутерен минуси ?!
04-11-2010 - 21:25:55
И какво му е лошото на сутерена ако има добра хидро и топлоизолация? Един добре изолиран сутерен има мн. плюсове: прохладно през лятото и топло през зимата. Разбира се, светлината е единственият проблем, но както каза колегата при добро ценообразуване сутерена си е супер за под наем.
Само като знам нашенските емигранти как се радват на такива сутерени в Обетованата земя*ok*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход