Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Фирма Стилартс - комплекс Виставитоша

Публикувано от elbozhko 
Re: Фирма Стилартс - комплекс Виставитоша
15-11-2013 - 22:18:59
Имам апартаменти там. Изключително коректни строители.
Абе вие луди ли сте, ако имаше проблеми с фирмата, нета щеше да е пълен с оплаквания от тях.
Имаха проблеми с това, че по Каблешков трябваше да се изгради централната канализация .
Вече има канализация, а ние имаме разрешение за ползване.
Не съм се сблъсквала с по-коректни строители.
Нека някой, който е бил коректен към тях, се оплаче че те не са били коректни към него!
Re: Фирма Стилартс - комплекс Виставитоша
21-05-2016 - 09:37:06
Към коментара на ana1234
Абсолютно вярно, от както сме се нанесли, сме боядисвали стените с латекс 3 пъти като вече имаме и пукнатини, които строителя обясни със слягане на сградата... та за трета година сградата все повече се сляга ли сляга:g: . КОгато се нанесохме и започнахме да правим ремонти се оказа че апартамента има голямо разминаване с архитектурния план. Всички врати бяха криви и трябваше или да къртим или да правим всичко по поръчка, което както всички знаем - е на двойна цена. В момента се опитваме да го продадем, но за съжеление е видно че блока не е качествено построен и вече на 2 пъти купувачите се отказват.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2016-05-21 09:46 от Kaloyan_Gavrilov.
Re: Фирма Стилартс - комплекс Виставитоша
21-05-2016 - 09:41:17
Quote
demona88
Имам апартаменти там. Изключително коректни строители.
Абе вие луди ли сте, ако имаше проблеми с фирмата, нета щеше да е пълен с оплаквания от тях.
Имаха проблеми с това, че по Каблешков трябваше да се изгради централната канализация .
Вече има канализация, а ние имаме разрешение за ползване.
Не съм се сблъсквала с по-коректни строители.
Нека някой, който е бил коректен към тях, се оплаче че те не са били коректни към него!

А на Вас кой ви плати за да го напишете този коментар или просто работите във фирмата. За каква коректност говорим тук, имайки предивд закъснението на блока с над 3 години или некадърното строителство.
Re: Фирма Стилартс - комплекс Виставитоша
15-01-2021 - 03:50:25
Не зная за вас, но аз имам няколко ап. в сградата и съм много доволна. Двама мои познати също имат ап. и нямат никакви проблеми. Напукани стени нямаме никъде. Вие познавате ли друг инвеститор, който да обезщети собствениците заради забавянето на сградата, щото нас и тримата ни обезщетиха по различен начин, като ни беше по-удобно. Е, няма друг такъв строител. Сградата има проблеми с водата в подземния етаж,
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход