Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо агенциите не обявяват точните адреси?

Публикувано от dedepene 
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
23-09-2010 - 04:20:25
ех брокита брокита умници smiling smiley най-ценното било адреса... явно ама само за бг брокерите, които не вършат друга работа освен да запознаят клиентите.... срамно е че по чуждите сайтове ги има адресите в София и на картата ги има къде са а в българските ги няма да не се мине брокито

[www.instantoffices.com]

[www.instantoffices.com]
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
23-09-2010 - 18:39:26
marketleverage , самотата в спалнята явно често докарва безумни мисли.
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
23-09-2010 - 19:25:18
Quote
dicho
marketleverage , самотата в спалнята явно често докарва безумни мисли.

dicho,не може сам да си го измислил това изречение-помагали са ти!
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
24-09-2010 - 00:51:22
Quote
dicho
marketleverage , самотата в спалнята явно често докарва безумни мисли.

Това кърти clap:

Не са длъжни да дават точни адреси, защото това им е работата все пак, нищо, че е "безмислена'
А и да си кажем честно - за какво ти е адреса, след като си се обърнал към агенция? Ако мислиш да не ползваш такива услуги, винаги има начин да си намериш сам адреса, защо ти е точно агенцията да ти го даде.
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
24-09-2010 - 13:33:53
Както витаги си прав, мила ми фло, пияницата Р.П. го каза, аз цитирам, но на теб не ти стига акъла да вденеш, че това не е важно, нали ?
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
24-09-2010 - 13:35:20
Така и не разбрах защо е този мерак да се обяви предварително адреса на имота в реклама, не прочетох убедителни доводи за това.
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
24-09-2010 - 13:45:41
Quote
dicho
Така и не разбрах защо е този мерак да се обяви предварително адреса на имота в реклама, не прочетох убедителни доводи за това.
За да разбера дали ме устройва района, квартала, жилищния блок или частта от улицата, където се намира обекта на продажба. От това си правя изводите за състоянието и качеството на училища, магазини, комшии. От това си правя заключение дали изобщо да се обаждам за оглед.
Толкова ли е сложно да го проумеете???
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
24-09-2010 - 13:58:36
Quote
kalin72
Quote
dicho
Така и не разбрах защо е този мерак да се обяви предварително адреса на имота в реклама, не прочетох убедителни доводи за това.
За да разбера дали ме устройва района, квартала, жилищния блок или частта от улицата, където се намира обекта на продажба. От това си правя изводите за състоянието и качеството на училища, магазини, комшии. От това си правя заключение дали изобщо да се обаждам за оглед.
Толкова ли е сложно да го проумеете???

И всичко това без да се ангажира времето на посредника, което вероятно струва пари...
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
24-09-2010 - 14:08:08
Те щото са много потайни, та веднъж изпаднах в следната прелюбопитна ситуация - возех трима брокери в колата си по разни парцели в Нови Искър и околностите. Та когато се насъбраха в един момент и тримата ЕДНОВРЕМЕННО в колата ми, се оказа че отиваме към един и същи парцел дето и тримата го "предлагали". И на всичкото отгоре го бях виждал вече и отписал въобще. Тука доста въпроси се насъбират:
- какво правят "брокерите" в колата ми?
- защо ме водят на едни и същи места и се препокриват (прескачат един друг?)
- ако поне един ми беше казал за кои парцели ще ме "води", дали нямаше да си спестим тази и още куп други такива безсмислени разходки?

Това преди 6 години и половина, но нещата явно не са се подобрили особено.
Re: Защо агенциите не обявяват точните адреси?
24-09-2010 - 15:09:25
kalin72, всичко, което те интересува за даден имот можеш да попиташ този, който го рекламира, а той каква и колко информация ще ти поднесе преди огледа е негова преценка, толкова ли е сложно да го разбереш ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход