Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо агенциите не обявяват точните адреси?

Публикувано от dedepene 
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
12-10-2010 - 23:51:04
Quote
Svetlio
Е то не само ти така си мислиш, много други така разсъждават. Но посредника не разсъждава така и от неговата си гледна точка е прав. За него посредничеството дефакто и де юре приключва след подписването на ПД-то. За него работата вече е свършена, а и това наистина е така, тъй-като освен, че той е бил само ПОСРЕДНИК от тук насетне почти нищо не зависи от него.
В тази връзка съм изказвал мнение, че АНИ могат да иновират като предлагат различни видове посредничество, дори и такова защитаващо сделката до самият й край... Ама ово е БГ и едно си баба знае и едно си бае.. Те големите брокери на един уникален за тази дейност домейн за без пари се ослушаха, камо ли да се пробват нещо по-модерно, съвременно и най-важното търсено от все по-взискателната и недоверчива клиентела...

темата се за*р* сериозно, затова почвам да си я спамя и аз....какъв домейн, какви 5 лв.?...стана ми любопитно...
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
13-10-2010 - 00:12:18
Ходи в "обща дискусия" и ще разбереш колко са предприемчиви наще посредници :]
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
13-10-2010 - 01:24:39
avatar
Quote
dicho
Potential_Buyer , мен всички жени ме харесват. Разбирам ги.

айде почна се... похвали се сега и че ти е 25 санта а?
ти си богат красив умен и желан изобщо най-най-турбо-най-агента...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
bah
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
14-10-2010 - 18:35:28
avatar
Quote
RE_Master
Навсякъде по света се плаща за свършена работа.

Не е баш тъй, на адвокатчето се плаща в началото, пък после каквото стане.
Никой не казал, щом загубиш делото връщай кинтите.
bah
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
14-10-2010 - 18:49:53
avatar
Quote
RE_Master
Имам два много лесни въпроса към брокерите. Колко години и къде се учи за да станеш брокер?

Брокера е един чиляк, който търчи да набере имоти, да ги изсипе в офиса, после друг чиляк ги оформя в сайтче.
Когато се намери коповач, тогава идва времето на адвокатчето - той носи цялата отговорност за изрядността на документацията на имота, оформянето на договорите и следи целия процес до получаването на документа за собственост от купувача на следващия ден след Нотариуса. През това време брокера помага чат - пат за координацията на процеса - тва е. Що изсипвате сичкия си гняв върху клетия брокер. В една агенция има двама чиляци, които са важни: Управителят и Адвокатът. Те държат на прицел действията на клетия брокер, за да не урони престижа на агенцията. Нито управителят, нито адвокатът, ще тръгнат по скапани панелки, по села и поляни с тръни да оглеждат и проверяват имоти. Те стоят на финалната права, в офиса на паркета, с лачените обувки и чантите на Гучи, с химикалките за 400 лв. и обират лаврите. Брокера е бачкерче. Тва е......



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-10-14 18:54 от bah.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход