Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Не разбрах...

Публикувано от iciltd 
Не разбрах...
23-07-2010 - 19:45:21
Не разбрах КОЙ и ЗАЩО изтрива част от моите мнения (съобщения) и теми?!
Ако някой е в състояние да изложи аргументирано становище - да го направи!
Ако някой просто "не му харесвам" - да го каже!

НЕ ПРОВАЛЯЙТЕ ФОРУМИТЕ НА imoti.net!!!
Нека възтържествуват професионализма, законността и добрите нрави!!!
НЕКА...


*black eye*
Re: Не разбрах...
24-07-2010 - 09:59:26
Колега, и ти ли?
Аз имам спомен, че писах в тази тема вчера, също имам спомен, че беше с доста повече от две мнения!
Ако съм се объркал /или побъркал/ моля някой от отговорните за форума да се включи!
Re: Не разбрах...
24-07-2010 - 15:42:37
Quote
jores
Колега, и ти ли?
Аз имам спомен, че писах в тази тема вчера, също имам спомен, че беше с доста повече от две мнения!
Ако съм се объркал /или побъркал/ моля някой от отговорните за форума да се включи!

Жорка,
Има нещо гнило в imoti.net...
Време е да се намесят отговорните фактори!


*black eye*
Анонимен потребител
Re: Не разбрах...
25-07-2010 - 22:09:48
И аз не знам какво става.
От петък вечерта до преди малко бях "извън обхват".

Специално тази тема дето визираш ти в петък я обсъждахме.
И аз съм поствал в нея.

Но виж, че излиза с:
24-07-2010 - 00:12:54
Това е събота по нощите, а ние я обсъждахме петък.

Едно обаче се убеждавам за пореден път.
Когато някой от модераторите на имоти.нет се намеси става мазало и всички пищят.
Проблема е, че не се са навътре с "форумния живот" така да го наречем.
При което трият по формални признаци.
Re: Не разбрах...
27-07-2010 - 10:13:39
avatar
Нищо не е трито от 25 насам и беше изтрито в тема:
" Сделка с имот само с изключителни права"
Там изтрих всичко, което не беше по темата
В тази тема накрая имаше дискусия между 2 ма потребители, които бяхя излязли от рамките на добрия тон и имаше забележки основно между тях, които нямаха нищо общо с темата.

Jores, да не би в друга тема да е било това, което казваш, че липсва от "чии интереси защитават брокерите" тя е създадена пише "24-07-2010 - 00:12:54" , а ти си писал в 24-07-2010 - 09:45:08, че нещо което си писал в нея преди е изчезнало. Според мен е нова темата.

Модератора от имоти.нет с ник moderator е без модераторски права още от петък, когато беше взел да трие масово Тинки Уинки, защото един брокер му се обадил и казал,. че Тинки Уинки го нарекъл мияч на светофари. Нещо, което аз не открих в нито едно съобщение.

Освен ако нещо се е объркало в сървърното време, друг проблем не би трябвало да има. Прегледах пак логовете нито един модератор не беше трил.
Аз изтрих тази сутрин едни неща от "чии интереси защитават брокерите" които съдържаха много нецензуриран начин на изразяване и въпреки, че бяха дълги мнения нямаше как да ги запазя с всичките олигофрени, задници и какво ли още не в тях.
Re: Не разбрах...
27-07-2010 - 12:41:12
avatar
Да толкова се старах да пиша.. и затади едни рамки ми замина труда в кофата... а то уникално творение беше... амин smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Не разбрах...
27-07-2010 - 12:47:21
avatar
Айде бе, нищо не било трито от 25 тоя месец!

А моята тема за изтритите постове защо я махнахте вчера сутрунта 26.07.2010?

Бас ловя, че броя на постовете във форума ви е павнал поне 10 пъти дневно в последните месеци.
Re: Не разбрах...
27-07-2010 - 14:29:11
Здравей, magic
мина време но съм на 99%, че писах в тази тема и не само аз, Тинки Уинки с право споменава, че темата е и стартирана с друга дата, не изключвам вероятността и да съм се объркал, но тя е малка.
Re: Не разбрах...
27-07-2010 - 18:10:29
Сега модата е да плюваме модератори и админи. И в рено-форума и в направи сам-форума. И голям кеф като накараме админа да се оправдава като ученик без домашно. Доскоро модовете си гледаха работата и предупреждаваха на лични. И си имахме едни приятни места за общуване. На някои, обаче това не им харесва. Тааа - време е да заиграе дръвото winking smiley
Re: Не разбрах...
27-07-2010 - 18:46:43
avatar
то като заиграе дървото и потребителите си отиват ......

та да са живи и здрави 'дърварите'
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход