Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мнение за място в с.Лесковдол, област Своге

Публикувано от bastuna2003 
Re: Мнение за място в с.Лесковдол, област Своге
07-10-2010 - 14:24:43
Quote
ivorad
[Колега, не сте гледали "място" - предложили са Ви парцел с недостроена КЪЩА в него.
Ако си падате по природата в този й вид, ако парцелът е на път, ако има вкарано елзахранване, ако има и вода / има ли, това е особено важно?/, ако изграденото е с изрядни документи - не се чудете: 15 000 с коментар е анекдотична цена за лятна къща на 40 км от София в екологично чист район с живописна природа, която е на 7до 10000 лева до изрядното си състояние.
Купувайте смело, подобни оферти не се срещат всеки ден!

Само за цената до изрядно състояние малко грешиш *smiley_ahh*. Подобна и малко по-добра къщичка в която "събуваш се и влизаш" ми глътна около 30 000 допълнително. Това включва и обзавеждането и някои гевезелъци като беседка и детска площадка, без тях около 15 000.
Re: Мнение за място в с.Лесковдол, област Своге
11-10-2010 - 13:59:39
Quote
ivo107
Здравей,

Денивелацията - ще я преживееш някак си!
Липсата на вода - - ще я преживееш някак си!
Липсата на проходимост през зимата - ще я преживееш някак си!
Кофтия път до там - ще го преживееш някак си!
ЦИГАНИТЕ И КРАДЦИТЕ - няма да можеш!

Основния проблем на цялото Искърско дефиле са КРАЖБИТЕ! Хората не могат да си опазят имотите (вили;къщи) освен ако не живеят постоянно. КРАЖБИТЕ стават дори 1-2 часа след като си тръгнеш. Не разбирай кражби само на покъщина - ами на дограма,ел.кабели от стените и т.н.........достатъчно цветно ли ти стана?

Това е реалната представа за района...иначе е красиво - да, екологично - да, романтично - да.

Има ли ЦИГАНИ всичко хубаво е аста ла виста бейби!

Поздрави,





Донякъде съм съгласен с кражбите,но не и с това че в дефилето има цигани.Вилите ги крадът българи.И най лошото е че ги знаят особено около Своге кои са,хващат ги и ги пускат.Колкото до цената за вила в този район това са никакви пари.
Re: Мнение за място в с.Лесковдол, област Своге
11-10-2010 - 20:35:14
avatar
Добре де... кажете къде не крадат и къде няма цигани да се ходи там?

В една Йордания.. уж са арабска държава...

Там магазина на обяд като почиват стои стоката отвън слагат един катинар само на вратата
няма СОТ! няма аларми по колите? няма кражби обири простотии ?
Плюете арабите, а те по добре от нас в това отношение...
Бах тая европейска кочина?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Мнение за място в с.Лесковдол, област Своге
11-10-2010 - 21:09:10
Колега, много ги разбираш циганските въпроси, бравос.
Re: Мнение за място в с.Лесковдол, област Своге
11-10-2010 - 21:26:40
Е да бе! Там, обаче кат те пипнат и се надпреварват кой да ти одреже ръчичките до раменете. Заровят те (за една фафла) до кръста в земята тъй че само главата ти да се подава и се редят сеири кой да те нацели с най-кривото паве у сурата...
А тука кат те пипнат и ти искат чакалък.. smiling smiley

Не сравнявай несравнимите неща. Култура, манталитет, ценности, история ако щеш. Не мое 100 години секи да гепи и после за 2 месеца "ние сме честните" - кой не краде се заменя с по-подходящ winking smiley
Re: Мнение за място в с.Лесковдол, област Своге
11-10-2010 - 21:51:16
avatar
Това което го казваш е по по-извратените държави smiling smiley
Йордания са си Хамирикански подлоги все пак няма такива работи...
Там и путита с къси поли може да видиш.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Мнение за място в с.Лесковдол, област Своге
09-12-2010 - 09:24:51
avatar
Мног се отнесохте от темата момчета.А какъв беше въпроса?
Re: Мнение за място в с.Лесковдол, област Своге
09-12-2010 - 09:27:01
avatar
Много се отдалечихте от темата момчета.Какъв беше въпроса?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход