Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имот в Брезник

Публикувано от kalin72 
Имот в Брезник
16-08-2010 - 11:28:03
Дайте да разнищим темата smiling smiley
Хубави и лоши неща в Брезник. Парцела се намира на края на градчето, с лееек наклон, с ток, вода, канал. Въпроси по него, като приключа документално нещата.
Плюсове- тихо, спокойно, слънчево градче, близо до София (до моята работа 55 км през Перник, 65км през Божурище) Климата е прохладно лято и студена зима. Слагам го като плюс, щото ми писна жегата на големия град smiling smiley
Минуси - нямам идея как са двете училища там, но изглеждат читави, макар и с циганетата вътре smiling smiley
Re: Имот в Брезник
16-08-2010 - 11:32:56
В руски сайт за имоти в България прочетох " Където има цигани - няма живот за белия човек ". Преценявай, да не съжаляваш после.
Re: Имот в Брезник
16-08-2010 - 11:39:29
А къде няма цигани? Не че ги защитавам, но някой беше казал, че за първи път е видял циганин с мотика, точно в Брезник.
Re: Имот в Брезник
17-08-2010 - 18:41:50
Далече е от София.Иначе е приятно малко градче.Познавам доста хора,имащи вили по селата наоколо-не са се оплаквали от циганите.
Re: Имот в Брезник
17-08-2010 - 19:55:56
Ако растоянието не те плаши, то какъв е проблема? Моите впечатления са, че училищата в провинцията в мн. отношения са по-добри от така наречените "Елитни" в София. За децата ще е добре, защото приятелите им ще бъдат по местоживеене. Какво толко за циганетата, то като гледам има бая българчета дето са със същото домашно възпитание.
Успех

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Имот в Брезник
17-08-2010 - 20:16:50
Ако е нещо като вила в малък град от селски тип, Брезник става. През лятото даже работят цели три басеина. Тихо и спокойно, но прилично благоустроено. Пътуването до София на работа всеки ден/ако правилно съм разбрал/ е определено в повече. Не го мери като километри, а като време в час-пик.
Re: Имот в Брезник
18-08-2010 - 09:50:43
Благодаря за мненията smiling smiley
Пътуването ми е минимално за 55 минути, максимално за 1 час и 20 минути, през Перник до Бизнес парка, 55 км. Инак през Божурище е по-спокойно, но идва 75 км за 1 час и 30-45 минути.
Няма да бъде вила, мисля за смяна на местожителството ни smiling smiley Не от София, от друг град в Северна България, който е далече за всекидневно пътуване....
Re: Имот в Брезник
19-08-2010 - 20:16:50
Хе, аз съм си софианец пък не ми мигна окото да се изнеса от града, та ти който тъй или иначе не си местен.

Желая ти здраве*drunk*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Jim
Re: Имот в Брезник
21-08-2010 - 13:02:37
Не мога да си представя, че трябва всеки ден да пътувам 100-150 км. Може и да не съм прав, работил съм повече от 15г. работа, която е била на 12 секунди път пеш от блока ми. Имах колеги, които работеха в други градове на 16 и на около 40 км. - един по един се отказаха заради пътуването. А и примерно 400 лв. месечно да даваш само за път (колата харчи не само бензин, а и масло, гуми и т.н., а и се поврежда). Жена ти ако иска да се прибере по-рано или и се налага да остане до късно (ако работи)?
Re: Имот в Брезник
22-08-2010 - 18:26:11
Чакй, а до Брезник не минаваше ли и влак?

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход