Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо агенциите не обявяват точните адреси?

Публикувано от dedepene 
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
10-10-2010 - 15:30:45
Potential_Buyer, явно ще направиш услуга и нам, като не ни ползваш, нашите клиенти са интелигентни хора, които са наясно, че е по-добре да си наемеш брокер за продажба на имот, както си наемаш монтьор за смяна на спирачките, въпреки, че ако се напънеш, можеш да се справиш и сам.
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
10-10-2010 - 16:09:32
Ами аз вече веднъж ви направих една такава услуга - не ви ползвах вас брокерите - намерих си сама апартамент директно от строител. Отне ми около 3-4 работни дни (бях си взела отпуска, но не наведнъж). Много съм доволна даже smiling smiley За 3-4 дни неплатена отпуска си спестих няколко тогавашни мои месечни заплати. Но разбира се направих доста обстойно проучване и на строителя и на пазара и т.н. Без кредит също така (за да не подхванеш рефрена "андрешковци" ).

Мислех си поне за продажбата да ви ползвам, но малко ме разколебахте с вашите "двойни комисионни" които гоните за сметка на интересите на продавачите - ето в прав текст ви го казвам. Това ме разколеба. (пак се повтарям - тук няма емоции, няма омраза, а чисто и просто интерес).



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-10-10 17:05 от Potential_Buyer.
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
10-10-2010 - 19:00:34
но малко ме разколебахте с вашите "двойни комисионни" които гоните за сметка на интересите на продавачите -
---------------------
Госпожо/госпожице, колко пъти още тук трябва да се обясвяна, че такова животно "двоен комисион" няма ?! Комисиона е един и най-често се дели между продавач и купувач, в редките случаи, когато едни и съща АНИ брокерства на двете страни получава целия комисион, толкова ли е сложно дявол да го вземе ?!
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
10-10-2010 - 19:12:46
Апартамент от строител по правило се търси без посредник, но с продажбата по-трудно ще се справиш сама.
Не за друго, а защото още отсега си залакомяла.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-10-10 19:14 от Imotko.
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
10-10-2010 - 19:41:13
avatar
що да е лакомия?
това е търговия?
като може сама защо да търси посредник ?
ти ако можеш да си купиш някаква стока за 1000 лева?
как предпочиташ да я купиш за 1000 от производителя или за 1200 от прекупвач?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
10-10-2010 - 20:31:54
Quote
Imotko

Не за друго, а защото още отсега си залакомяла.

Е е-е-е-е-е-е,хайде спрете се малко агентите! Само Дичо и ти стигате в тоя раздел да откажете хората тотално от посредническата услуга!
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
10-10-2010 - 22:46:12
Такива да ги откажем-с удоволствие. Исках да посоча порочния начин на мислене, типичен за българския тарикат. Сега да си спестя малко комисиона, после дай да му искам на "дървото" 1200 евро на квадрат, нищо, че струва 750. И така една-две години, докато си дойдем на думата. А като си отиде при добра агенция, до три месеца го е продал.
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
10-10-2010 - 23:20:32
Зов за помощ
Дами и господа, участници на имотния пазар, купувачи и продавачи ,
бъдете добри и милосърдни и ползувайте агенциите и брокерите като купувате и продавате имоти.
Пазарът вече не е същият и все по- трудно се поддържа стандарта на живот от времето на бума.
Брокерите имат нужда от вашата помощ . :loveu:
Платете комисионна - спасете живот
Първа инвестиционна банка

клон „Народен театър”, ул. „Дякон Игнатий” 7

BGN IBAN: BG24FINV$$$$$$$$$$$$$$

EUR IBAN: BG82FINV$$$$$$$$$$$$$$
:loveu:
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
10-10-2010 - 23:41:55
Може и в Булбанк.
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
11-10-2010 - 09:35:30
да откажете хората
-------------
Ти ли си "хората", а блонди фло ? Смешко.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход