Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

чии интереси защитават брокерите

Публикувано от въпросец 
Re: чии интереси защитават брокерите
30-07-2010 - 22:14:12
avatar
Quote
Broki
Ползвайте само познати агенции, какво ви пречи?

какво значи позната агенция?
откъде да ги познавам

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Анонимен потребител
Re: чии интереси защитават брокерите
30-07-2010 - 22:44:08
ако сложиш една банкова гаранция или поне професионална застраховка по бих ти се вързал на писанията
Re: чии интереси защитават брокерите
31-07-2010 - 00:25:53
Quote
ASSETION
Quote
Imotko
Ще си пусне 10 обяви? Всеки клиент? Ще има нерви да се занимава с по 10х10 агенции на ден, дето ще му звънят по 10-те обяви? И другия, дето търси, също ще търси по цял ден, ще се обади и на 10-те обяви на първия? Тия хора да не са безработни цървули, друга работа нямат ли си. Да не висят като тебе в нета от сутрин до вечер. Да не стават и лягат с компютъра. Има хора, дето изкарват по 2,3 или 10 хиляди на ден, не им се рентира да се ровят като кокошки, за тая работа си има хора.
И един месец от тия месец и половина за морето не мина ли? Пък и защо си мислиш, че е големия кеф да висиш по морето, не знам. В другия, сривльовския форум има един, дето походил сега малко по Европата, и той си мисли, че е голяма работа. Въобще, работете бе хора, стига сте си го мерили.

и колко са тия които изкарват по 2,3 - 10 000 на ден а? какъв процент са? ако само те са ви клиенти как ще е ? ТИ КОЛКО ЧОВЕКА ПОЗНАВАШ ТАКИВА?
Брокерите неструвате - не за друго - просто тук е криворазбрано всичко.
Като видите някоя обява и скачате като лешояди на ята...
на човек му се отвращава от подобен бизнес...
звънеш на някого да го питаш за апартамент ... и после те вече те имат като техен човек звънят и ти предлагат
на 5 километра откъдето ти искаш и те убеждават
колко са страотни.
ИМАМЕ ЕДНА ПРИКАЗКА НЕЗНАМ КАКА Е В ДРУГИТЕ ДЪРЖАВИ - АМА ТУК СИ ВАЖИ С ПЪНА СИЛА :
АКО ИСКАШ НЕЩО ДА ТИ СЕ СВЪРШИ ДОБРЕ , СВЪРШИ СИ ГО САМ !
Така че не ми обяснявай че някой от вашето стадо лешояди ще ми свърши по добре работата!
Хората които имат пари и не са ги поолучили на готово, а с труд си ценят парите и не чакат някакви бивши луди учителки и нереализирани таксиметраджии да им свършат работата! те затова и имат щото знаят как да подходят и не им пречи да си мръднат задника и да си пуснат обяви!

А за морето... кака да ти обясня... представи си една вила на плажа точно... представи си и една шатра с два шезлонга пак на този плаж и една маса с два стола - на тази маса два лаптопа... айде сега кофтито - там няма да си ти - а ще съм аз smiling smiley

Всички не са луди бивши учителки, не са.
Ако си пусна обява, че купувам нещо, ще чакам пет години да ми дойде точно по тая обява нещото, което ми трябва.
А морето, вилата на плажа точно, да не е в Крапец случайно. Или в Шабла.
Всъщност и 8-годишната ми дъщеря има навика да си влачи лаптопа на плажа............
Re: чии интереси защитават брокерите
31-07-2010 - 07:52:55
Quote
ASSETION
Quote
Broki
Ползвайте само познати агенции, какво ви пречи?

какво значи позната агенция?
откъде да ги познавам

Още от рекламите!Например тази:
"Палава блондинка превръща Вашите мечти в реалност! тел....." или пък тази:" Строга господарка....." ами вижда се,че агенцията някак си не е с размах на кадровия потенциал.Това пък: "Едрогърди студентки...на Ваш или наш терен...."показва сериозна ангажираност и професионализъм.Агенцията е заложила на образование,мобилност и познание на ЗУТ-та!Добър сигнал за клиента е и това:".....избор на нови момичета..."! И помни,сто евро в джоба правят добрите агенции още по-добри! winking smiley
Re: чии интереси защитават брокерите
31-07-2010 - 13:01:47
avatar
Quote
Imotko
А морето, вилата на плажа точно, да не е в Крапец случайно. Или в Шабла.
Всъщност и 8-годишната ми дъщеря има навика да си влачи лаптопа на плажа............

ЛУД ЛИ СИ - САМО СИНЕМОРЕЦ ПРИЗНАВАМ smiling smiley

А ЗА ДЪЩЕРЯ ТИ .. ОК НО ТЯ НЕ ИЗКАРВА ОТ ИНТЕРНЕТ ПО НЯКОЛКО ХИЛЯДИ ДНЕВНО НАЛИ ?

дори и докато си лежи на плажа?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: чии интереси защитават брокерите
31-07-2010 - 13:04:14
avatar
Quote
фло
.Агенцията е заложила на образование,мобилност и познание на ЗУТ-та!Добър сигнал за клиента е и това:".....избор на нови момичета..."! И помни,сто евро в джоба правят добрите агенции още по-добри! winking smiley

какви 100 евро при положение че повечет агенции са по 2-3-ма в екип и си работят заедно и цялата комисионна е за тях...
аз да търся агенция която да ми провери агенцията каква е ли че да избирам млака голяма , и дали си държи на клиентите и на името ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: чии интереси защитават брокерите
01-08-2010 - 11:03:58
Quote
Broki
Ползвайте само познати агенции, какво ви пречи?

Ако през годините бях намерил една свястна , щях с удоволствие да я използвам многократно.Но уви - такава липсва.
Re: чии интереси защитават брокерите
01-08-2010 - 11:11:03
avatar
Quote
bibise
Quote
Broki
Ползвайте само познати агенции, какво ви пречи?

Ако през годините бях намерил една свястна , щях с удоволствие да я използвам многократно.Но уви - такава липсва.

Мой познат си търси жена и ми сподели същите думи. Какво съвпадение.
Re: чии интереси защитават брокерите
01-08-2010 - 21:56:16
За Синеморец беше майтап, нали.
Re: чии интереси защитават брокерите
01-08-2010 - 22:49:18
avatar
Quote
TZARS
Quote
bibise
Quote
Broki
Ползвайте само познати агенции, какво ви пречи?

Ако през годините бях намерил една свястна , щях с удоволствие да я използвам многократно.Но уви - такава липсва.

Мой познат си търси жена и ми сподели същите думи. Какво съвпадение.

В тази връзка винаги съм мислила, че да ползваш брокерът на другата страна е все едно, свекървата да ми "урежда" брака. В днешни времена - предбрачният договор да се изготви само от адвоката на съпруга. Ами така де, те ще защитават интереса на подписа.
За Вас господа - да разчитате бъдеща тъща да Ви защитава интереса :}

Когато свекърва ми хвали сина си, а общият брокер имота - казано културно приемам инфото за сведение (разбирай като ми пееш Пенке-ле кой ли ми те слуша). Ако ми харесва хваленото - сама си правя проучвания за качеството, така де може и да казват истината.

Е има и разлики - след сделката за имот общият брокер изчезва от живота Ви, но тъщата/свекървата не са толкова досетливи, а в някои случаи ни струват мнооого повече от 1 комисиона.

Само Левски
*beer*

Блондинка по душа
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход