Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Добра инвестиция!!!

Публикувано от vesakkka 
Re: Добра инвестиция!!!
04-11-2010 - 14:11:11
avatar
ама аз съм го забравил ... какъв беше той?
бЕх си забравил и паролата ... та ми отне една седмица ... да я диря ... и чак днес успях да вляза с ника си.

Иначе да жив съм ... все така добре както и миналата година winking smiley
Re: Добра инвестиция!!!
04-11-2010 - 14:18:57
avatar
Quote
Wilson
ама аз съм го забравил ... какъв беше той?
бЕх си забравил и паролата ... та ми отне една седмица ... да я диря ... и чак днес успях да вляза с ника си.

Иначе да жив съм ... все така добре както и миналата година winking smiley

Беше нещо култово от сорта на "Купи сега, че догодина ще е двойно!" - липсва ми, внасяше толкова много свеж хумор с него winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Добра инвестиция!!!
04-11-2010 - 14:20:37
avatar
ааа дааааа ... еееее .... отлага се за подогодина :]:}

ма мерси че ми напомни winking smiley
Re: Добра инвестиция!!!
06-11-2010 - 03:18:33
Какво толкова имате против влоговете не ми е ясно. Докато си намеря жилище си държах парите в банка естествено, няма да ги държа в буркани! Носеха ми много добър месечен доход, около 500 лв, преди това и над 600, но паднаха лихвите...Търсих апартамент около година, тоест през тази година си докарвах прилично допълнение към доходите си. Разбира се, не става дума за това, да си държа цял живот парите в банка и от това да живея, но влогът е добър временен вариант. И сега, в момента сумата, която ми остана е в банка и ако не ми се наложат някакви непредвидени разходи ще ми носи около 200 лв. на месец. Може и да е нищожно малко, но все пак нито полагам труд за тези пари, нито си давам имуществото да ми го разсипват наематели за горе-долу същита сума във вид на наем. Всеки знае себе си, но не разбирам това противопоставяне. Купувачи срещу продавачи, купувачи и продавачи срещу брокери,сривльовци, ъпъри, влогари...Каква е тази злоба, какви е тази агресия, какви са тези обиди, сарказъм, ирония...Имам чувството, че сте дошли на боксов мач, не да си помагате взаимно с имформация, а да си нанасяте крошета. Не ви разбирам и няма да ви разбера никога и Слава Богу...Добре съм си, като не ми пречи никой, и не ме дразнят хората, които не мислят като менsmiling smiley Била съм и продавач и наемател и купувач и наемодател, мога да погледна през очите на всеки и то представете си, без да намразя другия. Що не пробвате и вие?smiling smiley
Re: Добра инвестиция!!!
06-11-2010 - 09:17:51
avatar
Quote
alana
Що не пробвате и вие?smiling smiley

мани... ще умрем от скука така smiling smiley
трябва да закрива форумите...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход