Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЛОША ВЕСТ - РУСНАЦИТЕ ПАК СА ПО ЧЕРНОМОРИЕТО

Публикувано от margoto123 
Re: ЛОША ВЕСТ - РУСНАЦИТЕ ПАК СА ПО ЧЕРНОМОРИЕТО
08-06-2010 - 17:52:21
avatar
Quote
scbfc
Значи си сбъркал бизнеса.

Хайде не толкова отвисоко.
Re: ЛОША ВЕСТ - РУСНАЦИТЕ ПАК СА ПО ЧЕРНОМОРИЕТО
08-06-2010 - 17:59:23
Quote
TZARS
Quote
margoto123
Днеска бе сключена сделка за покупка на 53 апартамента, разпределени в три сгради в общ парцел, които сгради са на акт 14. Завършване 02. 2011 год.

Марго, ако ти си брокера по сделката, трябва да почерпиш.
Ще имаш кинти за голф 2 с винетка и АГУ.
Купи по и една фафла на форумците, да те помним дълго.*drunk*

първо не съм жена, мъж съм, ника е грешка, аз съм некъкъв инвеститор 111
За голфа, щом казваш, ще имам, но на газта и на нафтата съм върл противник, но сега като си погледна колата, че и на жената все ми се струва, че отзад има някакво V8, ама това няма значение
ФАФЛА бих купил на всички, стига да няма емигранти и цигани между тях
Разбира се, че Инвеститора е един, но после Купувачите, ще са около 53, но пък и цената по еденично едва ли ще е 718Е/м2
Re: ЛОША ВЕСТ - РУСНАЦИТЕ ПАК СА ПО ЧЕРНОМОРИЕТО
08-06-2010 - 18:01:16
Тази тема има ли някакъв друг смисъл освен това, че някой се разтюфкал, че руснаци купили 40 апартамента, че не мога да го доловя, или и аз не съм за този бизнес ... *zzz*
Re: ЛОША ВЕСТ - РУСНАЦИТЕ ПАК СА ПО ЧЕРНОМОРИЕТО
08-06-2010 - 18:04:59
Quote
Broker9
Тази тема има ли някакъв друг смисъл освен това, че някой се разтюфкал, че руснаци купили 40 апартамента, че не мога да го доловя, или и аз не съм за този бизнес ... *zzz*

Споделят хората. Това е прекрасно, нали!
*black eye*
Re: ЛОША ВЕСТ - РУСНАЦИТЕ ПАК СА ПО ЧЕРНОМОРИЕТО
08-06-2010 - 18:05:38
Честото! някой от строители успя да "отърве кожата" *drink2*

До всички останали- на 52 потенциални куповачи станало по малко! а 625 нови жилища ще чакат незнайно какво...[burgas.dir.bg]
Re: ЛОША ВЕСТ - РУСНАЦИТЕ ПАК СА ПО ЧЕРНОМОРИЕТО
08-06-2010 - 18:09:32
за 718Е/м2 скъпа не е отървал кожата, а се е сдобил с доста кожи, я от норка, я от рис, я от лъв и от всички за което се можеш да се сетиш
а, бре Мелиса ти не беше ли от форума - влог, кво дириш, при простите собственици и инвеститори на имоти
Re: ЛОША ВЕСТ - РУСНАЦИТЕ ПАК СА ПО ЧЕРНОМОРИЕТО
08-06-2010 - 18:10:11
Quote
TZARS
Аз съм имал сделки при които продавачите са 22-ма, а имота е един и купувача е един.
Изхабяваш нерви за 5 години напред.

Браво TZARS!!!
Моя личен рекорд е сделка с 19 продавача, 2 банки + 1 частен кредитор, + 2 наемни договора + 2 заведени дела и... 1 купувач...*black eye*
Re: ЛОША ВЕСТ - РУСНАЦИТЕ ПАК СА ПО ЧЕРНОМОРИЕТО
08-06-2010 - 18:16:20
е, щом сме на рекорди да споделя и аз моя

47 собственика, от които 42 се явяват лично
Re: ЛОША ВЕСТ - РУСНАЦИТЕ ПАК СА ПО ЧЕРНОМОРИЕТО
08-06-2010 - 19:34:19
Ей, че хубави новини! Не като онези за проверката от страна на ЕС относно статистиките на правителството.

Ще взема и аз да си продам едното имотче в Кошарица!
Re: ЛОША ВЕСТ - РУСНАЦИТЕ ПАК СА ПО ЧЕРНОМОРИЕТО
08-06-2010 - 19:38:57
Quote
TZARS
Quote
scbfc
Значи си сбъркал бизнеса.

Хайде не толкова отвисоко.

Е, как не от толкова високо? Та аз играя на пазара като собственик/продавач/купувач, а ти някакъв шибан посредник, дето все нещо му е криво.
Ама и преди съм го казвал, когато пазара се саморегулира отпадат излишните паразитиращи звена във веригата. Айде на по мастичка и със здраве!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-06-08 19:39 от scbfc.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход