Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Продавачите отвръщат на удара!!!

Публикувано от Продавач 
Re: Продавачите отвръщат на удара!!!
27-05-2010 - 23:30:20
avatar
Как точно си служебен защитник на продавача, като предлагаш нещо което е изгодно за купувача? Намаляване на цените. Мисля, че като всеки брокер си решил че трябва да имаш повече работа. Похвалното е че се стремиш да го постигнеш не с по-висока еднократна комисионна, а с оборот. Да има повечко продажби. Само, че аз ако продавам или купувам, никога не бих се зорил само защото на брокера му трябва работа. И да съм купувач и да съм продавач не бих сключил сделка на всяка цена. Тарикатите и посредниците печелят от изнервени купувачи и продавачи, такива които повечко медитират само им изяждат хляба!winking smiley
Re: Продавачите отвръщат на удара!!!
27-05-2010 - 23:36:28
avatar
Това със служебния защитник го казвам на шега, а и в крайна сметка аз във форума не си рекламирам агенцията и съм анонимен така че ако "защитавам" някой "служебно" във виртуалното пространство то е по-скоро заради нападките към мен от години насам от страна на "ала-срив" групата smiling smiley Освен това посочвам на някои хора метод с който могат да си решат проблемите с непродаването на панелките. Аз знам далеч по-добри методи, но тях във форума не бих ги разкрил *stop*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Продавачите отвръщат на удара!!!
27-05-2010 - 23:41:01
avatar
Quote
zlostyr
Quote
дами и господа
Quote
Продавач
"Абе то че падат цените е ясно и видно за всички ,колкото и да се плюнчите, ама не е там проблема."

*tired*tired**tired**

Абе то че от миналата година най-ниските цени в различните сегменти спряха да падат е ясно, но колкото и да се плюнчат някои хора и още три срив-форума да направят едва ли ще си купят по 200лв кв.м. *yes* Важното е да си чешем езицитеspinning smiley sticking its tongue out

Че кой ти говори за 200лв. тука . А тези които аз следя и ме интересуват си падат макар и малко.
Другите не ме интересуват , ако ще и да се дигат. :]
Пък вие си чешете езиците и пишете активно по форуми .

И аз така. Освен че падат по малко цените броят на офертите се увеличава winking smiley


Това ти е поредната простотия...Броят на офертите намалява...Ако можеш да четеш и да мислиш ,естествено,ще го разбереш..Иначе-наистина само си чешеш езика...Скоро ще го вкараш в употреба,ако решиш да купуваш...:]АНАЛизатори:}
Re: Продавачите отвръщат на удара!!!
28-05-2010 - 00:26:27
Брех Продавач, голямо есе си написал, постарал си се , евала.
Всичко което си написал ми изглежда логично, обосновано и на мен ми се струва напълно реално.
Има един друг момент обаче - при криза , в период на спад на цените ножицата между скъпите имоти и евтините се събира.
Тоест съотношението е нормално да намалее. Примерно ако е било - евтини/скъпи 1/4 нормално е да се промени 1/3.
За себе си са прави тези които продават в крайните квартали малки апартаменти . Така или иначе по-евтини от техните няма- защо да смъкват още.
Ти ми говориш за по-евтини имоти .
Аз гледам по-големите апарт. в централни райони . Там си мисля е по-спокойно откъм желаещи да ги купят.
Като казвам спад имам предвид че едни 5-6 от около 30ина са се смъкнали с 2-3-4 % за последните 2-3 месеца което разбира се си е нищожно. Аз също гледам от евтините на /кв.м. , скъпите не ги следя. С пазарлъка предполагам вече си е строго индивидуална работа.
Re: Продавачите отвръщат на удара!!!
28-05-2010 - 13:13:55
avatar
В правото си да вярваш в каквото си пожелаеш, аз искам само да ми обясниш на каква основа почива следното ти твърдение?


"Също така устната оценка от вашия брокер, който прави сделки в района + писмена от друг оценител ще ви даде сериозни аргументи при преговорите и "пазарлъка" от страна на кандидат купувачите. "

На кое точно в случая казваш, че е аргумент и при това сериозен?
Re: Продавачите отвръщат на удара!!!
28-05-2010 - 14:05:48
avatar
Quote
valsodar
В правото си да вярваш в каквото си пожелаеш, аз искам само да ми обясниш на каква основа почива следното ти твърдение?


"Също така устната оценка от вашия брокер, който прави сделки в района + писмена от друг оценител ще ви даде сериозни аргументи при преговорите и "пазарлъка" от страна на кандидат купувачите. "

На кое точно в случая казваш, че е аргумент и при това сериозен?

За теб и АК не би бил аргумент:]Като нямаш пари...
Re: Продавачите отвръщат на удара!!!
28-05-2010 - 18:37:02
avatar
Quote
Продавач
Баба Пена от Дружба 2 кризата не я тресе толкова силно и тя няма кредит също така. Баба Пена дори от кварталната бакалия пари на заем не е искала през всичките си 65 години живот на този свят, но има нещо, което е нейния капитал и това е тристайния апартамент, който тя може и да иска да продаде, но не и на всяка цена, не и при всяка цена...

Хора, а можете ли да си представите, ако баба Пена няма собствено жилище и да е на свободен наем.
Пенсионер в България на квартира - това е бедствие, трагедия.
Re: Продавачите отвръщат на удара!!!
28-05-2010 - 18:59:29
avatar
Тогава баба ти Пена няма да преживее дълго! Сривльовски теории на приложени в практиката на една достолепна възраст водят до фатален край!moody smiley
Re: Продавачите отвръщат на удара!!!
28-05-2010 - 20:07:36
avatar
Я като сте толкова вещи по пенсионерските въпроси да ми кажете, какви се явяват старците на Хилс, ако не наематели??!
Re: Продавачите отвръщат на удара!!!
29-05-2010 - 15:59:24
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход